MOTERS VIZIJA 2020

MOTERS VIZIJA 2020

  • 2020 kovo 8 d.
  • Darbo laikas
  • Litexpo 1 Salė.

MOTERS VIZIJA 2020 KOVO 8 |

Didžiausia Lietuvoje motyvacinė konferencija moterims MOTERS VIZIJA vėl sugrįžta!

Sužinoti viską apie visas konferencijos pranešėjas ir temas: www.motersvizija.lt

Kaip ir visada, konferencija vyks pačią iškilmingiausią moterims dieną – kovo 8-tąją, 2020 metais.

Veiksmo vieta – LITEXPO konferencijų centras, Vilnius.

Pagrindinė konferencijos tema: „NESUSTABDOMA! KAIP PASITIKĖTI SAVIMI IR LAIMINGAI SIEKTI SVAJONIŲ DARBE IR GYVENIME.”

Pirmaisiais metais dalyvės išgirdo pakertančias kultinės Lietuvos aktorės Ingeborgos Dapkūnaitės, „Maxima LT” generalinės direktorės Kristinos Meidės, režisierės Dalios Ibelhauptaitės, pasaulinio lygio motyvatorės Madi Sharma ir daugelio kitų išskirtinių moterų mintis.

Antraisiais konferencijos metais mes pakvietėme charizmatiškąją lietuvių kilmės auksinio Holivudo aktorę Ruta Lee, lietuvių primabaleriną Eglę Špokaitę, kurios kartu su žymiąją lietuvių žurnaliste Daiva Žeimyte-Biliene pasidalino unikaliomis istorijomis.

Ir jau trečią kartą iš eilės dalyvių lauks tokia pat stipri ir magnetiška išskirtinių moterų komanda, kurių pirmoji oficialiai patvirtinta – Kalifornijoje gyvenanti, motyvacijos ir atkaklumo ikona, moteris patyrusių vienus sudėtingiausių gyvenimo išbandymų – INGA LIZDENYTĖ.

Ji dar nėra pasaulinė garsenybė, bet jos istorija verta pačių geriausių, dramatiškiausių filmų ir knygų. Bet svarbiausia – Jūsų dėmesio.

INGA LIZDENYTĖ – TAI MOTERŲ NICK VUJICIC.

Dramatiško likimo moteris, kuri prarado galimybę vaikščioti ir liesti, iš naujo išmoko gyventi, vėl įsimylėjo gyvenimą ir būdama neįgali pasiekė didžiausius savo tikslus.

Ji tikra kovotoja, o jos moto – NESUSTABDOMA, TAI PASIRINKIMAS! – daugybę kartų nuskambės MOTERS VIZIJOJE, 2020 m. kovo 8-tąją ir drąsins tūkstančius moterų siekti savo tikslų ir svajonių.

Inga mūsų pirmoji konferencijos pranešėja ir lyderė, kurią privalote pamatyti.

Konferencijoje taip pat pirmais smuikais grieš ir savo neįkainojama patirtimi dalinsis tokios unikalios asmenybės kaip:

SVETLANA GRIAZNOVA Garsiausias lietuvių supermodelis JURGA BALTRUKONYTĖ Rašytoja, žurnalistė, žurnalo HAPPY365 redaktorė, 2019 metais išrinkta įtakingiausia influencere Facebook’e Lietuvoje.

LAVIJA ŠURNAITĖ Ilgus metus populiari TV laidų vedėja ir geriausiai perkamų knygų moterims autorė. AISTĖ JASAITYTĖ Jungiškos krypties psichoterapeutė.

RENATA ŠAKALYTĖ-JAKOVLEVA Viena populiariausių TV laidų vedėjų Lietuvoje, influencerė, moteris, kuri paskyrė savo gyvenimą suprasti ir palaikyti žmones, kuriems reikia padėti.

BRIGITA PETRULĖ Viena žinomiausių fitneso ir sveikos mitybos trenerių Lietuvoje, Instagram ir Facebook žvaigždė, padedanti tūkstančiams moterų sveikai gyventi ir gerbti savo kūną.

DAIVA ŽEIMYTĖ-BILIENĖ Viena populiariausių žurnalisčių Lietuvoje, neįtikėtinos gyvenimo istorijos ir patirties moteris, „Moters Vizijos” siela ir laiminga mama bei žmona.

BET TAI DAR NE VISKAS!

Be šių įspūdingų moterų, Jūsų laukia kitos unikalios asmenybės, kurios papildys šį išskirtinį pranešėjų sąrašą ir pasidalins transformuojančiais patarimais, kaip būti veržia, sėkminga ir laiminga asmenybe Jūsų darbe ir gyvenime. Laukite naujienų!

„Moters Vizija“ – svarbiausias metų renginys moterims – skirta moterų motyvacijai ir ugdymui. Konferencija klausytojoms dovanos neįkainojamas patirtis, pažintis bei ilgalaikį troškimą siekti produktyvių rezultatų ir lyderystės savo srityje.

Sužinokite daugiau apie bilietų vertes: www.motersvizija.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.