Prisijungti

Registruotis

Login

Register

MOKYKLA 2020
Renginys nemokamas

  Parodos MOKYKLA 2020 organizatoriai, atsižvelgdami į epidemiologinę situaciją šalyje, lapkričio 20–21 dienomis kviečia į virtualią švietimo inovacijų parodą!

  MOKYKLA – tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jubiliejinį, 10-ąjį kartą, paroda kvies mokytojus, mokinius ir jų tėvus, mokyklų vadovus, švietimo ekspertus, verslo įmones bei nevyriausybines organizacijas virtualioje parodoje aptarti taikomas ir siūlomas ugdymo metodikas, naujausias mokymo(si) priemones ir technologijas, diskutuoti apie kylančius iššūkius, ateitį bei inicijuoti reikalingus ir naudingus pokyčius.

  VIRTUALIOS PARODOS PROGRAMA 

  PARODOS TRANSLIACIJŲ VIETA

  Pagrindinė parodos tema – Skaitmeninė mokykla: ATEITIS VYKSTA DABAR.

  Šiemet švietimo bendruomenė susidūrė su ypatingais iššūkiais ir pokyčiais, kurie paspartino mokyklų skaitmenizacijos procesą ir mokymo(si) standartų pokyčius, ugdymo metodus bei bendravimo formas.

  Paroda su netradicine tema ir formatu pasirengusi atsakyti į visų dalyvių ir lankytojų klausimus, išskirtiniais pranešimais, „Atradimų laboratorijomis“, lektorių paskaitomis ir kitomis, smalsioms akims skirtomis, veiklomis.

  Šiais ir kitais aktualiais švietimo klausimais diskutuosime virtualioje parodoje MOKYKLA 2020!

   

  Parodos lankymas – NEMOKAMAS!

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.