KALĖDINĖ MUGĖ 2022
  • 2022 gruodžio 3 d.
  • Darbo laikas

    10:00-18:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
Renginys nemokamas

Kalėdinė mugė Vilniuje – tai puiki proga vienoje vietoje įsigyti visas reikalingas Kalėdines dovanas sau ir savo artimiesiems. Šioje kalėdinėje mugėje po vienu stogu susirinks dizaineriai, kūrėjai, amatininkai bei maisto produktų gamintojai iš visos Lietuvos.

Būti stilingu ne tik šventiniu laikotarpiu jums padės Lietuvos dizainerių kurti rūbai ir mažų butikų atvežti deriniai. Ieškantiem natūralumo – mugės prekeiviai galės pasiūlyti lino, šilko ar vilnos gaminių. Savo mažuosius taip pat galėsite papuošti stilingais bei šiltais aksesuarais.
Ieškantys ekologiškų, natūralių alternatyvų mugėje galės įsigyti Lietuvoje sukurtos kosmetikos, gaminių iš levandų, hidrolatų ir ajurvedinių balzamų.
Savo išskirtinumą demonstruos ir maisto proiduktų gamintojai bei atstovai. Delikatesų mėgėjai galės rinktis iš egzotinių vaisių ar sraigių produktų, o norintys stiprinti sveikatą šioje mugėje ras ekologiškų šaltalankių produktų, fermentuotų augalinių produktų ir naminio šalto spaudimo aliejaus.
Namų atnaujinimui ar dovanams galėsite rinktis gaminius iš medžio, keramikos bei tekstilės.

Renginio darbo laikas – 10-18 val.

Įėjimas nemokamas

Renginio organizatorius: Mugių centras, UAB

Mugėje bus filmuojama ir fotografuojama.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.