Motyvacinė konferencija sėkmei GET INSPIRED 2020

Motyvacinė konferencija sėkmei GET INSPIRED 2020

  • 2020 rugpjūčio 29 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3 parodų salė..

Kiekvienai dienai (gyvenimui) prasmę suteikia augimas ir tobulėjimas (pokyčiai). Reikia tik Tavo sprendimo. Sprendimui tereikia įkvėpimo (motyvacijos). Jį gali suteikti tikros istorijos.

GET INSPIRED 2020 konferencijoje pranešėjai dalinsis:
– Patikrintais ir veikiančiais būdais, padėsiančiais nuosekliai siekti savo tikslo ir įveikti sunkumus, kai jų bus.
– Savo įkvepiančiomis istorijomis, nepaisant to, ar jos buvo sėkmingos ar ne.
– Įkvėpimu priimti lemiamą sprendimą svajonių įgyvendinimui.

Kam skirta konferencija?
Get Inspired skirta visiems, kas nori tobulėti, nori augti, nori įkvėpimo neabejoti. Konferencijos organizatorius „M Capital” tiki, kad edukacija yra didžiausia jėga, galinti keisti žmonių gyvenimus.

 

KONFERENCIJOS PRANEŠĖJAI:

INETA STASIULYTĖ
Populiari kino, teatro, televizijos aktorė, kuri spinduliuoja charizma, optimizmu, energija ir yra geros nuotaikos bei pozityvumo garantas.

PAULIUS KOVAS
Kapitonas, sertifikuotas ICF koučeris, lektorius, verslo angelas. Knygos – vadybos vadovėlio „Gyvenimas audroje“ ir ilgiausios paskaitos Lietuvoje autorius. Tūkstantmečio Odisėjos XI etapo jachtos „Ambersail” kapitonas/idėjos bendraautorius. Jachtomis nuplaukė daugiau kaip 60 000 jūrmylių. Pagrindinės interesų sritys: lyderystė, komandos formavimas, kūrybiškumo lavinimas, derybos.

POVILAS PETRAUSKAS
Profesionalus ICF koučingo specialistas, Akademijos INFINITAS vadovas, bei pirmasis Baltijos šalyse Marshall Goldsmith Executive & Team coach. Povilo misija – Įkvėpti ir įgalinti lyderius. Save Povilas pristato visų pirma kaip šeimos žmogų, trijų vaikų tėtį – tai yra pamatas, kuris jį moko ir skatina siekti daugiau. Profesiniame gyvenime jis yra vienas labiausiai žinomų ICF koučingo specialistų Lietuvoje. Nuolat besimokantis ir besidalinantis patirtimi savo seminaruose, koučingo sesijose, konferencijose.

VYTAUTAS MEDINECKAS – IRONVYTAS
Sportuojantis verslininkas, reperis, aktorius, motyvatorius. „Manau, svarbiausia analizuoti save, klausyti tiek visai jaunų, tiek vyresnių žmonių patirčių, nepaisant, kad visi esame skirtingi ir pasaulį matome skirtingai. Kasdien būna daug reikalų, daug dirgiklių, daug vėlavimo ir dar viso ko. Bet ar tai priežastis nesidžiaugti saulėta diena ir tuo, kad gyveni? NE!”

ALANAS DZERANOVAS
Sporto bendruomenės „UŽ 7 MARIŲ” bendraįkūrėjas, treneris, sveikesnės gyvensenos praktikas bei patarėjas, LRT laidos „Į Sveikatą“ autorius ir vedėjas, LKL rungtynių analitikas ir komentatorius, lektorius, „Ruonis“, 3 vaikų tėtis . „Praktinė patirtis, realizuojant savo paskirtį bei einant sveikesnės gyvensenos keliu, leidžia man tuo dalintis su šimtais žmonių kasdien.”

BENEDIKTAS AMBRAZIEJUS
Verslininkas, investuotojas, asmeninių ir poros finansų konsultantas, save išbandantis ne tik naujose investavimo nišose, bet ir itin vyriškuose strateginiuose žaidimuose. Per daugiau nei 10 metų patirties dirbant finansų konsultavimo srityje, Benediktas yra laimingas, galėdamas kurti išskirtinę vertę savo klientams ir tuo pačiu jausdamas laisvę turėti tokį gyvenimą, kokio visada norėjo.

VYTAUTAS MEDINECKAS – IRONVYTAS
Sportuojantis verslininkas, reperis, aktorius, motyvatorius. „Manau, svarbiausia analizuoti save, klausyti tiek visai jaunų, tiek vyresnių žmonių patirčių, nepaisant, kad visi esame skirtingi ir pasaulį matome skirtingai. Kasdien būna daug reikalų, daug dirgiklių, daug vėlavimo ir dar viso ko. Bet ar tai priežastis nesidžiaugti saulėta diena ir tuo, kad gyveni? NE!”

SNIEGUOLĖ KERPIENĖ
Mados verslo praktikė, verslo mentorė, turinti daugiau, nei 25 metų patirtį nuosavame versle. „Šuolis į verslo aukštumas ir skrydis į bankrotą. Kūrimas naujų verslų ir svajonių be jokių stabdžių. Verslai nuo aprangos gamybos, viešbučio valdymo, jūrinių pramogų organizavimo, kompanijos kūrimo Ispanijoje iki rinkodaros agentūros ir verslo konsultacijų veiklos šiandien, kurios tikslas: „įkvėpti, motyvuoti, padėti sukurti“. Tokia mano patirtis“- sako Snieguolė.

 

KONFERENCIJOS GARBĖS SVEČIAI:

 

ARNAS MARKEVIČIUS

Profesionalus lektorius, knygų autorius, verslininkas, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, kurio komentarus publikuoja žymiausi naujienų portalai. Arnas jau daugiau nei 10 metų organizuoja seminarus, konferencijas bei konsultuoja žmones asmeninio tobulėjimo, motyvacijos, tikslų siekimo bei finansų temomis.

 

SERGEJ MASLOBOJEV

Tituluočiausias Lietuvos kovotojas, daugkartinis Europos ir Pasaulio kikbokso bei MMA kovų čempionas. Vaikystėje buvęs baikštus vaikas, augdamas turėjo aiškų tikslą – siekti savo svajonės, tikėdamas, kad suaugęs taps stiprus ir teisingas, kaip jo laikų filmų herojai. Dabartiniame etape veda treniruotes, seminarus bei motyvacinius susitikimus.

 

ŽILVINAS BUTKEVIČIUS

Verslininkas, profesionalus lektorius, asmeninio tobulėjimo treneris, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis. Žilvinas vadovauja VšĮ „Septyni penktadieniai”, yra mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Finansų srityje dirba nuo 2006 metų, turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime.

 

GEDIMINAS KASILIAUSKAS

Pirmosios „Get Inspired” konferencijos vedėjas, asmeninių finansų konsultantas ir verslininkas. „Savo gyvenime patyriau kardinalią transformaciją nuo „banglo” iki verslininko, o judėti pirmyn mane skatina smalsumas. Gyvenimas yra nuostabus žaidimas, o žaisti įdomu, kai supranti žaidimo taisykles… Dar įdomiau, kai supranti, kad gali jas kurti” – sako Gediminas.

 

Renginys yra labdaringas bei socialiai atsakingas. Konferencijos pelnas bus skiriamas jaunimo socialiniam edukaciniam projektui.

Konferencija vyks: 2020 m. rugpjūčio  29 d.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Konferencijos tinklapis: www.getinspired.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.