Prisijungti

Registruotis

Login

Register

MOKYKLA 2022
 • 2022 kovo 30-31 d.
 • Darbo laikas

  Kovo 30 d. 10:00 – 18:00

  Kovo 31 d. 10:00 – 17:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Lankytis parodoje gali tik asmenys, turintys Lietuvos Respublikos patvirtintą, galiojantį Galimybių pasą arba ES skaitmeninį Covid sertifikatą, vakcinacijos išrašą, arba dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba greitojo SARS-CoV-2 antigeno testo neigiamo testo rezultato gauto ne anksčiau nei prieš 48 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) rezultato išrašą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Asmenims iki 16 metų reikalavimas dėl Galimybių paso netaikomas.

 

Švietimo inovacijų paroda MOKYKLA 2022

Pasaulis keičiasi, o Tu?

Svarbiausias metuose renginys, skirtas Lietuvos švietimo bendruomenei. Dviejų dienų renginyje susitinka, užmezga ryšius, mokosi ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai ir vadovai, švietimo centrų ir mokyklų atstovai, administracija, švietimo pagalbos ir kiti specialistai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai.

Dalyviai ir lankytojai parodoje turės galimybę gyvai aptarti ir įvertinti taikomas ir siūlomas ugdymo(si) metodikas, naujausias mokymo(si) priemones ir technologijas, sužinoti apie realiai pritaikomus pavyzdžius mokyklose, kitas švietimo aktualijas bei diskutuoti apie Lietuvos švietimo sistemos ateitį ir reikalingus pokyčius.

Stebint paskutinių metų įvykius, pagrindiniu parodos akcentu taps tema „pokyčiai“. Ar pokyčiai švietime kada nors baigsis? Ar mes iš tiesų nustojame mokytis? Kaip atrodys švietimas ateityje? Atsakymus į šiuos ir galybę kitų klausimų atrasite parodoje „Mokykla“.

Parodoje MOKYKLA 2022 didelis dėmesys skiriamas verslo įmonių ir švietimo bendruomenės bendradarbiavimui, vyks plataus formato diskusijos.

11-oji Švietimo inovacijų paroda MOKYKLA vyks 2022 kovo 30-31 dienomis!

Parodos erdvės ir renginiai:

 • Parodoje dalyviai pristatys naujausias mokymosi ir mokymo priemones, technologijas, įrangas, baldus ir kt.;
 • Kartu su parodos bendraorganizatoriais, Nacionaline Švietimo agentūra, esame paruošę daug dinamiško turinio švietimo bendruomenei aktualiomis temomis;
 • Specialus turinys moksleiviams – hakatonas ir kitos aktyvios veiklos;
 • Parodos draugai, Žinių Ekonomikos Forumas, surengs 2,5 valandos praktines „dirbtuves“ mokytojams, SVARBU – į dirbtuves reikalinga išankstinė registracija;
 • Parodos partneriai Socialinių Mokslų Kolegija ruošia veiklas pedagogams ir švietimo lyderiams.
 • Parodos partneriai SPOTISELF ruošia unikalų ir praktinį Ateities Mokytojų forumą Lietuvos švietimo bendruomenei. Taip pat pirmą kartą Lietuvoje po šios tobulėjimo dienos švietimo bendruomenei dovanoja STAIGMENĄ – padėkos koncertą.
  Daugiau informacijos jau visai netrukus.

Manote tai pabaiga? Tikrai ne! Su kiekviena diena pildosi renginių tinkleliai, tad kviečiame sekti naujienas!

Norint įsigyti grupinius bilietus, kviečiame užpildyti trumpą formą, ją rasite čia.

„Mokykla 2022“ – tai vieta, kur švietimo sektoriaus atstovai susipažins su produktų ir paslaugų pasiūla bei atras savo tikslinę auditoriją, pedagogai sužinos apie naujausias ugdymo metodikas ir patys dalinsis sėkmės istorijomis, o moksleiviai bei jų tėvai naudingai pramogaus, dalyvaus diskusijose bei sužinos apie metodus, kurių dėka gaus geriausius rezultatus. Anot psichologo Karlo Rogerso, „žmogus yra išsilavinęs tik tada, kai moka mokytis ir keistis“, todėl kviečiame kartu prisijaukinti pokyčius, tobulėti ir tiesiog puikiai praleisti laiką parodoje „Mokykla 2022“.

Pasinaudokite nuolaida parodos bilietams su Šeimos kortele.

ORGANIZATORIAI:

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Nacionalinė švietimo agentūra

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

PARTNERIAI:

Socialinių mokslų kolegija

Spotiself

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.