RESTA 2017

RESTA 2017

  • 2017 balandžio 26–29 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
  • 33500 m2
  • 44400
  • 540

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, kurioje pristatomi naujausi ir pažangiausi sprendimai statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

Šiais metais parodoje dalyvauja 540 įmonių iš Lietuvos ir 17 užsienio valstybių: Austrijos, Baltarusijos, Belgijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų, Norvegijos, Portugalijos, Rusijos Federacijos, Suomijos, Ukrainos, Vengrijos, Vokietijos.

Kviečiame apsilankyti šalių nacionaliniuose stenduose: Baltarusijos (5.B07) ir Vengrijos (3.62).

 

Parodos tema – SKAITMENINĖ STATYBA. BIM

Parodoje antrus metus veiks Skaitmeninės statybos salė (3 parodų salė). Joje bus pristatomos statinio gyvavimo ciklo planavimui naudojamos statinio informacinio modeliavimo technologijos (angl. BIM – Building Information Modelling), išmanieji projektai, ,,protingų namų” valdymo sistemos, BIM procesus diegiančių ir konsultacijas teikiančių įmonių paslaugos, nekilnojamojo turto pasiūlymai ir projektai.

Parodos metu balandžio 28 d. bus organizuojamas didžiausias skaitmeninės statybos ir BIM metodologijos tematikos renginys Lietuvoje – tarptautinė konferencija „Skaitmeninė statyba 2017. Vilnius“ (organizatoriai – VšĮ „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacija).

Balandžio 27 d. vyks konkurso „Lietuvos BIM projektai“ pristatymai (organizatoriai – VšĮ „Skaitmeninė statyba“, Lietuvos statybininkų asociacija ir žurnalas „Statyba ir architektūra“),

 

PARODOS EKSPOZICIJA ir TEMATINĖS GRUPĖS:

Salė 1 – langai, durys, vartai, grindų danga, apdailos medžiagos

Salė 2 – statybų įrenginiai, įrankiai, darbo saugos priemonės, apdailos medžiagos

Salė 3 – SKAITMENINĖ STATYBA, NEKILNOJAMASIS TURTAS, PROTINGI NAMAI ir jų valdymo sistemos, projektavimo paslaugos, elektros instaliacija, atliekų tvarkymas, šildymas, vėdinimas, vandentiekio, nuotekų sistemų įrenginiai

Salė 4 – šildymas, vėdinimas, vandentiekio, nuotekų sistemų įrenginiai

Salė 5 – statybinės ir apdailos medžiagos, stogų dangos

 

LAUKO EKSPOZICIJA:

L1 – stogų dangos, vartai, statybinės ir apdailos medžiagos

L2 – statybinės ir apdailos medžiagos

L3 – statybinės medžiagos, medžio ir metalo gaminiai, lauko baldai, mažoji architektūra, sodo technika

L4 – šildymas, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimai, elektros instaliacija, santechnika

L5 – statybų technika, įrengimai

L6 – aplinkos tvarkymas ir apželdinimas, lauko baldai, ŽALIOJI EKSPOZICIJA

L7 – rąstiniai bei kitokių konstrukcijų statiniai

 

 

Taip pat parodoje: apdailininkų profesinio meistriškumo konkursas / projekto „Išmanus miestas III“ pristatymas / 
sodinukų mugė / įmonių prisistatymai / konsultacijos apželdinimo tema / seminarai ir konferencijos specialistams ir vartotojams.

Balandžio 27-oji – Studentų diena!
Įspūdingiausios parodos ekspozicijos
Projektas „Išmanusis miestas III”
Sodinukų mugė
Kūrybinės dirbtuvės ŽALIOJOJE EKSPOZICIJOJE
Konferencija „Skaitmeninė statyba 2017.Vilnius”
Apdailininkų profesinio meistriškumo konkursas
Atgal

Balandžio 27-oji – Studentų diena!

