RESTA 2019

RESTA 2019

 • 2019 balandžio 24–27 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
 • 30000 m2
 • 38500
 • 450

26-oji tarptautinė statybų paroda RESTA 2019


RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta visiems statantiems, renovuojantiems ir besidomintiems naujausiomis technologijomis. Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

30.000 kv.m. ploto parodoje dalyvavo 450 įmonių iš Lietuvos ir 15 užsienio valstybių: Austrijos, Baltarusijos, Čekijos Respublikos, Didžiosios Britanijos, Danija, Egipto, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Rusijos Federacijos, Šveicarijos, Ukrainos, Vokietijos.

SVARBIAUSIAS STATYBŲ OBJEKTAS

Šiemet RESTA skelbė statybų sezono startą, tapdama svarbiausiu statybų objektu. Parodos tema – ATEITIES STATYBA –  tai statybos sektoriaus aktualijos,  „draugiškos“ aplinkai statybų augimas ir A++ energetinio efektyvumo poreikis, inovacijos ir naujos technologijos.

Parodoje jau 4 metus veikė Skaitmeninės statybos salė, kurioje pristatomi BIM ir kiti išmanūs sprendimai statybose, geroji Lietuvos ir užsienio šalių praktika.

 

PARODOJE:

 

Tarptautinė konferencija „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ – didžiausias skaitmeninės statybos tematikos renginys Lietuvoje, vyksiantis jau aštuntą kartą. Konferenciją organizuoja Všį „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija. Konferencija skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams. Konferencija vyks balandžio 26 d. 10 val. konferencijų salėje 5.1. 
Renginys mokamas. Daugiau informacijos  –  https://bit.ly/2SKqGEp

UAB „STRUCTUM PROJEKTAI” ir LITEXPO rengiama  konferencija „Nauja išmanaus miesto dimensija”. Konferencijos tema – mokslas, inovacijų diegimas, pažangi miestų architektūra. Renginys skirtas verslo, pramonės, savivaldybių, politikos kūrėjų, tarptautinių žinių partnerių bendradarbiavimui išmaniųjų miestų skaitmenizavimo, pastatų ir infrastruktūros objektų kontekste Konferencija vyks balandžio 25 d. 10 val. konferencijų salėje 5.3.

 

DĖMESIO! RENGINYS NEĮVYKS. Konferencija “NT užkulisiai. (Ne) patogi tiesa.” Organizatorius – CAPITAL TEAM, UAB.

Visiems, kurie įsigijo bilietus į konferenciją, pinigai bus grąžinami. Prašome kreiptis į Jurgitą Perstiniavičiūtę (tel. +37061128877, el. paštas jurgita.perstiniaviciute@capital.lt).

 

! NAUJAKURIŲ ALĖJA.  Statybos ir interjero idėjos, mados bei tendencijos, kurios įkvėps atnaujinti namus. Lankytojai galės įvertinti  skirtingas erdvių ekspozicijas ,,gyvai”: svajonių svetainę, ateities virtuvę, inovatyvų vonios kambarį.

! Demonstracinės erdvės. Namo statyba, įrangos ir įrankių demonstracijos.

! 2019 metų želdinimo tendencijos ir sodinukų mugė.

! Tarptautinis pastolininkų čempionatas. Pirmasis Baltijos šalyse profesionalių pastolininkų čempionatas. Pastolių statytojų įmonės iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Norvegijos, Lenkijos ir Rusijos varžysis dėl geriausiojo vardo. Čempionatas vyks balandžio 26 dieną 10 val., L5 sektoriuje.

! GROHE Montuotojų turnyras kvies kiekvieną išbandyti savo jėgas ir laimėti vertingų prizų. Turnyras vyks  balandžio 26 dieną nuo 10 iki 18 val. L4 sektoriuje.

