PELENĖ 2018

PELENĖ 2018

  • 2018 balandžio 6–8 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
  • 11203 m2
  • 25000
  • 302

Paroda „Pelenė “ ugdo ir puoselėja grožį jau 25 metus

Didžiausia Baltijos šalyse, tarptautinė grožio industrijos paroda ugdo ir puoselėja grožį jau 25-erius metus. Kasmet ateiname čia patirti grožio šventę, nešančią atradimų džiaugsmą lankytojams ir profesionalams. Kartu su „Pelene“ užaugo jau kelios kartos grožio meistrų, mylinčių savo darbą ir puoselėjančių grožį. Didžiuojamės turėdami galimybę bendradarbiauti su profesionalais – grožio rinkos ekspertais ir kūrėjais.

2018 metų jubiliejinėje parodoje netruks širdis virpinančių akimirkų, įkvepiančių idėjų, seniai matytų draugų ir tobulėti skatinančių savo srities profesionalų. Grožis pasklis po visas 5 LITEXPO sales!

Išskirtinis dėmesys ir vieta parodoje naujai temai – kosmetologijai ir SPA. Atskirose ekspzicinėse salėse bus pristatomos naujovės ir inovacijos kosmetologams ir SPA specialistams. Profesionalų ekspozicijas papildys pirmą kartą parodoje įrengiami kosmetologijos kabinetai lankytojams, kuriuose visas parodos dienas bus atliekamos grožio procedūros.

Parodos ekspozicija:

1 salė – estetinė medicina, kosmetologinė įranga, profesionalios priemonės ir kosmetika kosmetologams. Kosmetikų ir kosmetologų čempionatas, pirtininkų pasirodymai

2 salė – SPA paslaugos ir procedūros, sveikatingumo produktai ir paslaugos

3 salė – nagų priežiūros priemonės ir paslaugos, antakių ir blakstienų priežiūros priemonės ir paslaugos, parfumerija

4 salė – juvelyrika, autorinio dizaino darbai, aksesuarai

5 salė – profesionali įranga ir priemonės plaukų stilistams, makiažo priemonės ir paslaugos

Išteku.lt
Revlon Professionals
PIRMASIS ESTETINĖS MEZOTERAPIJOS KONGRESAS
Kristina Ivanova
ISPADO akademija!
Gritė Maruškevičiūtė
Kosmetologo veiklą reguliuojantys teisės aktai Lietuvoje ir EU
Povilas Staniulionis
BELOSA
Pirčių kultūros desantas „Pelenėje 2018“: sveiko garo malonumai ir varžytuvės
John Alexander Serna
JUBILIEJINĖS „PELENĖS“ DOVANŲ DĖŽUTĖ
KIGSA programa parodos ,,Pelenė“ renginių zonoje
PELENĖ 2018 plečiasi
Su išankstiniais parodos PELENĖ 2018 bilietais – pigesnės kelionės traukiniais ir autobusais
Oksana Pikul
Kosmetologijos kabinetai
Atgal

Išteku.lt

Pirmą kartą grožio industrijos parodoje „Pelenė“ įsikurs speciali Isteku.lt erdvė būsimoms nuotakoms, nes grožis ir vestuvės yra glaudžiai susiję.

Vienoje erdvėje galėsite išvysti garsiausių Lietuvos dizainerių vestuvines sukneles. Modelius iš paskutinių vestuvinių kolekcijų demonstruos dizaineris Egidijus Rainys, mados namų „Vamp“ kūrėjas Arvydas Videika, o originalusis Liutauras Salasevičius eksponuos itin įspūdingą renginių organizatorės Ingos Budrienės vestuvinę suknelę, kurią ši rudenį vilkėjo santuokos atnaujinimo įžadų metu.

Kaip išsirinkti vestuvių vietą ir į ką svarbiausia atkreipti dėmesį patars „Harmony Park“ atstovai, kurie šią sritį išmano geriausiai – „Europe Hotel Awards“ rinkimuose šis viešbutis ir jo SPA įvertinti, kaip geriausi Lietuvoje.

Išskirtinių švenčių kūrėjai „Čiop Čiop“ pakvies į degustaciją: kaip atrodo ir kokio skonio yra šiuolaikinis saldus vestuvių stalas. Ar tikrai verta jį puošti trijų aukštų tortu ir šakočiais, o gal geriau paversti skoninga šventės puošmena?

Juvelyrikos namų „Fashion Gold“ atstovai vestuvių oazėje pakvies pasimatuoti per 1000 vestuvinių žiedų ir papasakos, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį juos renkantis ir kokių klaidų nedaryti.

