PELENĖ 2019

PELENĖ 2019

 • 2019 balandžio 5–7 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
 • 14000 m2
 • 25500
 • 350

Didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė“ jau 26-ąjį kartą suburia garsius Lietuvos ir užsienio grožio ekspertus bei grožio puoselėtojus. Tai vieta, kurioje galima atrasti pačias naujausias pasaulines grožio tendencijas. Čia susipina spalvos, tekstūros, kvapai, gimsta netikėčiausios idėjos. Grožis paliečia visus!

„Pelenėje“ vyksta daugiau nei šimtas įvairių renginių: profesionalių kirpėjų, makiažo meistrų pasirodymai, pranešimų ciklai su žymiais žmonėmis, manikiūro meistrų čempionatas. Garsiausi Lietuvos ir užsienio barzdaskučiai pristato naujausias vyrų kirpimo tendencijas, parodoje veikia kosmetologijos kabinetai, vyksta vertingi mokymai ir seminarai.

Tarp svarbiausių renginių – moteriškų ir vyriškų kirpimų bei dažymų tendencijų seminaras ATWINS 2019, naujausios kirpimų tendencijos „Hair profesionalams“ seminaruose, naujos „KEUNE Haircosmetics“ spalvų kolekcijos ir naujausių sušukavimų tendencijų performansas „Kuriančios moters dieviškumas“.

Įvairiuose renginiuose naujausias grožio tendencijas pristatys žinomos moterys, grožio industrijos profesionalės. Tarp jų – Gritė Maruškevičiūtė, Olesia Žuravliova, Birutė Pajėdienė, Oksana Pikul bei kitos.

350-ies dalyvių stenduose – ne tik specialios kainos, bet ir didelė naujausių produktų gausa. Kažką sau atras ir grožio specialistai, ir visi mylintys grožį.

 

Parodos ekspozicijos

1 ir 2 salės. Kosmetologija, SPA, sveikatingumas

3 salė. Nagų ir rankų priežiūros priemonės, parfumerija, blakstienų priauginimas

4 salė. Juvelyrinių dirbinių, mados erdvė

5 salė. Plaukų priežiūros priemonės, makiažo priemonės, dekoratyvinė kosmetika, kirpyklų įranga

 

KURIANČIOS MOTERS DIEVIŠKUMAS – naujos „KEUNE Haircosmetics“ spalvų kolekcijos ir naujausių sušukavimų tendencijų performansas
Požiūrio plėtimo konferencija „Grožio paliesti: tikrumas gimsta tikrume“
KIGSA 10-tojo jubiliejinio gimtadienio šventiniai renginiai
Kosmetologijos kabinetai
Kino pavasaris „Pelenėje“
Grožio profesionalams – speciali kaina
ATWINS 2019 SEMINARAS / KOLEKCIJA
Plaukų džiovinimo ir šukavimo paslaptys su Shaun Pulfrey – „Tangle Teezer“ įkūrėju
„Marmara Sterling“ papuošalai
„Nail Lovers“ čempionatas
Italų („Framesi“, „Reviline“) profesionalios plaukų mados kolekcijos „Pavasaris–Vasara 2019“ pristatymas Italų („Framesi“, „Reviline“) profesionalios plaukų mados kolekcijos „Pavasaris–Vasara 2019“ pristatymas
Seminarai „Hair profesionalams“
HELEN SEWARD koloristikos ir plaukų atstatymo procedūrų seminarai
Atgal

KURIANČIOS MOTERS DIEVIŠKUMAS – naujos „KEUNE Haircosmetics“ spalvų kolekcijos ir naujausių sušukavimų tendencijų performansas

FEMINA BONA tarptautinės grožio industrijos parodos „Pelenė 2019“ metu pristato naują estetikos prasmę, pagrįstą INTUITYVAUS grožio samprata, kuri inspiruoja JAUSTI tikrumą, ATPAŽINTI tikrumą ir KURTI tikrumą.

KURIANČIOS MOTERS DIEVIŠKUMAS – tai naujos „KEUNE Haircosmetics“ spalvų kolekcijos ir
naujausių sušukavimų tendencijų performansas, skirtas plaukų stilistams profesionalams, ATPAŽĮSTANTIEMS IR KURIANTIEMS TIKRUMĄ.

RENGINIO PROGRAMA
________________________________________

Balandžio 5 d.  |  10.30–15.00  |  5.1 konferencijų salė

Programoje 9 modeliai: 5 dažymai ir 4 sušukavimai.

