Prisijungti

Registruotis

Login

Register

INNOVATION DRIFT 2019
 • 2019 birželio 13–14 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo".

  „Innovation Drift“ – tai ketvirtasis kas dvejus metus rengiamas ateities technologijų tendencijų forumas, siekiantis jungti geriausius protus, kurti ateitį, skatinti inovacijų vystymąsi Lietuvoje, suteikti galimybę diskutuoti apie tendencijas ir kurti jas kartu su įtakingiausiais inovacijų srities profesionalais iš viso pasaulio. Forumas siekia didinti mūsų šalies, kaip inovacijų lyderės visoje Europoje, vaidmenį ir įvaizdį. Prestižinio ir didžiausio tarptautinio renginio „Innovation Drift“ organizatoriai kviečia įsilieti į ypač aktualų mokslo, verslo ir valstybinio sektoriaus bendradarbiavimą. Vilniaus inovacijų forumo metu vyks tarptautinė konferencija, taip pat praktiniai seminarai, lietuviškų inovacijų paroda, verslo atstovų susitikimai. „Innovation Drift 2019“ programa apims tokias sesijas kaip: ateities Lietuva, naujosios technologijos, pramonė, kosmosas, sveikata ir gyvybės mokslai, karinės technologijos, duomenų apsauga ir kibernetinis saugumas ir pan. Forumas skirtas visiems inovatoriams, kūrėjams, ekspertams, inovacijų politikos formuotojams ir vykdytojams, siekiantiems tiek pristatyti inovacijas, tiek pasitelkti praktinį jų pritaikymą.

  Daugiau informacijos ir nemokama registracija į renginį http://innovationdrift.com/

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.