Prisijungti

Registruotis

Login

Register

RUOŠKIS BĖGTI su 4Active
 • 2017 balandžio 1 d.
 • Darbo laikas

  Kaip turėčiau sustiprėti prieš didįjį startą? Kaip treniruotis – vienam ar su grupe? Kaip įterpti bėgimą į savo užimtą dienotvarkę? Kaip nepasiduoti?

  Klausimai, kurie neduoda ramybės tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems bėgikams. Šiemet atsakymus į šiuos bei visus kitus iškilusius klausimus galėsite išgirsti išskirtinai bėgikams VšĮ “Tarptautinis maratonas” organizuojamame renginyje – „RUOŠKIS BĖGTI su 4Active judesio analizės laboratorija“, kuris įvyks Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose balandžio 1 dieną nuo 10 val.

  Per vieną dieną sužinosite viską apie bėgiko ištvermę, bendrą fizinį pasirengimą, motyvaciją, galėsite atlikti pėdos analizę. Sporto mugėje galėsite išsirinkti naujus, Jūsų pėdai tinkančius bėgimo batelius, patogiausią aprangą, maisto papildus ir kitus reikiamus Jūsų treniruočių bei varžybų palydovus.

  Renginio metu susipažinsite su bėgikais, kuriuos beveik kasdien sutinkate liejančius prakaitą sporto salėse ar parkuose, su tik ką pradėjusiais bei – profesionaliais sportininkais. Įsiliekite į augančią Lietuvos bėgikų bendruomenę ir Jūs!

  Norintys renginio metu turėti savo stendą prašome kreiptis el. paštu info@vilniausmaratonas.lt

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.