Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Mono Slalomas #1 by TR
 • 2019 liepos 6 d.
 • Darbo laikas
 • Litexpo parodų ir kongresų centras Litexpo.

  Pradėję nuo mono klasių mūsų sprinto ir slalomo čempionatuose, liepos 6 dieną žengiame į dar kitą lygmenį – Litexpo parodų ir kongresų centre organizuosime slalomo varžybas tik su mūsų automobiliais! Jei visada svajojote save išbandyti slalomo varžybose ar tiesiog išbandyti tokius sportinius automobilius kaip BMW 328, Volkswagen Scirocco R ar Porsche Cayman S, šis renginys skirtas būtent Jums!

   Formatas

  – Tai slalomo varžybos, kurių tikslas kuo greičiau apvažiuoti trasą sudėliotą iš signalinių kūgių jų nenuverčiant, bei puiki proga išbandyti Tėvas Racing sportinius automobilius! – Kiekvienas automobilis turės tik jam skirtą trasą, tad bandydami skirtingus automobilius išbandysite ir įvairias slalomo konfigūracijas! 1 trasa – slalomas su BMW 328i 2 trasa – slalomas su Volkswagen Scirocco R 3 trasa – slalomas su Porsche Cayman S – Vienas startinis mokestis Jums suteikia 3 važiavimus su pasirinktu automobiliu – Su vienu automobiliu galima dalyvauti ir keletą kartų! – Kiekvieno važiavimo metu šalia dalyvio važiuos instruktorius, kuris supažindins su varžybų taisyklėmis ir patars kaip greičiau įveikti trasą.

   Tvarkaraštis 

  Važiavimų pradžia: 10:00 Važiavimų pabaiga: 18:00

   Registracija 

  Užsiregistruoti bus galima tiek renginio vietoje, tiek iš anksto. Išankstinė registracija: http://bit.ly/MONOSLALOMASREG

   Kaina 

  Slalomas su BMW 328i – 20 EUR Slalomas su Volkswagen Scirocco – 25 EUR Slalomas su Porsche Cayman S – 30 EUR

  —————————————————————————————

  Turite klausimų? Kreipkites info@tevasracing.lt/ +370 64016 580

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.