Prisijungti

Registruotis

Login

Register

JAZZU
 • 2021 gruodžio 31 d.
 • Darbo laikas

  19:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  Vasarai skambesį suteikusi Justė Arlauskaitė-Jazzu kviečia pasimėgauti ir šventiniu žiemos laikotarpiu bei kartu palydėti šiuos metus gruodžio 31 d. Vilniuje. Šis koncertas – tai stebuklingas vakaras su muzika, šiluma ir neaprėpiamu džiaugsmu tiesiog būti kartu.

  „Mes vis dar išgyvename sudėtingą laikotarpį, todėl galimybė būti visiems drauge ir koncertuoti man yra dviguba šventė, ir dovana. “ – dalinasi Jazzu.

  Į šventinį muzikinį susitikimą atlikėja kviečia gruodžio 31 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, kur skambės žinomiausios ir mylimiausios atlikėjos dainos.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.