MAKING INDUSTRY 4.0 REAL

MAKING INDUSTRY 4.0 REAL

 • 2021 rugsėjo 23 d.
 • Darbo laikas

  09:30–16:30

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
Renginys nemokamas

Tarptautinė konferencija „Making Industry 4.0 Real“

2021 rugsėjo 23 d.

Vilnius, LITEXPO

B2B kontaktų mainų renginys

2021 rugsėjo 24 d.

 

Rugsėjo 23 d. vyks šeštus metus AHK, Infobalt ir LINPRA organizuojama tarptautinė konferencija pramonės skaitmeninimo tema „Making Industry 4.0 Real“, kur bus pristatoma pramonės atstovų geroji patirtis ir praktiniai verslo pavyzdžiai žengiant transformacijų keliu.

 

Su kokiais iššūkiais susiduria gamybos įmonės ir kitos organizacijos, siekiančios neatsilikti nuo ketvirtosios pramonės revoliucijos raidos? Kas paskatina pokyčius ir veda pirmyn? Kiek / kokių resursų kainuoja ir kokį rezultatą duoda skaitmeninimo, robotizacijos, automatizacijos, daiktų interneto ir kiti išmanūs pažangios gamybos sprendimai?

 

Tarp pranešėjų – vadovai ir specialistai, atstovaujantys lyderiaujančioms Europos ir Lietuvos pramonės bei kitoms įmonėms: Nokia, Siemens, Teltonika, SAP, Progressive Business Solutions, ABB, SBA Grupė, Vičiūnai, Technogaja ir kt.

 

Konferencijos uždarymo dalis – konkurso „Pramonė 4.0 žvaigždė Lietuvoje 2021“ apdovanojimai. Juose bus įvertintos konkurse dalyvaujančios inovatyviausios Lietuvos pramonės įmonės trijose kategorijose: 1) Maža ar vidutinė įmonė (Komisijos vertinimas); 2) Didelė įmonė (Komisijos vertinimas); 3) Publikos pasirinkimas.

 

Sekančią dieną po konferencijos, rugsėjo 24 d., Lietuvos ir užsienio pramonės atstovai kviečiami dalyvauti virtualiame verslo kontaktų renginyje „Matchmaking Industry 4.0 Real“. Virtualioje B2B platformoje bus galimybė suplanuoti 30 minučių video susitikimus ir užmegzti tarptautinius ryšius su potencialiais pirkėjais ir tiekėjais bendradarbiavimui ar projektų vystymui. Plačiau apie verslo kontaktų renginį ČIA.

 

 • Konferencija vyks Vilniuje, LITEXPO, rugsėjo 23 d. 9:30–16:30 val., taip pat bus tiesiogiai transliuojama internetu konferencijos svetainėje.
 • Galutinė programa skelbiama ČIA.
 • Konferencija nemokama, tačiau būtina Registracija.
 • Sekite atnaujinimus konferencijos Facebook.
 • Konferencijos interneto svetainė: www.industry40.lt.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.