Prisijungti

Registruotis

Login

Register

LOGIN 2020
 • 2020 rugsėjo 24 - 25 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

  Šiemet LOGIN keičia savo veidą – inovacijų ir technologijų gerbėjus rugsėjo 24–25 dienomis pasitiks ne vienas, o keturi renginiai.

  Kviečiame susipažinti su naujausiomis technologijų, verslo, kūrybiškumo tendencijomis išsirinkus 1 iš 4 LOGIN renginių. Įsigyjus bilietą taip pat galėsite lankytis bendrosiose erdvėse lauke – čia bus įrengtos bendravimo ir poilsio vietos, kontaktų mezgimo zonos, maisto bei ekspozicijų erdvės. Nors LOGIN šiemet bus kitoks, mes ir toliau siekiame priminti, kad už visų novatoriškų sprendimų stovi žmogus, be kurio inovacijos neegzistuotų. Švęskime skaitmeninę kultūrą kartu!

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.