TRANSBALTICA 2018

TRANSBALTICA 2018

 • 2018 gegužės 16–18 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr.5, Vilnius, Parodų salė 3 ir lauko aikštelė.

SPECIALISTŲ REGISTRACIJOS FORMA – ČIA.

DALYVIŲ SĄRAŠAS

 

 

Tarptautinė, kas antri metai rengiama, paroda “TRANSBALTICA” yra vienintelis specializuotas transporto verslo aktualijas atspindintis renginys Baltijos šalyse. Parodos tikslai – pristatyti rinkos naujienas, transporto sektoriaus iššūkius, naujoves ir aktualijas, skatinti transporto verslo įmonių bendradarbiavimą, tarptautinių verslo ryšių plėtrą, vidinės paklausos didinimą ir prisidėti prie patrauklaus Lietuvos, kaip modernios tranzito šalies, įvaizdžio formavimo.

PARODOS TEMOS

 • Intelektinės transporto sistemos: eismo valdymas, transporto priemonių paslaugos, viešojo transporto paslaugos, krovininio transporto ir komercinių transporto priemonių operacijos, avarinių atvejų valdymas;
 • Transporto paslaugos: krovinių, keleivių vežimas, krovos darbai, logistika, finansavimas;
 • Transporto priemonės: geležinkelių, vandens, oro, autokelių;
 • Transporto infrastruktūra: kelių, tiltų statyba ir priežiūra, įrengimai ir priežiūra.

 

PARODOS TIKSLAI

 • Pristatyti rinkos naujienas, transporto sektoriaus iššūkius, naujoves ir aktualijas;
 • Skatinti transporto verslo įmonių bendradarbiavimą, tarptautinių verslo ryšių plėtrą, vidinės paklausos didinimą;
 • Prisidėti prie patrauklaus Lietuvos, kaip modernios tranzito šalies, įvaizdžio formavimo.

Parodos renginiai

Tarptautinė konferencija, renginiai specialistams.

DKV Euro Service pristato:
SPECIALISTŲ REGISTRACIJA
SU IŠANKSTINIAIS PARODOS „TRANSBALTICA 2018“ BILIETAIS – PIGESNĖS KELIONĖS AUTOBUSAIS
Lietuvos komercinis automobilis
UAB „Adampolis“ pristato:
UAB “Transporto logistikos telematika” pristatys:
SCANIA pristato:
LIETUVOS GELEŽINKELIAI, AB pristato:
KAUNO TILTAI, AB pristato:
RUPTELA, UAB pristato:
UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG pristato:
UAB IVETRA pristato:
UAB „Leopolis” pristato
„Renault Trucks Lietuva“ naujienos parodoje
Atgal

DKV Euro Service pristato:

Apsilankykite „DKV Euro Service“ stende parodoje „TransBaltica 2018″ ir iš pirmų lūpų sužinokite visą informaciją apie DKV BOX EUROPE – bendrovės sukurtą kelių aparatą, kuriuo jau šių metų pabaigoje bus galima apmokėti kelių mokesčius Belgijoje, o 2019 metais – Vokietijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Italijoje. Žinoma, kartu galėsime aptarti ir visas likusias bendrovės „DKV Euro Service“ paslaugas!

Beje, kelių stende apsilankiusių žmonių lauks ypatinga staigmena. „DKV Euro Service“ burtų kelių atrinks svečius, kurių lauks pasivažinėjimas sportiniu automobiliu. Nepraleiskite progos gyvai patirti tai, ką varžybose jaučia geriausi lenktynininkai ir jų šturmanai!

Atgal

SPECIALISTŲ REGISTRACIJA

Maloniai kviečiame transporto sektoriaus specialistus lankytis tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje TRANSBALTICA 2018.

Specialistams suteikiame galimybę parodos bilietą įsigyti pigiau (kiekvienas specialistas registruojamas atskirai).

Užpildžius ir patvirtinus registracijos formą gausite informaciją apie specialiai Jums skirtą nuolaidos kodą nurodytu el. paštu per 2 d.d. Registracija vyksta iki gegužės 14 d.

 

REGISTRACIJOS FORMA ČIA. 

Atgal

SU IŠANKSTINIAIS PARODOS „TRANSBALTICA 2018“ BILIETAIS – PIGESNĖS KELIONĖS AUTOBUSAIS

Visiems sostinės svečiams, įsigijusiems išankstinius bilietus į parodą TRANSBALTICA, atvykti į „Litexpo“ gegužės 16–18 d. TOKS ir EUROLINES autobusais bus galima net 30 proc. pigiau.

 

Nuolaida galioja visas tris dienas vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais.

