Konferencija „Atsakinga tėvystė”

Konferencija „Atsakinga tėvystė”

  • 2018 kovo 17 - 18 d.
  • Darbo laikas
  • Laisvės pr. 5, Vilnius.

Ketverius metus iš eilės didžiausio dėmesio sulaukianti, dviejų dienų konferencija “Atsakinga tėvystė” – tai renginys, kuriame profesionalūs, kūrybiški ir inovatyvūs vaikų, paauglių ir šeimų specialistai, dalinasi veiksmingiausiais sprendimais, savo išgyventomis patirtimis, idėjomis ir atradimais, kaip padėti augti vaikams laimėje. Tai lyg tėvystės instrukcijos, kurių niekas neprideda gimus vaikams. Konferencija skirta visiems, kuriems rūpi atsakingas ir pozityvus požiūris į vaikus, visiems, kurie nori mėgautis tėvyste, išmokti ir svarbiausia augti bei auginti aplinkoje, kurioje gyvena meilė.

Renginyje nagrinėjamos ne tik šeimos temos. Žvelgsime plačiau ir aptarsime švietimo, mitybos, ugdymo problematiškiausius klausimus. Ieškosime kūrybingų, efektyvių sprendimų, kaip nusistovėjusi, nekintanti tvarka galėtų keistis. Kiekvienas pedagogas, kiekvienas žmogus, nors truputį susijęs su vaikų ugdymu, galės gyvai konsultuotis su specialistais, diskutuoti, įgauti žinių bei renginio vietoje žengti pirmus žingsnius link geresnio vaikų rytojaus. Tėvai, paskendę gyvenimiškoje rutinoje su vaikais, taip pat galės konsultuotis su profesionalais, gauti naudingos informacijos, patarimų bei kartu ieškoti atsakymų, o poros – galbūt ras kelią atgal į aistros gyventi pasaulį. Vienoje vietoje bus visi, kuriems rūpi vaikai, rūpi Lietuvos ateitis, visi, kurie tiki, kad gyvenimas kaip vaikai, nenustoja stebinti, kol patys tuo tikime. Mamos, tėčiai, močiutės ir seneliai, globėjai, pedagogai ir visi, kuriems rūpi, 2018 metų kovo 17-18 dienomis laukiami Litexpo parodų rūmuose, didžiausiame renginyje dėl vaikų ir tėvų Lietuvoje “Atsakinga tėvystė 2018”.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.