Konkursai:

! Jau trečius metus rengiamas „Įspūdingiausių RESTA ekspozicijų konkursas, kurio metu bus nominuojami ne tik ekspozicijų projektų autoriai, bendrovės, bet ir sėkmingiausia komunikacija.

Tradiciniu tampantis ,,Profesinio mokymo įstaigų mokinių nacionalinio meistriškumo konkursas’’, kuriame varžysis mokiniai iš visos Lietuvos, besimokantys pagal statybų sektoriaus mokymo programas.

 

PARODOS EKSPOZICIJA:

VIDAUS EKSPOZICIJA:
Salė 1 – langai, durys, vartai, grindų danga, apdailos medžiagos
Salė 2 – NAUJAKURIŲ ALĖJA
Salė 3 – SKAITMENINĖ STATYBA, nekilnojamasis turtas, protingi namai ir jų valdymo sistemos, projektavimo paslaugos, elektros instaliacija, statybų įrankiai, įrenginiai, statybų technika, darbo saugos priemonės.
Salė 4 – šildymas, vėdinimas, vandentiekio, nuotekų sistemų įrenginiai
Salė 5 – statybinės ir apdailos medžiagos, stogų dangos

LAUKO EKSPOZICIJA:
L1 – stogų dangos, vartai, statybinės ir apdailos medžiagos
L2 – statybinės ir apdailos medžiagos
L3 – statybinės medžiagos, medžio ir metalo gaminiai, lauko baldai, mažoji architektūra, sodo technika
L4 – šildymas, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimai, elektros instaliacija, santechnika
L5 – statybų technika, įrengimai, įrankiai
L6 – aplinkos tvarkymas ir apželdinimas, lauko baldai, ŽALIOJI EKSPOZICIJA; sodinukų mugė
L7 – rąstiniai bei kitokių konstrukcijų statiniai

Vandens baras ir inovacijos vonios kambariui
Saulės moduliai ir Dakaras parodoje
Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos konkursas
Nauja erdvė parodoje – NAUJAKURIŲ ALĖJA!
„Lietuvos BIM projektai 2019“ apdovanojimai
Konferencija „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“
Konferencija „Nauja išmanaus miesto dimensija”
Tarptautinis pastolininkų čempionatas
Naujausios apželdinimo tendencijos ir mados
Atgal

Vandens baras ir inovacijos vonios kambariui

Didžiausia sanitarinių detalių tiekėja pasaujyje įmonė GROHE parodoje dalyvauja su didžiuliu sunkvežimiu, kuris pavirs į 200 kv.m. saloną. Jame bus demonstruojamos inovacijos, atvežtos tiesiai iš didžiausios pasaulyje santechnikos parodos ISH 2019.

Ieškantys naujovių vonios kambariui, čia ras išskirtinius pasiūlymus. Taip pat bus įrengtas GROHE vandens baras, kuriame visi lankytojai galės pasivaišinti gaiviu, filtruotu ir net gazuotu vandeniu tiesiai iš čiaupo.

 

Balandžio 26 d. vyks montuotojų turnyras, kurio metu bus galima laimėti itin vertingų prizų. 11 val, 13 val ir 15 val. vyks  GROHE inovacijų pristatymai montuotojams.

Balandžio 27 d. tinklaraštininkė Simona Burbaitė atskleis savo sveikos gyvensenos receptus, kuriems talkina GROHE.

Atgal

Saulės moduliai ir Dakaras parodoje

Parodos lankytojai savo rankomis galės išbandyti kokybiškiausių ir pažangiausių Vilniuje įsikūrusioje gamykloje gaminamų saulės modulių SOLID Pro patvarumą. Paėmę į rankas plaktuką, jie galės įsitikinti, kad rinkoje pažangiausi stiklas-stiklas saulės moduliai yra atsparūs net ir rimtiems smūgiams.

