Kalėdinė mokomųjų mokinių bendrovių Expo 2023

Kalėdinė mokomųjų mokinių bendrovių Expo 2023

  • 2023 m. gruodžio 08 d.
  • Darbo laikas

    11:00-18:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
Renginys nemokamas

„Lietuvos Junior Achievement“ kviečia išpakuoti antreprenerystės dovaną! Kaip ir kasmet organizuojame Kalėdinę mokomųjų mokinių bendrovių „eXpo“, kurioje jaunuoliai iš visos Lietuvos pirmą kartą Jums – savo pirmiesiems klientams pristatys unikalius produktus ir idėjas.

Daugiau kaip 150 didžiausių Lietuvos įmonių atstovų vertins moksleivių produktus ir įteiks vardinius apdovanojimus už inovatyviausius ir labiausiai išskirtinius verslus. O jūs šioje „eXpo“ galite išsirinkti savo favoritus ir juos apdovanoti įsigydami jų kurtą produktą, tokiu būdu paskatinti jaunojo verslo augimą. Galbūt po kelerių metų mokyklos suole gimęs produktas jau puikuosis didžiųjų parduotuvių lentynose?
Į Kalėdinę mokomųjų mokinių bendrovių „eXpo“ atvyksta apie 600 moksleivių ir dar 150 mokytojų iš įvairiausių Lietuvos mokyklų ir regionų.

Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje koncertuos atlikėjas Rokas Jan.

Padėkite jaunam verslui užaugti – apsilankykite Kalėdinę mokomųjų mokinių bendrovių „eXpo“!

Daugiau informacijos

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.