Prisijungti

Registruotis

Login

Register

INNOVATION DRIFT
 • 2017 spalio 12–13 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  Vilniaus inovacijų Forumas 2017 „Innovation Drift“ – tai dviejų dienų renginys, kurio metu mokslo, verslo ir politikos atstovai specialistams skirtoje tarptautinėje konferencijoje dalinsis patirtimi ir ieškos galimybių efektyviau suvienyti mokslininkų įžvalgas ir verslo poreikius kuriant inovatyvius procesų valdymo sprendimus, taip pat diskutuos apie arčiausiai vartotojų esančias inovacijas: ateities robotiką, išmaniojo miesto galimybes, naujausias kosmoso technologijas, technologijų bei verslo grėsmes, ateities visuomenę ir kt. Renginio metu taip pat vyks verslo kontaktų mugė, bei inovacijų ir technologijų paroda.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.