Saulės modulių „poligonas“ įsikurs 3 parodų salėje. Čia bus galimybė susipažinti ir su į stogus integruojamais moduliais, kurie ypatingi tuo, kad panaudojami vietoje bet kokios stogo dangos. Kiekvieno pažangaus ir energiją taupančio A ir aukštesnės klasės namo stogas turi būti ne tik patrauklus, bet dar ir gaminti elektrą!

Saulės modulių gamintojai parodoje žada pramogų ir visai šeimai – lankytojai pamatys saulės moduliais ginkluotą lenktynininko Antano Juknevičiaus Dakaro sunkvežimį. O apie tai, kaip pirmasis iš visų Dakaro ralio lenktynininkų pradėjo naudoti saulės energiją savo remonto dirbtuvėse šeštadienį, balandžio 27 d., gyvai papasakos ir pats Antanas Juknevičius.

Taigi, tikras Dakaras – tik parodoje RESTA 2019!

Atgal

Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos konkursas

Trečius metus parodoje RESTA portalas www.statybunaujienos.lt ir Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO rengia konkursą „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“. Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės, architektai/projektuotojai, įrengę ekspozicijas- nugalėtojas.

 • Vertinant ekspozicijas, bus atsižvelgta į bendrąją ekspozicijos kultūrą:
 • Kaip ekspozicija ir pristatomi produktai ar paslaugos atitinka parodos temą  – ATEITIES STATYBA;
 • Gebėjimas komunikuoti su lankytojais;
 • Ekspozicijos patrauklumas ir originalumas;
 • Ar ekspozicija patogiai įrengta (aktyvus santykis su lankytoju)

  Nugalėtojai bus skelbiami balandžio 25 d., ketvirtadienį, 15 val. NAUJAKURIŲ ALĖJOJE, 2-je salėje.

Vertinimo komisija:

 • Vilniaus dailės akademijos Architektūros katedros vedėjas architektas prof. Marius Šaliamoras
 • Vilniaus dailės akademijos Interjero dizaino katedros vedėjas architektas doc. Rokas Kilčiauskas
 • RsV agentūrų asociacijos tarybos narė, RsV konsultantė, agentūros „Ad verum“ vykdomoji direktorė Sandra Meškauskaitė-Stepšienė · Portalo Statybunaujienos.lt vyr. redaktorė Genė Drungilienė
 • LITEXPO Techninio aptarnavimo skyriaus vadovas Dmitrij Voitkevič
 • Kviestinis komisijos narys – „Paroc“ komunikacijos ir rinkodaros vadovė dr. Audronė Endriukaitytė. (2017 m. įmonė „Paroc“ pelnė ĮSPŪDINGIAUSIOS RESTA EKSPOZICIJOS apdovanojimą).
Atgal

Nauja erdvė parodoje – NAUJAKURIŲ ALĖJA!

Ar Jums patinka žydinti siena? Ar smalsu, kaip galima derinti tarpusavyje nederančius baldus? Kokios grindys ar keramikinės plytelės dabar madingiausios lietuvių svetainėse ir vonios kambariuose? Mažos patalpos – koks interjeras jose tinkamiausias?

Atsakymai – NAUJAKURIŲ ALĖJOJE. Čia rasite statybos ir interjero idėjų, madingų tendencijų, kurios įkvėps atnaujinti savo namus. Įvertinsite skirtingas erdvių ekspozicijas ,,gyvai”: svajonių svetainę, ateities virtuvę, inovatyvų vonios kambarį, kitokius garažo ar pagalbinių patalpų įrengimo sprendimus.

NAUJAKURIŲ ALĖJĄ kartu kuria:

Akvatechnika UAB, Bjarnum UAB, Blulita UAB, Decoflux UAB, Ebonitas UAB, Intervilža UAB, Interjero projektų studija UAB, Kesko Senukai UAB, Monoidėja UAB, PAA SIA, Termopalas UAB, Tolvita UAB, Topo grupė UAB, Trafficlab UAB, Ulmas UAB, Vadasiga UAB, Žydinčios sienos UAB.

