Mono Slalomas #1 by TR

Mono Slalomas #1 by TR

  • 2019 liepos 6 d.
  • Darbo laikas
  • Litexpo parodų ir kongresų centras Litexpo.

Pradėję nuo mono klasių mūsų sprinto ir slalomo čempionatuose, liepos 6 dieną žengiame į dar kitą lygmenį – Litexpo parodų ir kongresų centre organizuosime slalomo varžybas tik su mūsų automobiliais! Jei visada svajojote save išbandyti slalomo varžybose ar tiesiog išbandyti tokius sportinius automobilius kaip BMW 328, Volkswagen Scirocco R ar Porsche Cayman S, šis renginys skirtas būtent Jums!

 Formatas

– Tai slalomo varžybos, kurių tikslas kuo greičiau apvažiuoti trasą sudėliotą iš signalinių kūgių jų nenuverčiant, bei puiki proga išbandyti Tėvas Racing sportinius automobilius! – Kiekvienas automobilis turės tik jam skirtą trasą, tad bandydami skirtingus automobilius išbandysite ir įvairias slalomo konfigūracijas! 1 trasa – slalomas su BMW 328i 2 trasa – slalomas su Volkswagen Scirocco R 3 trasa – slalomas su Porsche Cayman S – Vienas startinis mokestis Jums suteikia 3 važiavimus su pasirinktu automobiliu – Su vienu automobiliu galima dalyvauti ir keletą kartų! – Kiekvieno važiavimo metu šalia dalyvio važiuos instruktorius, kuris supažindins su varžybų taisyklėmis ir patars kaip greičiau įveikti trasą.

 Tvarkaraštis 

Važiavimų pradžia: 10:00 Važiavimų pabaiga: 18:00

 Registracija 

Užsiregistruoti bus galima tiek renginio vietoje, tiek iš anksto. Išankstinė registracija: http://bit.ly/MONOSLALOMASREG

 Kaina 

Slalomas su BMW 328i – 20 EUR Slalomas su Volkswagen Scirocco – 25 EUR Slalomas su Porsche Cayman S – 30 EUR

—————————————————————————————

Turite klausimų? Kreipkites info@tevasracing.lt/ +370 64016 580

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.