Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Juozas Statkevičius. Aukštosios mados kolekcijos pristatymas PAVASARIS/VASARA 2020
 • 2019 lapkričio 20 d.
 • Darbo laikas

  18:00

  21:15

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo".

  Kolekcija – ne tik naujausių mados tendencijų pristatymas. Tai būdas žmonėms parodyti ir perteikti meno daugialypiškumą, amato ir meistrystės bei istorijos sintezę. Nes kai menas, muzika ir teatras eina kartu, jie daro stipriausią įspūdį, paliečia jautriausias žmogaus vietas, nelieka nė vieno abejingo pamatytam grožio reginiui, o gėrio emocijos užpildo kiekvieno žmogaus kertelę, nes visa tai žadina Žmogų kurti, tobulėti ir dalintis. Skaičiai verčia pasitempti, nors Juozo kartelė užkelta labai aukštai. Kita vertus, darbai įvertinti pasaulyje ir Lietuvos valstybės apdovanojimais – Ordino ”Už nuopelnus Lietuvai” Riterio kryžiumi, triskart “Auksiniu scenos kryžiumi”, aprengta daug iškilių asmenybių, o kiek jų dar bus? Todėl šiemet laukia įspūdingas pristatymas ir, kaip žinia, Juozas – vienintelis, kuris pažadėjęs įvykdo lūkesčius ir net pranoksta patį save. Ir nesinori skambių frazių, kad tai metų renginys, patys žiūrovai tai sprendžia. Juozas žada pasaulinio garso top modelius ir svečius, ir žinoma, pagrindinį dalyką – kolekciją, kuri įkvepia visus aplinkui ir net už Lietuvos ribų. Kokia bus tema, kūrėjas neišduoda, stropiai saugo paslaptį, o net ir žinodami niekada neįsivaizduosime jo nepagaunamų fantazijos vingių!

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.