 

Autobusų bilietus galite įsigyti kasose bei internetu:

 

www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“

 

Nuolaidos nesumuojamos.

 

SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos TRANSBALTICA bilietą.

Atgal

Lietuvos komercinis automobilis

Parodos TRANSBALTICA 2018 METU jau trečią kartą bus renkamas geriausias Lietuvos komercinis automobilis. „Lietuvos žurnalistų autoklubo“ kas antrus metus organizuojamas konkursas – puikus orientyras įmonių transporto parkų vadovams atnaujinant darbo priemones ir siekiant išsirinkti pačius geriausius egzempliorius.

Konkurse Lietuvos „Komercinis automobilis 2018“ dalyvauja aštuonios transporto priemonės: „Fiat Fullback“, „Ford Custom Tourneo“, „Ford Custom Van“, „Iveco Daily“, MAN TGE, „Mercedes-Benz X-Class“, „Volkswagen Amarok“ ir „Volkswagen Crafter“. Jas vertins ir pačias geriausias išrinks komisija, sudaryta iš automobilių srities žurnalistų bei transporto profesionalų – parkų valdytojų bei vairuotojų.

Su visais konkurso dalyviais žiūrovai galės susipažinti Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ gegužės 16–18 dienomis. Gegužės 18-ąją parodų centre bus paskelbtas ir „Lietuvos komercinis automobilis 2018“ bei kitų konkurso nominacijų nugalėtojai.

Atgal

UAB „Adampolis“ pristato:

UAB „Adampolis“ –  įgaliotasis MAN Truck & Bus atstovas Lietuvoje, valdantis 4 techninio aptarnavimo centrus (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje) ir turintis 7 detalių parduotuves (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Utenoje, Panevėžyje ir Šiauliuose).

Parodoje bus pristatoma:

 • NAUJIENA!

MAN TGE – praktiškas, ekonomiškas ir pažangus lengvasis komercinis automobilis, sukurtas atsižvelgus į įvairių klientų grupių poreikius. Naujasis MAN šeimos narys – ne šiaip krovininis mikroautobusas, tai patikimas partneris kasdienėje veikloje.

 • MAN TGX EfficientLine3 – tikras degalų taupymo specialistas. Iki 6,35% mažesnės degalų sąnaudos.
 • MAN TopUsed – naudoti MAN sunkvežimiai – patikimi, patikrinti, su ADAMPOLIS suteikiama garantija. Pasirinkimas iš daugiau nei 3.000 automobilių, garantija iki 12 mėn., lizingas su likutine verte, komiso paslaugos.
Atgal

UAB “Transporto logistikos telematika” pristatys:

UAB “Transporto logistikos telematika”, pristatys inovatyvų “Lematics” transporto kontrolės ir valdymo sistemos sprendimą. Mūsų siūlomas naujasis sprendimas įvairaus segmento klientams suteiks galimybę, optimizuoti įmonės transporto parko veiklą, taupyti transporto kaštus bei laiką. Naujasis “Lematics” sprendimas

Jums leis:
• Stebėti automobilių esamos vietos, greičio, maršruto, kuro likučio ir kitus pasirinktus parametrus realiu laiku.
• Užtikrinti transporto parko techninę būklę (tech. apžiūra, aptarnavimai, remontas).
• Bendrauti su vairuotoju, bei gauti ir siųsti dokumentus, nuotraukas ir kitą reikalingą informaciją.
• Vykdyti DDD failų parsisiuntimą nuotoliniu būdu, pagal numatytą periodiškumą (tachografas).
• Kontroliuoti ir vertinti vairuotojo važiavimo ekonomiškumą („Eco driving“).
• Naudotis plačiu ataskaitų moduliu bei lengvai kurti naujas reikalingas ataskaitas.

Atgal

SCANIA pristato:

„Scania” yra pasaulyje pirmaujanti transporto sprendimus teikianti bendrovė. Kartu su mūsų partneriais ir klientais mes prisidedame prie tvarios, efektyvios ir verslui, visuomenei bei aplinkai palankios transporto sistemos kūrimo.

 

1891 metais įkurta bendrovė šiandien veikia daugiau nei 100 šalių ir turi 46 000 darbuotojų. Tyrimų ir plėtros centrai koncentruojasi Švedijoje bei padaliniuose Brazilijoje ir Indijoje. Gamyba vyksta Europoje, Lotynų Amerikoje ir Azijoje bei regioniniuose gamybos centruose Afrikoje, Azijoje ir Eurazijoje. „Scania“ yra „Volkswagen Truck & Bus“ dalis.

