HELSO ELECTRICITY 2022

HELSO ELECTRICITY 2022

 • 2022 gegužės 13 d.
 • Darbo laikas

  10:00 – 16:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

2022 m. gegužės 13 d. konferencijų ir parodų centre LITEXPO vyks jau 15-oji tarptautinė elektrotechnikos žinovų paroda „Helso Electricity“. Vienas profesionaliausių elektrotechnikos, automatikos, telekomunikacijų bei alternatyvios energetikos renginių Lietuvoje.

Renginio tikslai:

 • Suburti elektrotechnikos rinkos dalyvius į elektros projektavimo ir montavimo specialistų bei produktų gamintojų bendruomenes vienijantį renginį.
 • Kelti elektrotechnikos rinkos darbuotojų kompetenciją profesionaliais ir aktualiais gamintojų seminarais.
 • Pristatyti energiją taupančius, atsinaujinančią energiją generuojančius ir tvarų mobilumą užtikrinančius sprendimus
 • Skatinti elektrotechnikos ir inžinerijos krypties studentų susidomėjimą darbu elektrotechnikos gamybos, prekybos ir projektavimo srityse

„HELSO Electricity“ metu bus galima aplankyti dalyvių ekspozicijas bei dalyvauti seminaruose, kurių metu bus pristatyti naujausi energijos taupymo sprendimai ir pasaulinės gamybos efektyvumo didinimo tendencijos, elektrotechnikos produktai ir sprendimai. Didelis dėmesys bus skiriamas atsinaujinančios energijos šaltiniams bei ekologiškai energijai, pristatant saulės jėgainių įrangą bei savarankiško elektrinės montavimo būdus, elektromobilių krovimo stoteles bei naujausių elektromobilių ekspozicijas.

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją organizatoriai užtikrins griežtą Lietuvos Vyriausybės nustatytų reikalavimų laikymąsi bei imsis priemonių parodos dalyvių ir lankytojų saugumui užtikrinti.

Renginį organizuoja UAB HELSO  – Lietuvoje 18 metų veikianti elektrotechnikos didmeninės prekybos bendrovė tiekianti elektrotechnikos prekes statybų, elektros tinklų, pramonės, telekomunikacijų ir atsinaujinančios energetikos rinkoms Lietuvoje. Praėjusiais metais naują pavadinimą rinkai pristačiusi įmonė yra sukaupusi ilgą elektrotechnikos medžiagų tiekimo patirtį, yra padėjusi įgyvendinti tokius projektus kaip: Continental gamykla Kaune, Phillip Morris gamykla Klaipėdoje, Tarptautinio Vilniaus oro uosto rekonstrukcija, „IKEA Industry Lietuva“ gamyklos Kazlų Rūdoje statyba ir kt.

 

Parodos puslapis – www.helso.lt/paroda

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.