Vestuvių erdvė masins ne tik patarimais, bet ir norinčius pasigėrėti – žinomiausias Lietuvos floristas, ženklo „Flower Couture“ kūrėjas Mantas Petruškevičius nustebins net ir visko mačiusius. Kiekviena jo dekoruota erdvė išsiskiria originalumu ir gali tapti jūsų vestuvių dekoru.

Patarimais, kaip išsirinkti vestuvių datą, konsultacijomis apie poros suderinamumą dalinsis žinomiausia Lietuvos astrologė Palmira Kelertienė.

Isteku.lt vestuvių sala „Pelenės“ parodoje veiks 5 salėje visas tris dienas (stendo nr. 5.A15)

Atgal

Revlon Professionals

Pirmą kartą Lietuvoje parodoje Pelenė 2018 Revlon Professionals bei renginys “SUN FESTIVAL- SAULĖS FIESTA”

Balandžio 6 d.American Crew stende 5. D30 nuo 10 iki 19 val dirbs pasauliniu lygiu pripažintos vyrų stiliaus meistrų komandos ALL-STAR narys Nikolay Gorbachev ( Rusija).

Balandžio 7 d. – Revlon Professional stende 5. D30 nuo 10 iki 16 val. dirbs tarptautinio stiliaus meistrų konkurso “THE STYLE MASTERS INTERNATIONAL CONTEST ( THE STYLE MASTERS AWARDS)” dalyviai: paskutinių konkurso sezonų Lietuvos finalistai ir šalies nugalėtojai.

Balandžio 7d. Renginys “SUN FESTIVAL- SAULĖS FIESTA” nuo 16 val. iki 18.45 val. Konferencijų salė 5.1.

Nestandartinio formato renginys, skirtas visiems besidomintiems naujausiomis mados ir stiliaus tendencijomis plaukų ir šukuosenų srityje.

Balandžio 8d. – Revlon Professional/ American Crew 5. D.30 stende dirbs ir įvairiais klausimais konsultuos Revlon Professional tarptautinė ambasadorė bei American Crew meistrų Team Crew narė Oksana Donelaitė- Dūdienė.

Programa Revlon Professionals

Atgal

PIRMASIS ESTETINĖS MEZOTERAPIJOS KONGRESAS

Kviečiame Jus į ESTETINĖS MEZOTERAPIJOS KONGRESĄ! Neatvykti tiesiog neįmanoma nes atvežame Jums net 4 estetinės kosmetologijos PROFESIONALUS! REDERMALIZACIJA, CHEMINIAI ŠVEITIKLIAI, MEZOTERAPIJA, INJEKCINĖ KOSMETOLOGIJA ir visa tai vienoje vietoje per vieną dieną! Registuokitės, dalyvaukite, mokykites, tobulėkite ir ženkite koja kojon su šiuolaikinėmis kosmetologijos galimybėmis!

LEKTORIAI: ALGIRDAS ČEJAUSKAS, MATASIAN ARSEN AVANESOVIČ (Maskva),OKSANA FROLOVA (Maskva), VLADISLAV MICHAILOV (Maskva)

PROGRAMA
09.30 Dalyvių registracija
10.00- 11.30 Redermalizacija. (Algirdas Čejauskas)
11.30- 12.30 Cheminių šveitiklių taikymas kuperozės atveju (Arsen Matasian Avanesovič)
12.30- 13.30 Mezoterapijos ir cheminių šveitiklių derinimas vienos procedūros metu, kuperozės atveju. (Oksana Frolova)
13.30- 14.00 Master class. Mezoterapijos ir cheminių šveitiklių derinimo PROCEDŪRA. (Arsen Matasian Avanesovič ir Oksana Frolova)
14.00- 15.00 Pietų pertrauka
15.00- 16.00 Pavojingos veido zonos atliekant injekcines procedūras. Kada verta pasirinkti adatą, kada kaniulę? Apatinis veido trečdalis ir skruostų formavimas. (Vladislav Michailov)
16.00- 16.30 Master class. Apatinio veido trečdalio/ skruostų formavimo PROCEDŪRA. (Vladislav Michailov)
16.30- 17.00 Klausimai atsakymai
17.00 Pabaiga

Renginio ,,Pirmasis estetinės mezoterapijos kongresas programa spausti čia.

