HELSO ELECTRICITY

HELSO ELECTRICITY

 • 2023 kovo 31 d.
 • Darbo laikas

  10:00 – 16:00 val. 

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Renginys nemokamas

2023 kovo 31 d. vėl kviesime į Lietuvos elektrotechnikos bendruomenę suburiantį profesionalų renginį – tarptautinę parodą „Helso Electricity“!

Renginys aktualus lankytojams, kurie dirba pastatų inžinerijos, gamybos, elektros tinklų priežiūros, telekomunikacijų diegimo ir vystymo, atsinaujinančios energijos montavimo srityje ir nori pagilinti profesines žinias bei susipažinti su pirmaujančių Europos elektrotechnikos gamintojų naujienomis ir sprendimais.

Pagrindiniai ilgametes tradicijas puoselėjančio renginio tikslai yra:

 • Suburti elektrotechnikos rinkos dalyvius į elektros projektavimo ir montavimo specialistų bei produktų gamintojų bendruomenes vienijantį renginį.
 • Kelti elektrotechnikos rinkos darbuotojų kompetenciją profesionaliais ir aktualiais gamintojų seminarais.
 • Pristatyti energiją taupančius, atsinaujinančią energiją generuojančius ir tvarų mobilumą užtikrinančius sprendimus.
 • Skatinti elektrotechnikos ir inžinerijos krypties studentų susidomėjimą darbu elektrotechnikos gamybos, prekybos ir projektavimo srityse.

„HELSO Electricity“ metu bus galima aplankyti dalyvių ekspozicijas bei dalyvauti seminaruose, kurių metu bus pristatyti naujausi energijos taupymo sprendimai ir pasaulinės gamybos efektyvumo didinimo tendencijos, elektrotechnikos produktai ir sprendimai. Didelis dėmesys bus skiriamas atsinaujinančios energijos šaltiniams bei ekologiškai energijai, pristatant saulės jėgainių įrangą bei savarankiško elektrinės montavimo būdus, elektromobilių krovimo stoteles bei naujausių elektromobilių ekspozicijas.

Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija

Daugiau informacijos https://www.helso.lt/paroda

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.