Domiesi statybų pasaulio naujienomis, esi būsimas inžinierius, architektas, konstruktorius, statybininkas ar apdailos specialistas? Pirmą kartą parodoje Balandžio 27-ąją skelbiama Studentų diena! Visiems studentams ir profesinio mokymo įstaigų moksleiviams pateikusiems pažymėjimą, įėjimas į parodą nemokamas!

Atgal

Įspūdingiausios parodos ekspozicijos

Šiais metais parodos  metu vyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Konkurso iniciatorius – www.statybunaujienos.lt  Konkurso metu kiekvienoje iš 5 parodos salių ir lauko teritorijoje bus išrinktos 6 įspūdingiausios parodos ekspozicijos.

Nugalėtojai bus skelbiami trečią RESTOS dieną, t. y. balandžio 28 d., 15 val. 5 salės fojė.

Į „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ vardą pretenduoja stendai, kuriuose aiškiai pateikiama informacija, meninė raiška atitinka turinį. Taip pat bus vertinamas originalumas, ambicingumas, kokybė.

Nugalėtojus išrinks speciali vertinimo komisija.

Daugiau apie konkursą

Atgal

Projektas „Išmanusis miestas III”

Jau trečius metus iš eilės vykstantis nacionalinis projektas „Išmanusis miestas“ vienija ir skatina bendradarbiauti viešojo ir privataus sektoriaus atstovus. Projekto metu jauniesiems Lietuvos kūrėjams suteikiama galimybė prisidėti prie rajonų savivaldybių teritorijų atnaujinimo. „Išmanusis miestas“ kviečia aukštųjų mokyklų studentus bei verslo atstovus suvienyti jėgas kuriant tokią Lietuvą, kurioje norisi gyventi.

Parodos RESTA metu 3 parodų salės fojė įsikursiančiame įspūdingame projekto „Išmanus miestas” stende galėsite susipažinti su išmaniausiomis idėjomis, kurias Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai šiemet siūlo Šiaulių, Akmenės, Ukmergės ir Jonavos rajonų savivaldybėms, atsikvėpti nuo parodos šurmulio ir daugiau sužinoti ne tik apie patį projektą, bet ir susipažinti su pačiomis savivaldybėmis.

Balandžio 27 d. (ketvirtadienį) 14 val.  kviečiame į renginį, kurio metu savo lūkesčius bei įspūdžius iš dalyvavimo projekte pagarsins Jonavos, Šiaulių, Akmenės, Ukmergės rajonų savivaldybių merai. Studentų komandos pristatys save ir savo planus, mintis, kaip išmaniai pakeisti Jonavos, Šiaulių, Akmenės, Ukmergės rajonų savivaldybių tikslines teritorijas.

Daugiau informacijos apie projektą

 

 

Projekto organizatorius – UAB „Structum Projektai”

Atgal

Sodinukų mugė

Parodoje veiks tradicinė Sodininkų mugė. Sodo ir daržo mylėtojai bus kviečiami sužinoti kaip auginti šilauoges ir sparčiai populiarėjančias aktinidijas, kaip rūgštinti ar šarminti dirvožemį, kokių organinių medžiagų reikia balkone auginamam pomidorui. Ir ar tikrai levandos „užkariauja“ lietuviškus gėlių darželius?

Lankytojai galės įsigyti sodinukų, sėklų, dekoratyvinių augalų, vienmečių ir daugiamečių gėlių daigų, sodo reikmenų. Pirmą kartą lankytojams bus pasiūlyta tvenkinių įžuvinimo paslauga.

Atgal

Kūrybinės dirbtuvės ŽALIOJOJE EKSPOZICIJOJE

Kiekvieną parodos dieną, nuo 14.00 iki 16.00 val. modernūs apželdinimo kursai GELTONAS KARUTIS kvies į kūrybines dirbtuves „Šiuolaikinis gėlynas vazonuose”.