2-oji parodų salė. Balandžio 25 d. 15 val. kviečiame užsukti į šios erdvės atidarymą.

Nuotraukos autorius Waler Knoll @walterknoll.official

Atgal

„Lietuvos BIM projektai 2019“ apdovanojimai

Balandžio 26 d., konferencijos „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ metu, vyks konkurso „Lietuvos BIM projektai 2019“ apdovanojimai.

Paraiškas konkursui kviečiame teikti iki kovo 19 d., „Skaitmeninės statybos“ interneto puslapyje: https://skaitmeninestatyba2019.lt/lietuvos-bim-projektai/.

Šiais metais darbus galima teikti devyniose kategorijose:

 1. BIM gyvenamuosiuose pastatuose;
 2. BIM visuomeniniuose pastatuose;
 3. BIM gamybiniuose pastatuose;
 4. BIM infrastruktūroje. Susisiekimo infrastruktūra;
 5. BIM infrastruktūroje. Inžinerinių tinklų objektai;
 6. BIM infrastruktūroje. Kiti inžinieriniai statiniai;
 7. BIM projektas užsienyje;
 8. BIM miesto modelis;
 9. BIM studentų darbuose (nauja!).

 

Konkurso organizatorius: VšĮ „Skaitmeninė statyba“

Data: balandžio 26 d., nuo 15:50 iki 16.30 val.

Vieta: konferencijų salė 5.1

 

Daugiau informacijos ir registracija

Atgal

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“

„Skaitmeninė statyba 2019.Vilnius“ – tai didžiausias tarptautinis skaitmeninės statybos tematikos renginys Lietuvoje, vienas iš pagrindinių parodos „RESTA“ akcentų. Konferencija, skirta  skaitmeninės statybos ir BIM metodologijos vystymui Lietuvoje, šiais metais vyks jau aštuntąjį kartą.

Tarp šių metų pranešėjų – Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning; Kopenhagos oro uosto Techninio žinių centro vadovas Michael Friis Ørsted; Tamperės skaitmeninio miesto modelio projekto vadovas Rodrigo Coloma ir kiti.

Konferencija skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams.


Konferencijos
 temos:

 • BIM diegimo aktualijos Lietuvoje;
 • Europos statybos sektoriaus skaitmenizavimo naujovės;
 • Išmanaus (SMART) miesto technologijos;
 • BIM ir iTwin sprendimai;
 • Vilniaus miesto skaitmeninė transformacija;
 • Pokyčiai teisiniame reguliavime inicijuojant statybos leidimo išdavimą;
 • Geriausių Lietuvos BIM projektų apdovanojimai ir pristatymas.

 

Detali konferencijos programa       Bilietai ir registracija

Konferencijos data: 2019 balandžio 26 d., nuo 10:00 iki 16.30 val.

Konferencijos vieta: konferencijų salė 5.1.

Atgal

Konferencija „Nauja išmanaus miesto dimensija”

Parodos metu UAB „STRUCTUM PROJEKTAI” ir LITEXPO rengia  konferenciją „Nauja išmanaus miesto dimensija”

Konferencija skirta verslo, pramonės, savivaldybių, politikos kūrėjų, tarptautinių žinių partnerių bendradarbiavimui išmaniųjų miestų skaitmenizavimo, pastatų ir infrastruktūros objektų kontekste. Konferencijos tema – mokslas, inovacijų diegimas, pažangi miestų architektūra.

Konferencijos pranešėjai:

ŽIVILĖ ŠIMKUTĖ  –  urbanistė, projektų vystymo specialistė. Živilė yra „MASH Studio“ urbanistikos ir strateginio planavimo biuro partnerė. Specializuojasi architektūrinių ir urbanistinių galimybių studijų rengime, urbanistinių procesų valdyme.

