IŠMANI LIETUVA 2017

IŠMANI LIETUVA 2017

  • 2017 spalio 27–28 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
  • 2880 m2
  • 4000
  • 50

IŠMANIŲ SPRENDIMŲ PARODA kvies susidraugauti su technologijomis, atrasti ir gyvai išbandyti inovatyvius produktus ir paslaugas, naudojamas kasdieniniame gyvenime, versle ir švietime.

Parodoje rasite: naujausias technologijas švietime, invacijas versle, aplinkai draugiškus automobilius, pažangiausią garso ir vaizdo techniką.

Taip pat galėsite susipažinti ir pasikalbėti su inovatyvius produktus kuriančiais startuoliais ir iš arti pamatyti, kaip kuriama naujos kartos televizija.

 

Kartu su paroda vyks:

Konferencija 50 KELIŲ Į SĖKMĘ – susitikimų ciklas visuomenei papildys kartu vyksiančios parodos turinį. Išgirsite didžiausius Lietuvos talentus, pasiekusius įspūdingų rezultatų įvairiose srityse.

Konferencija ATEITIES KOMANDOS DNR – čia savo sričių lyderiai, įmonių vadovai dalinsis patirtimi ir sėkmingais projektais. 

Konferencija VERSLAS 4.0 – Sėkmingos verslo ir mokslo bendradarbiavimo patirtys verslininkų bei mokslininkų susitikimas.

 

Daugiau informacijos apie parodą ir projektą

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.