Atgal

Kristina Ivanova

Kristina Ivanova pasidalino įkvepiančiu komplimentu apie moters stiprybę! Dovanok sau drąsinančius žodžius kasdien!

Parodoje Kristina papasakos nuo ko prasideda visažisto kelionė ir kaip kurti savo planus. Jos pristatymą išgirsi balandžio 7 d., 5 salėje.

Atgal

ISPADO akademija!

Nori tobulėti masažo srityje? Dvi specialistams skirtos programos apie veido ir kūno masažo subtilybes, kurias organizuoja ISPADO akademija!

Veido masažo programa: https://goo.gl/xnd7sk
Kūno masažo programa: https://goo.gl/r68KZw

Atgal

Gritė Maruškevičiūtė

Gritės Maruškevičiūtės paprašėme pasakyti komplimentą SAU! Kartais daug gražių žodžių ištariame kitiems, o save pamirštame. Tad, koks šiandien būtų tavo komplimentas SAU?

Gritę sutiksite PELENĖ 2018 parodoje. Ji supažindins su makiažo subtilybėmis SLA akademijos stende (5.A04)

Atgal

Kosmetologo veiklą reguliuojantys teisės aktai Lietuvoje ir EU

Išmanyk ne tik savo specialybę, bet ir teisinius jos aspektus. Svarbūs atsakymai visiems kosmetologijos profesionalams parodoje PELENĖ 2018!

Konferencija ,,Kosmetologo veiklą reguliuojantys teisės aktai Lietuvoje ir EU” vyks balandžio 6d. 10:00-11:45 konferencijų salėje 1.1

Atgal

Povilas Staniulionis

Ištarti komplimentą sau – nelengva užduotis ir vyrams! Kaip save šiandien pagirtum tu?
Makiažo meistras Povilas Staniulionis balandžio 8 d., 5.1 konferencijų salėje 12:00 – 15:00 val., išduos visas tobulo veido padengimo paslaptis.
Sužinok ir suspindėk pavasarišku grožiu!

Atgal

BELOSA

BELOSA, UAB renginiai stende 5.C16

 

PENKTADIENIS: Šukuosenų šou: vestuvinės, express šukuosenos su prisegamais natūralių plaukų tresais, kasomis.

ŠEŠTADIENIS: Demonstracinės plaukų priauginimo procedūros modeliams.

SEKMADIENIS: Šukuosenų šou: Šukuosenos su prisegamais plaukų tresais dvynėms merginoms!

Taip pat, specialiai Pelenė 2018, Jubiliejinei parodai BELOSA, UAB  paruoš tikrą meno kūrinį iš natūralių plaukų,

Idėjos autorius: Eividas Mackevičius

Atgal

Pirčių kultūros desantas „Pelenėje 2018“: sveiko garo malonumai ir varžytuvės

Pirmąkart tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė 2018“ visu pajėgumu bus atstovaujama lietuviškai pirčiai, kurios ritualai gali drąsiai rungtis su pačiomis šiuolaikiškiausiomis priemonėmis grožiui puoselėti. Parodos lankytojai tuo galės įsitikinti patys: „Pelenėje“ gražinančioms procedūroms kvies mobilioji pirtis, autoriniais pasirodymais stebins patyrę pirtininkystės meistrai ir pirmąsyk varžytuvėse rungsis vanojimo mėgėjai.

PELENĖ 2018 profesionalių pirtininkų pasirodymų programa (Spausti čia)

Atgal

John Alexander Serna

Vyrams parodoje Pelenė 2018  bus ką pamatyti ir sužinoti! Profesionalus barzdaskutys John Alexander Serna balandžio 7 dieną, 5 salės scenoje, pristatys 2018–2019 metų barzdų modeliavimo tendencijas. Sek naujausias madas su PELENĖ 2018!

Atgal

JUBILIEJINĖS „PELENĖS“ DOVANŲ DĖŽUTĖ

Šiemet „Pelenė“ mini 25-ąjį gimtadienį ir kviečia jį švęsti drauge. Sekite parodos renginį „Facebook‘e“ ir dalyvaukite konkurse, kuriame galima laimėti jubiliejinės „Pelenės“ dovanų dėžutę!

Norėdami sužinoti, kas yra dėžutėje, spauskite čia.

Atgal

KIGSA programa parodos ,,Pelenė“ renginių zonoje

Balandžio 6 d. 12.00–12.45 val. KIGSA asociacijos narių prisistatymai, mini seminarai ir sėkmės istorijos. Dalyvauja įvaizdžio kūrimo meistrė Margarita Sajeta-Vasiliko bei plaukų stilistai Jolanta Mačiulienė, Renata Morkūnienė, Laima Jonaitienė, Irena Lokcionkienė.