 

2016 metais „Scania“ pristatė naujosios kartos sunkvežimius, kasmet rinkai pateikdama įvairiems sektoriams skirtus naujosios kartos sunkvežimių modelius – 2017-aisiai buvo pristatyti statybų sektoriui gama, 2018-aisiais metais pristatoma miesto reikmėms pritaikyti sunkvežimiai.

 

Parodoje „Transbaltica 2018“ bus pristatyti įvairiems sektoriams skirti sunkvežimiai, tarp jų:  tolimųjų pervežimų vilkikai su komfortiškomis S ir R kabinomis, prekių išvežiojimo transportas (P ir G kabinos). UAB „Scania Lietuva“ specialistai suteiks visą informaciją apie transporto priemones bei „Scania“ teikiamas paslaugas: servisų paslaugų sutartis, lanksčius techninės priežiūros planus, transporto parko valdymo sistemas, vairuotojų mokymus bei finansavimo galimybes.

 

Daugiau informacijos www.scania.com/lt .

Atgal

LIETUVOS GELEŽINKELIAI, AB pristato:

AB „Lietuvos geležinkeliai“ parodoje pristatys virtualios realybės video, kur užsidėjus akinius bus galima pasijusti lokomotyvo mašinistu ir realiai valdyti traukinį.

Atgal

KAUNO TILTAI, AB pristato:

Apie bendrovę AB „Kauno tiltai“

Bendrovė „Kauno tiltai“ yra vienos didžiausių, esančių tarp TOP 50, Europos statybos bendrovių „Comsa Corporation“ grupės dalis bei Lenkijos geležinkelių ir kelių infrastruktūros statybos įmonių grupės „Trakcja PRKil S.A.“ narė. Baltijos šalyse didžiausia transporto infrastruktūros įmonė veiklą vykdo nuo 1949 m. ir šiuo metu dirba Lietuvoje, Latvijoje, Švedijoje ir Ukrainoje.

Per metus bendrovė vykdo iki 300 įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų. Šiandien AB „Kauno tiltai“ portfelyje  – kelių tiesimas, tiltų, viadukų, tunelių, geležinkelių, oro uostų, vandens uostų infrastruktūros statyba, inžinerinių ir energetikos tinklų įrengimas, statybinių medžiagų gamyba. Bendrovė kuria visą su geležinkeliais susijusią infrastruktūrą tiesia ir rekonstruoja geležinkelius, stato peronus ir pervažas, montuoja iešmus.

AB „Kauno tiltai“ svarbiausi įgyvendinti geležinkelių projektai:

 • Geležinkelio „Roslagsbanans Utbyggnad, Kårstagrenen“ tarpstočio „Tibble – Visinge“ rekonstrukcija (Švedija, 2016-2017)
 • „Rail Baltica“ geležinkelio linijos statyba ruože Šeštokai – Marijampolė (2013-2015 m.)
 • Kauno geležinkelio tunelio rekonstrukcija (2007-2009 m.) ir kt.

 

Kvalifikacija ir kokybė:

Iš viso bendrovėje dirba virš 1000 darbuotojų, iš jų virš 200 aukštos kvalifikacijos transporto infrastruktūros statybos inžinierių.

AB „Kauno tiltai“ turi sertifikuotą laboratoriją, kurios tyrimų išvados yra pripažįstamos visoje Europos Sąjungoje. Bendrovės valdybos sistemos ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 sertifikuotos jau daugiau kaip 10 metų, o statybų projektai valdomi modernia programa „Primavera P6”.

Naujovės:

AB „Kauno tiltai“ – vienintelė Lietuvoje transporto infrastruktūros statybos įmonė, šiais metais savo veikloje pradėjusi naudoti dangų skenavimo radarą. Įrenginys leidžia tiksliai išmatuoti konstrukcijų dangos storį, nustatyti plyšių, tuštumų vietas ir pan. Radaro pagalba ne tik detaliai įvertinama dangų konstrukcijos būklė, bet ir užtikrinama aukščiausia darbų kokybė.

Įmonės technikoje integruota 3D intelektuali statyba leidžia preciziškai tiksliai įgyvendinti transporto infrastruktūros statybos projektų sprendimus. 3D technologijos yra AB „Kauno tiltai“ vikšriniuose ekskavatoriuose, buldozeriuose, greideriuose, frezoje, taip pat voluose.