MARTYNAS MAROZAS – urbanistinio planavimo specialistas, visuomenės įtraukimo procesų ekspertas. Šiuo metu Martynas vadovauja „MMAP“. Tai Vilniuje įsikūrusi urbanistikos kompanija, kuri specializuojasi dirbdama su teritorijų planavimo ir plėtros projektais bei strategijomis.

DŽIUGAS LUKOŠEVIČIUS – architektas–urbanistas. Šiuo metu Džiugas dirba Malmės (Švedija) savivaldybės miestų planavimo skyriuje. Jis turi patirties įvairiose planavimo stadijose, – nuo ankstyvųjų vizijų iki detaliojo planavimo ir techninių projektų, – ir yra dirbęs įvairiuose kultūriniuose kontekstuose.

DAVID CALAS – architektas, urbanistas, STUDIO CALAS steigėjas ir Vienos technikos universiteto dėstytojas. David konferencijoje dalinsis patirtimi ir praktika, susijusia su mokslinių tyrimų veikla, orientuota į miestų bendradarbiavimą bei miestų skaitmenizavimo procesą.

LARISSA GUSCHL –  urbanistė, miestų planuotoja ir dizainerė. Dirba tarptautinio planavimo biure „We Love the City“, kuriame prisidėjo kuriant įvairius planavimo, gyvenamųjų teritorijų transformacijos, infrastruktūros, viešosios erdvės projektus Nyderlanduose ir daugelyje kitų pasaulio šalių.

MAREK VOGT –  išmaniųjų miestų specialistas–planuotojas, urbanistas. „We Love the City“ narys, kuriame dalinasi žiniomis apie pasaulio miestų kokybę, tvarumą, skirtumus.

MARCO INGRASSIA –  Katalonijos pažangios architektūros instituto architektas, tyrėjas. Marco nagrinėja naujus urbanistinio planavimo ir projektavimo metodus, grindžiamus naujomis technologijomis ir daugiadalykiu metodologijos naudojimu.

 

Konferencijos data: balandžio 25 d., nuo 10 iki 15 val.

Konferencijos vieta: konferencijų salė 5.3


Daugiau informacijos ir registracija : ligita@structum.lt , kotryna@structum.lt 

 

STRUCTUM ‒ viskas, ką reikia žinoti profesionalams!

Atgal

Tarptautinis pastolininkų čempionatas

Sunkų ir pavojingą pastolininko darbą iš arti matė tik nedaugelis. Ateikite į parodą RESTA, kur Baltijos šalių pastolininkų asociacija suteiks jums šansą tai pamatyti!

Balandžio 26 dieną 10 val., L5 sektoriuje pirmą kartą Baltijos šalyse bus rengiamas Tarptautinis pastolininkų čempionatas. Pastolių statytojų įmonės iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Norvegijos, Lenkijos ir Rusijos varžysis dėl geriausiosios vardo.

Čempionato globėjai – Lietuvos statybininkų asociacija ir Valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 Tik čia pamatysite azartą, jėgą, ištvermę ir meistriškumą.

Atgal

Naujausios apželdinimo tendencijos ir mados

Kviečiame į naujausių apželdinimo tendencijų seminarą „7 principai, kuo skiriasi šiuolaikiškas apželdinimas nuo tradicinio”.

Seminaro temos:

–  kodėl šiuolaikiškas dizainas atrodo kitaip negu esame įpratę;

–  kaip ekologijos principai atsispindi kuriant aplinkos grožį;

–  kokie paprasti sprendimai lemia, kad kiemui prižiūrėti reikia gerokai mažiau laiko;

–  principai, kuriuos pritaikyti gali kiekvienas savo kieme;

–  šiuolaikinio lietuviško aplinkos dizaino pavyzdžiai įkvėpimui.

 

 

Seminaro data: balandžio 27 d., 12 val.

Seminaro vieta: konferencijų salė 1.2

 

 

Organizatorius: „Geltonas karutis”

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.