Balandžio 7 d. 10.00–10.45 val. Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų 2018 m. konkurso 1 vietos įvaizdžio „Undinėlės šokis“ pristatymas. Dalyvauja šio įvaizdžio kūrėja, makiažo specialistė Jūratė Masiulienė. Programoje taip pat pasirodys KIGSA asociacijos nariai: įvaizdžio kūrimo meistrė Margarita Sajeta-Vasiliko bei plaukų stilistai Jolanta Mačiulienė, Renata Morkūnienė, Laima Jonaitienė, Irena Lokcionkienė.

Balandžio 8 d. 11.00–11.45 val. Įvaizdžio kūrimo pristatymas, akcentuojant šį pavasarį vyraujančias mados tendencijas. Programoje dalyvauja KIGSA asociacijos nariai: įvaizdžio kūrimo meistrė Margarita Sajeta-Vasiliko bei plaukų stilistai Jolanta Mačiulienė, Renata Morkūnienė, Laima Jonaitienė, Irena Lokcionkienė. Programoje taip pat dalyvaus natūralių antakių dizaino  rungčių  kūrėja, „Cinderella“ savininkė Neringa Ankudavičienė.

KIGSA programa (SPAUSTI ČIA)

Atgal

PELENĖ 2018 plečiasi

2018 metų jubiliejinėje paroda PELENĖ vyks po visas 5 LITEXPO sales!

PELENĖ 2018

Parodos ekspozicija:

1 salė – estetinė medicina, kosmetologinė įranga, profesionalios priemonės ir kosmetika kosmetologams. Kosmetikų ir kosmetologų čempionatas, pirtininkų pasirodymai

2 salė – SPA paslaugos ir procedūros, sveikatingumo produktai ir paslaugos

3 salė – nagų priežiūros priemonės ir paslaugos, antakių ir blakstienų priežiūros priemonės ir paslaugos, parfumerija

4 salė – juvelyrika, autorinio dizaino darbai, aksesuarai

5 salė – profesionali įranga ir priemonės plaukų stilistams, makiažo priemonės ir paslaugos

Atgal

Su išankstiniais parodos PELENĖ 2018 bilietais – pigesnės kelionės traukiniais ir autobusais

Visiems sostinės svečiams, įsigijusiems išankstinius bilietus į parodą PELENĖ, atvykti į „Litexpo“ balandžio 6–8 d. „Lietuvos geležinkelių“ traukiniais ir TOKS bei EUROLINES autobusais bus galima net 30 proc. pigiau.

 

Nuolaida galioja visas tris dienas vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus traukiniu – vietinio susisiekimo maršrutais, o autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais.

 

Traukinio ir autobusų bilietus galite įsigyti nuo kovo 15 d. kasose bei internetu:

www.traukiniobilietas.lt/portal laukelyje „Lojalumo kortelės numeris“ suvedus kodą: PELENE2018

www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“

 

Nuolaidos nesumuojamos.

 

SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos PELENĖ bilietą.

 

Jūsų patogumui kas valandą už simbolinį mokestį kursuos specialūs mikroautobusai maršrutu „Stotis-Litexpo“. Tvarkaraštis.

Atgal

Oksana Pikul

Balandžio 6 d. nuo 10-19 val. Nuotakos makiažas 2018 su Oksana Pikul.
Balandžio 6 d. Individualus kosmetikos krepšelio sudarymas pagal Oksaną Pikul.

Atgal

Kosmetologijos kabinetai

Pirmą kartą parodos Pelenė 2018 metu 1 salės galerijoje bus įrengti kosmetologijos kabinetai, kuriuose parodos lankytojai išskirtinėmis sąlygomis galės pasidaryti veido bei kūno procedūras.

Parodos dalyviai kosmetologijos kabinetuose suteiks galimybę išbandyti naujausius produktus bei įrenginius.

Lankytojų patogumui bus įrengti laukiamieji, kur lankytojai galės atsigaivinti bei ramiai palaukti savo eilės procedūroms.

Kosmetologijos kabinetų dalyviai:

AESTHETA, UAB

GROŽIO INOVACIJOS, MB

IDĖJŲ ARSENALAS, UAB

ISPADO AKADEMIJA, UAB

MEDEXY, UAB

SPA BABOR COSMETICS, UAB

IZABELITA, UAB

NOVA CLINIC

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.