Tarptautinės šunų parodos

Tarptautinės šunų parodos

  • 2019 kovo 8–10 d.
  • Darbo laikas
  • Litexpo.

Trys tarptautinės šunų parodos

 

Lietuvos kinologų draugija (LKD) kovo 8, 9, 10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo 3, 4, 5 salėse organizuos tris tarptautines šunų parodas.

 

Tikimasi apie 2000 dalyvių iš įvairių Europos šalių.

 

Parodų žiūrovai galės susipažinti su labai retomis, egzotiškomis šunų veislėmis, zoologijos prekių mugėje įsigyti prekių savo augintiniams, pasikonsultuoti su gyvūnų priežiūros specialistais, šunų veisėjais.

 

LKD Mokymo centro stende 3 salėje vyks edukacinė pramoginė programa „Pavasaris su šunimis“: švietėjiški užsiėmimai vaikams, kūrybinės dirbtuvės, konkursai.

 

Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį žiūrovai laukiami nuo 10.00 iki 18.00 valandos. Gražiausių šunų rinkimai ir konkursai – nuo 15.00 val.

Atvykstantys į parodą su šunimis turi turėti galiojančią šuns sveikatos pažymą, augintinis turi būti paženklintas mikroschema.

 

Bilietai parduodami parodos dieną Litexpo kasose. Suaugusiems – 7 EUR, studentams ir senjorams – 3 EUR, ikimokyklinio amžiaus vaikai įleidžiami į parodą nemokamai.

 

Lietuvos kinologų draugija

Daugiau informacijos www.kinologija.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.