KURIANČIOS MOTERS DIEVIŠKUMAS Masterclass veda:

ILHAM MESTOUR (Olandija). Viena labiausiai vertinamų plaukų stilisčių pasaulyje, plaukų priežiūros versle kurianti daugiau nei 20 metų. Plaukų meistrė kasmet dalyvauja Niujorko ir Paryžiaus mados savaitės renginiuose, kuriuose atstovauja „Keune Haircosmetics“. Savo patirtį mados pasaulyje Ilham sukaupė ilgus metus dirbdama kartu su mados namais „Gucci“, „Ricko Owenso“, „Max Mara“ ir „Givenchy“. „Keune“ kompanijoje Ilham užima kūrybos direktorės pareigas ir kuria kolekcijas, prisideda prie šukuosenos formavimo priemonių bei plaukų dažų produkcijos tobulinimo. Jos darbai nuolat pasirodo ant žurnalų „Vogue“, „Elle“ ir „Harper’s Bazaar“ viršelių. Neprilygstamas Ilham kūrybiškumas atsiskleidžia kirpimo ir šukuosenų tendencijose, kerinčių garbanų bei lengvų ir patrauklių tekstūrų kūrime.

EDITA KAVALIAUSKIENĖ (Lietuva) – „Keune“ kūrybos vadovė, aukščiausios kategorijos tarptautinė „Keune Haircosmetics“ technikė, kūrybos vadovė Lietuvoje, inovatyvių projektų ir mokymų profesionalams programų kūrėja, vedėja. Edita aktyviai dalyvauja Lietuvos ir tarptautiniuose projektuose, renginiuose (Paryžiaus mados savaitė), nuolat savo žinias ir įgūdžius tobulina žymiausiose pasaulio akademijose.
______________________________________

KAINA
– Išankstiniai bilietai iki kovo mėn. 15 d. – 49 Eur.*
– Perkant po kovo mėn. 15 d. – 69 Eur.*
– VIP bilietai iki kovo mėn. 15 d. – 69 Eur. Po kovo mėn. 15 d. – 79 Eur.*

*Įėjimas į balandžio 5 d. parodą įskaičiuotas

____________________________________

KURIANČIOS MOTERS DIEVIŠKUMAS” performanso svečius kviesime nemokamai sudalyvauti KONFERENCIJOJE „AŠ DIEVINU SAVO DARBĄ“

Balandžio 5 d.  |  16.00–19.00  |  5.1 konferencijų salė

KONFERENCIJA „AŠ DIEVINU SAVO DARBĄ“
Žymiausių ir kūrybingiausių Lietuvos plaukų stilistų pranešimai apie kūrybinės tapatybės paieškas.
____________________________________

REGISTRACIJA IR DAUGIAU INFORMACIJOS

– Vilniaus, Ukmergės, Utenos regionai: +370 618 62765
– Kauno, Kėdainių, Marijampolės, Alytaus, Jonavos regionai: +370 616 14190
– Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Panevėžio, Mažeikių regionai: +370 603 83551
– Klaipėdos, Kretingos, Plungės, Šilutės, Skuodo regionai: +370 616 02272

Atgal

Požiūrio plėtimo konferencija „Grožio paliesti: tikrumas gimsta tikrume“

Balandžio 6 d.  | 13.00–18.00  |  5.1 konferencijų salė

Ar kada susimąstėte, ko Jūsų gyvenime yra daugiau – vidinio džiaugsmo ar nepasitenkinimo? Tikrų dalykų ar jų pakaitalų? Ką jaučiate, sakydami, kad kūrinys, žmogus, emocija ar veiksmas yra tikras?

Ši konferencija – apie TIKRUMĄ ir jo išsiilgusius žmones. Ir apie tuos, kurie šiame vartotojiško pasaulio chaose tikrumą atranda per patyrimą, žinias ir mėgstamą veiklą. Apie tuos, kurie geba jį atpažinti, kurti ir mėgautis Tikro Gyvenimo skoniu.

Tikimės, kad šios patirtys įkvėps ir Jus tikram veiksmui, jausmui ir pilnatvei…

 

Konferenciją sudaro trys dalys

I DALIS. Gyvų patirčių pranešimai

II DALIS. Panelinė diskusija: kaip kurti tikrumą savo veiklose

III dalis. Minties performansas: kuriančios moters dieviškumas

 

Visa programa

Atgal

KIGSA 10-tojo jubiliejinio gimtadienio šventiniai renginiai

Visas tris parodos dienas vyks nepakartojami KIGSA 10-tojo jubiliejinio gimtadienio šventiniai renginiai. Daugybė informatyvių pranešimų apie grožį, stilių ir madą iš geriausių grožio specialistų Lietuvoje.

