Prisijungti

Registruotis

Login

Register

SUMANI MAMA 2019
 • 2019 gegužės 11 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo".

  Tai vienos dienos edukacinė konferencija rūpestingiems tėvams, kurioje savo sričių specialistai supažindins būsimus ir esamus tėvus su aktualiausiomis jiems temomis. Susitiksime dvejose salėse: 1) Belaukiančiųjų salėje kalbėsime apie nėštumo laikotarpį, psichologinį pasiruošimą tėvystei, gimdymą ir vyro pagalbą jums, žindymo problemas bei laikotarpio po gimdymo iššūkius. 2) Tėvų salėje kalbėsime apie jums priklausančias išmokas, vaikelio sveikatėlę ir raidą, jo lavinimą nuo pirmųjų dienų, miego problemas, primaitinimą ir mitybą, vaiko auklėjimą ir „ožiukus“, gaivinimą užspringus.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.