Jų metu sužinosite dizaino principus, kaip sukurti šiuolaikišką kompoziciją vazonuose, išmoksite, kaip teisingai sodinti gėles, kad jos ilgai žydėtų, ir čia pat susikursite savo kompoziciją patys!

O kasdien nuo 10.30 iki 12.00 val. „Geltonas karutis” lektorė, kraštovaizdžio architektė Lina Puodžiūtė visus norinčius konsultuos sklypo apželdinimo klausimais. Tiesiog atsineškite savo kiemo brėžinį ir keletą nuotraukų ir pasitarkite, kaip išspręsti tamsų kampą arba ką šiemet sodinti gėlyne.

Individualios konsultacijos yra nemokamos, tai „Geltono karučio” dovana Jums. Konsultacijos vyksta kas 15 min., būtina išankstinė registracija .

Kūrybinės dirbtuvės ir konsultacijos vyks „Geltono karučio” stende ŽALIOJOJE EKSPOZICIJOJE.

Atgal

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2017.Vilnius”

Parodoje antrus metus akcentuojama Skaitmeninės statybos tema. Skaitmeninės statybos salėje (3 parodų salė) bus pristatomos statinio gyvavimo ciklo planavimui naudojamos statinio informacinio modeliavimo technologijos (angl. BIM – Building Information Modelling), išmanieji projektai, ,,protingų namų” valdymo sistemos, BIM procesus diegiančių ir konsultacijas teikiančių įmonių paslaugos, nekilnojamojo turto pasiūlymai ir projektai.

Šių metų parodos ašis – tarptautinė konferencija „Skaitmeninė statyba 2017. Vilnius“. Tai didžiausias skaitmeninės statybos tematikos renginys Lietuvoje, vyksiantis jau šeštą kartą. Konferencijoje pranešimus skaitys Lietuvos ir užsienio skaitmeninės statybos vystytojai. Konferencija skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams.

Pagrindinė šių metų konferencijos „Skaitmeninė statyba 2017. Vilnius“ tema – statinio gyvavimo ciklas, nauda užsakovui.

Konferencija vyks balandžio 28 d. konferencijų salėje 5.1. Registracija, programa ir informacija apie bilietus http://skaitmeninestatyba2017.lt/

Balandžio 27 d. konferencijų salėje 5.2 vyks konkurso „Lietuvos BIM projektai“ pristatymai. Daugiau informacijos apie renginį: http://skaitmeninestatyba2017.lt/event/pristatymu-tvarkarastis/

 

 

Konferencijos ir konkurso organizatoriai – VšĮ „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacija

Atgal

Apdailininkų profesinio meistriškumo konkursas

Balandžio 26-27 d. 3 salės galerijoje (2 aukšte) vyks Profesinio mokymo įstaigų mokinių nacionalinio meistriškumo konkursas.

Konkurse dalyvauja profesinio mokymo įstaigų mokiniai, kurie mokosi pagal statybos sektoriaus mokymo programas. Šiais metais konkurse dalyvaus komandos iš 10 profesinio mokymo įstaigų: Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, VšĮVilniaus statybininkų rengimo centras, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras, Mažeikių politechnikos mokykla, Alytaus profesinio rengimo centras, Šiaulių profesinio rengimo centras, Tauragės profesinio rengimo centras, Kėdainių profesinio rengimo centras, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras, Kauno technikos profesinio mokymo centras.

 

Konkurso darbo laikas:

Balandžio 26 d.  / 9.00-17.00 val.
Balandžio 27 d. / 10.00-15.00 val.

Balandžio 27 d. 15.40 val. – Prizininkų ir dalyvių apdovanojimas, meistriškumo konkurso uždarymas.

Balandžio 28-29 d. veiks konkurso darbų ekspozicija.

Konkurso organizatorius: Vilniaus statybininkų rengimo centras, VšĮ

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.