Vieta: 5 salės renginių erdvė

Trijų dienų programos:

KIGSA penktadienio programa

KIGSA šeštadienio programa

KIGSA sekmadienio programa

Atgal

Kosmetologijos kabinetai

1-os salės galerijoje bus įrengti kosmetologijos kabinetai, kuriuose parodos lankytojai išskirtinėmis sąlygomis galės pasidaryti veido bei kūno procedūras.

Parodos dalyviai kosmetologijos kabinetuose suteiks galimybę išbandyti naujausius produktus bei įrenginius.

Lankytojų patogumui bus įrengti laukiamieji, kur lankytojai galės ramiai palaukti savo eilės procedūroms.

 

Kosmetologijos kabinetų sąrašas ir procedūros

*nurodytas sąrašas ne galutinis

1 kosmetologijos kabinetas Intensyvaus poveikio regeneruojančios ir jauninančios „Babor“ veido procedūros 

Sužinoti daugiau >                                                                    

Organizuoja SPA Babor Cosmetics, UAB
2 kosmetologijos kabinetas Procedūros „Green Peel“ žoliniu pilingu – gražesnė ir sveikesnė oda harmonijoje su gamta Sužinoti daugiau > Organizuoja „BET.lt“
4 kosmetologijos kabinetas Veido paruošimas prieš mezoterapiją ir veido gydymas po jos Organizuoja „HL Always Active“
8 kosmetologijos kabinetas Mezoterapija, bioreparacija, biorevitalizacija ir „PTx“ procedūros su „Caregen“ produktais, „Diego Dalla Palma SPA“ procedūros  Organizuoja „Era Esthetic Avenue“
9 kosmetologijos kabinetas Odos fibroblastų atnaujinimo procedūros „Fliners Blitz“ aparatu: raukšlių, odos pertekliaus, strijų mažinimas Sužinoti daugiau > Organizuoja Beauty Box, UAB
10 kosmetologijos kabinetas Veido ir kūno priežiūros procedūros su „Oxynergy Paris“, „Fusion Mesotherapy“, „Cliniccare“, „Ekseption“ profesionaliomis priemonėmis, specialistų konsultacijos Sužinoti daugiau > Organizuoja Aestheta, UAB
11 kosmetologijos kabinetas Procedūros su „Thalion“, „Medex“, „Charlotte Meentzen“ produktais
Atgal

Kino pavasaris „Pelenėje“

Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ parodoje „Pelenė“ kvies į dviejų įtraukiančių filmų peržiūrą.

 

„PELENĖJE“ ŽIŪRĖKITE

Filmas „M.I.A.“ / 2018 / Jungtinė Karalystė, Jungtinės Valstijos, Šri Lanka

Dokumentinis filmas apie vieną kontroversiškiausių šio dešimtmečio žvaigždžių M.I.A. – tai jos bičiulio Steve’o Loveridge’o koliažas iš autentinės medžiagos. Filme rekonstruojamas ne tik merginos kelias į popmuzikos viršūnę, bet ir jos politinių pažiūrų ir aktyvumo ištakos. Mathangi „Maya“ Arulpragasam gimė Šri Lankoje, tamilų opozicijos lyderio šeimoje. Kai jai buvo 9-eri, bėgdama nuo pilietinio karo, jos šeima atsidūrė Londone. Čia mergina tapo pasaulinio garso dainininke, o kovodama prieš nelygybę ji jungia pop muzikos, hip hopo ir gatvės kultūros estetiką.

Filmas rodomas 1.1 konferencijų salėje

Balandžio 7 d., 10.00–11.40

 

Filmas „Netikėta meilė“ / 2018 / Argentina

Šioje sąmojingoje romantinėje komedijoje du garsiausi Lotynų Amerikos aktoriai – nuostabioji Mercedes Morán ir žavusis Ricardo Darínas – vaidina vidutinio amžiaus porą, išgyvenančią egzistencinę krizę. Po 25 metų santuokos Markosas ir Ana ima kelti klausimus apie meilę, aistros prigimtį bei ištikimybę ir priima sprendimą, kuris iš esmės pakeis jų gyvenimą. Nors iš pradžių viengungystė pasirodo viliojanti ir įdomi, jai gyvenimas netruks pavirs monotonišku, o jam – kone košmaru.

Filmas rodomas 1.1 konferencijų salėje

Balandžio 7 d., 12.00–14.15

Atgal

Grožio profesionalams – speciali kaina

Grožio industrijos profesionalams parodos „Pelenė“ bilietai –  už specialią kainą. Bilietus su nuolaida galima įsigyti parodos metu „Specialistų kasoje“.

