Prisijungti

Registruotis

Login

Register

HELSO ELECTRICITY
 • 2023 kovo 31 d.
 • Darbo laikas

  10:00 – 16:00 val. 

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Renginys nemokamas

  2023 kovo 31 d. vėl kviesime į Lietuvos elektrotechnikos bendruomenę suburiantį profesionalų renginį – tarptautinę parodą „Helso Electricity“!

  Renginys aktualus lankytojams, kurie dirba pastatų inžinerijos, gamybos, elektros tinklų priežiūros, telekomunikacijų diegimo ir vystymo, atsinaujinančios energijos montavimo srityje ir nori pagilinti profesines žinias bei susipažinti su pirmaujančių Europos elektrotechnikos gamintojų naujienomis ir sprendimais.

  Pagrindiniai ilgametes tradicijas puoselėjančio renginio tikslai yra:

  • Suburti elektrotechnikos rinkos dalyvius į elektros projektavimo ir montavimo specialistų bei produktų gamintojų bendruomenes vienijantį renginį.
  • Kelti elektrotechnikos rinkos darbuotojų kompetenciją profesionaliais ir aktualiais gamintojų seminarais.
  • Pristatyti energiją taupančius, atsinaujinančią energiją generuojančius ir tvarų mobilumą užtikrinančius sprendimus.
  • Skatinti elektrotechnikos ir inžinerijos krypties studentų susidomėjimą darbu elektrotechnikos gamybos, prekybos ir projektavimo srityse.

  „HELSO Electricity“ metu bus galima aplankyti dalyvių ekspozicijas bei dalyvauti seminaruose, kurių metu bus pristatyti naujausi energijos taupymo sprendimai ir pasaulinės gamybos efektyvumo didinimo tendencijos, elektrotechnikos produktai ir sprendimai. Didelis dėmesys bus skiriamas atsinaujinančios energijos šaltiniams bei ekologiškai energijai, pristatant saulės jėgainių įrangą bei savarankiško elektrinės montavimo būdus, elektromobilių krovimo stoteles bei naujausių elektromobilių ekspozicijas.

  Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija

  Daugiau informacijos https://www.helso.lt/paroda

   

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.