Prisijungti

Registruotis

Login

Register

SUPER NAMAI 2022
 • 2022 rugsėjo 16-18 d.
 • Darbo laikas

  Rugsėjo 16 d. 10:00 – 19:00

  Rugsėjo 17 d. 10:00 – 18:00

  Rugsėjo 18 d. 10:00 – 15:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Renginys nemokamas

  11 –oji paroda  „Supernamai 2022″

  Temos:  šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas, santechnika, protingas namas, saulės energija, elektra, apšvietimas, vidaus įrengimas.

  Parodoje:

  • 3 –iasis Lietuvos Montuotojų čempionatas.
  • Smart Home 2022.
  • Interaktyvūs stendai, parodomieji darbai, varžybos, šou.
  • Pranešimai.
  • Apdovanojimai, nominacijos.
  • Galimybė (gyvai) pristatyti save, naujienas, produktus, paslaugas.
  • Profesionalų, montuotojų, santechnikų, darbų vadovų, dizainerių, architektų, projektuotojų ir galutinių vartotojų auditorija.
  • Naudingos pažintys, kontaktai, bendradarbiavimo galimybės.
  • Pristatomos naujienos ir nauja mokomoji praktinė knyga „Statybų vadovas. Vidaus apdaila”.
  • Susitikimai, pramogos ir puikūs prizai!

   Parodos lankytojams įėjimas nemokamas!

  Parodos organizatorius: UAB Super namai

  www.supernamai.lt

  Tel.: +37061184686

  El. paštas: kristina@supernamai.lt

   

  RĖMĖJAI

  Paroda „Super namai“: sužinokite, kaip profesionaliai įsirengti namus, kuriuose taupysite energiją
  Atgal

  Paroda „Super namai“: sužinokite, kaip profesionaliai įsirengti namus, kuriuose taupysite energiją

  Parodoje bus kalbama ir rodoma, kaip taupyti visų rūšių energiją namuose. Rugsėjo 16–18 dienomis „Super namai“ pirmą kartą kvies į „LITEXPO“ rūmus. Apie 100 įmonių iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos pristatys savo produktus ir paslaugas statyboms.

  „Žmonės visada domėjosi statybomis, bet tik pastaraisiais metais akivaizdžiai išaugo susidomėjimas naujausiomis, moderniomis technologijomis, kurios padeda taupyti, naudoja atsinaujinančių šaltinių energiją bei kasdieniam gyvenimui suteikia daugiau komforto. Kad lankytojams būtų lengviau orientuotis parodoje, esmines naujoves sutelksime „Smart Home“ zonoje“, – pasakojo rengėjai.

   

  Varžysis montuotojai

  Ši paroda išsiskiria dar ir tuo, kad jos metu organizuojamos montuotojų varžybos. Jų metu dalyviai turės kuo greičiau gerai subalansuoti šildymo sistemą, pajungti šilumos siurblį, surinkti stogo vandens nuvedimo konstrukcinį mazgą, nustatyti vandens grindų šildymo kolektorių ir cirkuliacinį siurblį, sumontuoti vandentiekio vamzdyną, santechnikos prietaisus. „Tokio tipo varžybos statybų parodose užsienyje vyksta seniai. Viena vertus, jos yra mėgstamos lankytojų, vilioja juos domėtis inžinerinių sistemų įrengimu, antra vertus – sudaro galimybę žmonėms susipažinti su patyrusiais meistrais, pasikonsultuoti, išgirsti jų nuomonę apie vienus ar kitus įrenginius“, – sakė parodos organizatorius Darius Jokubauskas.

  Keletą metų iki pandemijos vykusios varžybos tampa tradiciniu renginiu. Jos neįvyktų be aktyvaus parodos rėmėjų ir dalyvių įsitraukimo.

  Šiais metais vokiečių vandens inžinerinių sistemų gamintoja, kompanija TECE, nuo pat pradžių prisidėjusi prie varžybų organizavimo, įrengs pratybų stendą. Montuotojai turės sujunti naujausią vandentiekio vamzdžių sistemą, pasižyminčia tuo, jog yra patogi dirbti ankštose nišose ir užtikrina aukštą geriamojo vandens kokybę, sumontuoti unitazą su dušo funkcija, kuriame nėra jokios elektronikos ir sumontuoti elektroninę vandens nuleidimo plokštelę pakabinama unitazui.

  Pasak TECE techninių sprendimo eksperto Aurimo Valatkos, parinktos tokios užduotys, kokias gali įveikti patyrę ir nuolat naujovėmis besidomintys meistrai. „Namų inžineriniai sprendimai, įskaitant ir vandentiekį bei su juo susijusius prietaisus, nuolatos tobulėja septynmyliais žingsniais. Šiuolaikiniam meistrui vien tik patirties nebeužtenka. Tam, kad galėtų statomuose ar renovuojamuose namuose įdiegti inovacijas, t.y. tai, ką sukuria pažangūs konstruktoriai, jie privalo domėtis ir mokytis naujovių. Intuicijos tikrai neužteks. Kad ir kokia gera būtų sistema, blogai sumontuota ji praranda visą savo now how“, – sakė A. Valatka.

  Pasak D. Jokubausko, Lietuvoje gausu profesionalių statybos ir namų įrengimo specialistų, bet dažnai juos nuvertiname, o čia bus puiki proga parodyti savo profesionalumą. Nugalėtojo laukia 1000 eurų piniginis prizas.

   

  Dėmesys žaliosioms technologijoms

  Parodos metu didelis dėmesys bus skiriamas naujausioms technologijoms namų įrengimo ir inžinerijos srityse, saulės jėgainėms.

  Žalioji energetika, ypač saulės jėgainės tampa labai svarbia dalimi statant ar įsirenginėjant namą. Saulės energetika tiek visoje Europos Sąjungoje, tiek ir Lietuvoje išgyvena aukso amžių. Drastiškai išaugus elektros ir dujų kainoms, gyventojai jau nebesvarsto, ar statytis saulės elektrinę ant namo stogo arba nutolusiame parke. Tai jau tampa būtinybe. Juo labiau, kad valstybė ir toliau aktyviai remia tiek saulės elektrinių, tiek ir šilumos siurblių savininkus. „Kalbantis su statybų bendrovėmis girdime, kad žmonės domisi tuo, todėl šiais metais mūsų parodoje dalyvaus ne viena įmonė, kuri konsultuos žmones bei suteiks daugiau informacijos“, – sakė D. Jokubauskas.

  Lietuviams, kaip ir daugeliui šiaurės bei rytų Europos gyventojų, ypač aktualus yra šildymas. Parodoje bus pristatomi naujausi šildymo sprendimai, keičiantys taršius ir mažiau efektyvius šildymo būdus, tokius kaip granuliniai ar kieto kuro katilai. Tai šilumos siurbliai oras-vanduo, oras-oras, vis dar populiarus geoterminis šildymas, rekuperatoriai.

   

  Susidomėjimo specializuotomis parodomis pandemija nenuslopino

  Jokubauskas teigimu, kad po 2020–2021 pandeminio laikotarpio specializuotos būsto parodos atsigauna. Išsiilgome gyvų renginių, gyvo bendravimo. Kita vertus lankytojai, atėję į parodą, jau žino ko nori, vis mažiau ateina vadinamųjų „turistų“.

  Tačiau ir jiems parodų rūmų kieme bus įdomu. Galės išbandyti ir elektromobilius, kurių nemažas pasirinkimas bus lauko aikštelėje.

  Įėjimas į parodą nemokamas.

  Tekstas parengtas bendradarbiaujant su „TECE Baltikum“.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.