Svarbu! Kasoje reikia pateikti verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymėjimą ir vizitinę kortelę.

Grožio industrijos profesionalams kartu su bilietu bus suteikiamos ir specialios kortelės.

Kviečiame užsiregistruoti

Atgal

ATWINS 2019 SEMINARAS / KOLEKCIJA

Moteriškų ir vyriškų kirpimų bei dažymų tendencijų seminaras

 

Seminare:

– 10 modelių: darbai scenoje + įvaizdiniai modeliai;

– vyriški ir moteriški kirpimai (didelis dėmesys skiriamas kirpimo individualizavimui ir pritaikymui);

– nuoseklios saloninių darbų demonstracijos scenoje (kuriami saloniniai darbai, sezono tendencijas sujungiant su atnaujintomis klasikinių kirpimų formomis);

– dažymų formulės ir dažymų technikų naujienos (natūralumo tendenciją dažymuose derinama su madingais ir moderniais spalviniais akcentais);

–  2019 metų mados tendencijų apžvalga.

 

Laikas: balandžio 7 d., 10.30–17.00

Vieta: 5.1 konferencijų salė

Kaina: 50 Eur

Bilietai čia.

Informacija ir registracija: Mantas, 863 634944 / Skirmantė, 8612 20556

 

Partneriai:

Nook Family / Evo Hair Lietuva / Cloud 9 / LITEXPO

Atgal

Plaukų džiovinimo ir šukavimo paslaptys su Shaun Pulfrey – „Tangle Teezer“ įkūrėju

Seminare:

– žymusis „Tangle Teezer“ įkūrėjas – Shawn Purfley (Londonas);

– plaukų tiesinimo ir garbanojimo demonstracijos šepečio ir džiovintuvo pagalba;

– meistriškos ir žaismingos priemonės nustebins kiekvieną;

– kiekvienas dalyvis gaus dovanų „Tangle Teezer“ šepečių rinkinį.

 

Laikas: balandžio 6 d., 13:45–14:45 val.

Vieta: 5.2 konferencijų salė

Kaina: 15 Eur

Informacija ir registracija: ugnep@krinona.lt, 8 610 43715

Vietų skaičius ribotas

Organizatorius: UAB „Krinona“

Atgal

„Marmara Sterling“ papuošalai

„Marmara Sterling“ – tai tarptautinis prekės ženklas pristatantis papuošalus moterims mėgstančioms eleganciją ir spindesį. Aukštos kokybės „Swarovski“ kristalų ir sidabro deriniai užtikrins stulbinančią išvaizdą kasdieninėje veikloje ar vakarėlių metu. O galimybė keisti auskarų bei vėrinių pakabukus atvers duris į begalinį derinių ir įvairovės pasaulį.

Atraskite šiuos papuošalus 4-oje stiliaus ir mados salėje.

Atgal

„Nail Lovers“ čempionatas

Renginys, kurio metu vyks čempionatas, įsikurs mokamų ir nemokamų seminarų erdvė. Jis skirtas visoms visoms nagų mylėtojoms ir kitoms grožio specialistėms.

Tai profesionalus, atviras nagų čempionatas, kurio pagrindinis išskirtinumas – prizai.

Pirmos vietos laimėtojai gauna 150 eurų kuponą, II vieta – 100 eurų kuponą, III vieta – 50 eurų kuponą. GRAND prizas – 500 eurų grynaisiais.

 

Daugiau informacijos ir rungčių sąrašas: https://naillovers.lt/

Atgal

Italų („Framesi“, „Reviline“) profesionalios plaukų mados kolekcijos „Pavasaris–Vasara 2019“ pristatymas Italų („Framesi“, „Reviline“) profesionalios plaukų mados kolekcijos „Pavasaris–Vasara 2019“ pristatymas

Seminaro vedėja – Raselė Masidunskienė – profesionali moteriškų šukuosenų dizainerė, du kartus sertifikuota tarptautinės kategorijos teisėja, daugkartinė pasaulio, Europos ir Lietuvos kirpėjų konkursų nugalėtoja bei laureatė, trenerė, pedagogė, ekspertė-konsultantė.

Dalyvauja tarptautinės akademijos „Vinokurov&friends“ nariai: Sergej Maslov (Maskva, RF), Robertas Sakalauskas (Kaunas).

Seminaro kosmetika „Framesi“, „Reviline“.

Seminaro rengėjas „Framesta“.

Balandžio 7 d.

5.2 salė

Atgal

Seminarai „Hair profesionalams“

Pasisemkite žinių iš geriausių lektorių ir pamatykite naujausias kirpimų tendencijas „Hair profesionalams“ seminaruose!

 

Balandžio 5 d., 11.00–17.30

5.2 konferencijų salė

Vyriškų kirpimų tendencijos. Barberių mokymai, technikos, kolekcijų pristatymai.

– Galimybė aplankyti parodą ir pamatyti net 4 pasirodymus per dieną.

– Kaina 20 Eur (įėjimo į parodą bilietas įskaičiuotas).

Registracija ir informacija: +370 620 55 337

„Vyriškų kirpimų tendencijos“ programa.JPG

 

Balandžio 6 d., 11.00–17.30

5.3 konferencijų salė

Pavasario–vasaros moteriškų kirpimų tendencijos. Geriausių meistrų pristatymai, technikos ir apmokymai. Kirpimai, dažymai, šukuosenos.

– Galimybė aplankyti parodą ir pamatyti net 4 pasirodymus per dieną.

– Kaina 20 Eur (įėjimo į parodą bilietas įskaičiuotas).

Registracija ir informacija: +370 620 55 337

„Pavasario–vasaros moteriškų kirpimų tendencijos“ programa.JPG

 

Organizatoriai: Parodų ir kongresų centras „Litexpo“, žurnalas „Hair profesionalams“

Atgal

HELEN SEWARD koloristikos ir plaukų atstatymo procedūrų seminarai

Seminarai vyks balandžio 6 d., 5.5 konferencijų salėje

 

Lektoriai iš ITALIJOS: žymus koloristas Nicola Picolla (darbo patirtis 30 metų) ir virtuozas technikas Marco Landi (darbo patirtis 19 metų).

 

Programa

I dalis 10–15 val.

Naujos tendencijos koloristikoje 2019 pavasaris / vasara bei dažymas, balinimas saugiomis priemonėmis (teorija ir praktika) bei madingi plaukų kirpimai (5 val.).

 

II dalis 17–19 val.

Plaukų atstatymo procedūrų „Remedy“ ir „Revive“ demonstravimas, „Sealplex“ (2 val.).

 

I dalis.

Bus dėstomos temos ir demonstruojami madingi kirpimai:

 • Plaukų dažų specifika ir darbas su jais.
 • Darbas su žilais plaukais.
 • Plaukų dažų parinkimas, atsižvelgiant į žilumo lygį.
 • Išankstinis plaukų paruošimas.
 • Viskas apie „Blond“:

šviesinantys preparatai (unikalūs – molis, kremas, aliejus ir 7, 9 tonų milteliai);

šviesinimo technikos etapai.

 • Esamos spalvos diagnostika.
 • Kaip išgauti norimą spalvą.
 • Spalvos palaikymas ir priežiūra.
 • Madingi kirpimai.

Demonstruojami ir paaiškinami dažymai:

 1. Balinimas.
 2. Spalvos parinkimas ir dažymas.
 3. Tonavimas.

 

II dalis

1. REMEDY. Unikali novatoriška plaukų atstatomoji, maitinamoji programa pažeistiems, sausiems, cheminių procedūrų paveiktiems plaukams. Patentuota „Microsphere spherulites“ sistema (t. y. sfera sferoje).

2. REVIVE LIFTING (hialuronas, kolagenas) tai pati naujausia profesionali gydomoji plaukų priežiūros programa su liftingo efektu silpniems, ploniems ir gležniems plaukams, kuri efektyviai atkuria ir užpildo pažeistą plauko membraną.

3. SEALPLEX. Trys priemonės panaudojimo būdai atstatyti plaukus prieš ir po procedūrų.

 

 

 

Seminaro dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija į seminarą.

Registruojama tik gavus pavedimą.

Seminaro dalyviams išduodami sertifikatai.

 

Kaina:

Seminaro dalyviams bus išdalinti nemokami įėjimo į Litexpo rūmus kvietimai.

I dalies kaina 40 Eurai.

II dalies kaina 25 Eurų.

Visos dienos kaina 55 Eurai.

 

Apie savo dalyvavimą prašome pranešti el. paštu  apskaita@juara.lt iki kovo mėn. 31 dienos (imtinai). Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, miestą, kuriame dirbate, bei tel. numerį.

Kontaktinis asmuo: Rasa Grigoravičienė. Tel. pasiteiravimui 8-5-2756741.

 

Banko rekvizitai apmokėjimui už seminarą:

A/S LT 68 7290 0000 0446 7104

AB „Citadele“ bankas.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.