Atgal

RUPTELA, UAB pristato:

UAB „Ruptela“ pristatys atnaujintą transporto stebėjimo ir kontrolės sistemą TrustTrack. Naudojant šią sistemą įvairuose transporto parkuose galima nesunkiai optimizuoti veiklos išlaidas, padidinti efektyvumą bei sutaupyti laiko ir pinigų. Atnaujintos TrustTrack sistemos galimybės:

 • Visada žinokite, kur yra jūsų transporto priemonės ir kas su jomis yra daroma!
 • Visada naujausia informacija apie transporto priemones, vairuotojus, krovinius, maršrutus, sąnaudas ir rezultatus.
 • Kurkite veiklos ataskaitas ir sekite rezultatus: kelionės, darbo valandų, įvykių, degalų ir kitos ataskaitos.
 • Gaukite tikslią informaciją apie degalų sunaudojimą ir likutį. Nustatykite tikras degalų normas ir išvenkite vagysčių.
 • Nuotoliniu būdu gaukite tachografo bei vairuotojo kortelės duomenis ir planuokite vairuotojo darbo laiką.
 • Integruokite TrustTrack su jau naudojamomis IT sistemomis (CRM, ERP ir kt.) ir kurkite didesnę vertę.
 • Matykite transporto priemonės borto kompiuterio duomenis sistemoje.
 • Vertinkite vairuotojus objektyviai pagal jų vairavimo stilių – degalų švaistymą, efektyvumą ir saugumą.
Atgal

UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG pristato:

Įmonė „UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG“ (UTA) yra viena iš pirmaujančių degalų ir paslaugų kortelių tiekėjų Europoje.

Naudodamiesi UTA kortelių sistema, verslo klientai gali įsigyti degalų daugiau nei 55 000 vietų 40 Europos šalių, pasirinkdami bet kurį degalinių tinklą ir nemokėdami grynaisiais pinigais, bei gali naudotis kitomis paslaugomis ir pagalba kelyje.

Šios paslaugos – tai kelių mokesčio mokėjimas, remonto paslaugos, techninė pagalba kelyje, nuvilkimo paslaugos ir PVM bei Akcizo už degalus grąžinimas iš užsienio šalių.

2018 metų kovo mėnesį UTA pristatė naują prietaisą Europos elektroninėms kelių mokesčio paslaugoms apskaityti – UTA One®.

Dabar su UTA One® prietaisu galima apmokėti už kelius Austrijoje, Belgijoje (įskaitant Liefkenshoek tunelį), Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir Lenkijoje (A4). Vėliau, antrame 2018 m. pusmetyje planuojama įtraukti Vokietijos (Toll Collect) ir Lenkijos (viaToll) kelių sistemas. 2019 m. dar turėtų prisijungti Čekija, Norvegija, Slovėnija, Vengrija.

Kviečiame transporto įmonių atstovus apsilankyti mus parodoje!

Atgal

UAB IVETRA pristato:

UAB IVETRA yra oficialus Vokietijos priekabų ir puspriekabių gamintojo FLIEGL Fahrzeugbau GmbH atstovas Lietuvoje. Įmonė prekiauja naujomis aukštos kokybės FLIEGL gamintojo puspriekabėmis, priekabomis, platformomis skitomis komerciniam tranportui, statybinei, kelių tiesimo, miškų, bei žemės ūkio technikai vežti. Originalios priekabų dalys, aksesuarai. FLIEGL technikos garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, serviso paslaugos.

Atgal

UAB „Leopolis” pristato

NAUJIENOS

Kondicionieriai sunkvežimiams:

Cooltronic 1000 G2.5 SLIM Hatch 24 V

Skirtas sunkvežimiams, naudojamiems vidutinių platumų klimato zonoje.

Labai paprasta ir aerodinaminiška autonominio kondicionieriaus sistema.

Dažnai naudojamas, kai yra ribota erdvė; kabinos aukštis padidėja tik padidėja apie 12 cm.

Paprastas ir greitas montavimas vietoje stogo liuko.

Vienodai paskirstoma vėsa visoje kabinoje.

Montavimo metu yra reikalingas universalus ar konkretaus automobilio montavimo rinkinys.

Gamykliškai užpildytas R134a dujomis.
__________________________________________________________________________________
 


Cooltronic 1000 G2.5 Slim Hatch MAN TGX / XLX 24 V
 

Kompaktiškas autonominis kondicionierius, montuojamas vietoje stoglangio.

Paprastas ir greitas montavimas vietoje stoglangio.

Specialus dizainas, tinka po gamykliniu MAN “spoileriu”, nereikia pjaustyti “spoilerio”.

Mažas svoris (<30 kg), atitinka MAN reikalavimus.

Aušinimo efektyvumas ~ 1,000 W (24 V DC)

Vienodai paskirstoma vėsa visoje kabinoje.

Gamykliškai užpildytas R134a dujomis.

Atgal

„Renault Trucks Lietuva“ naujienos parodoje

„Renault Trucks Lietuva“ gegužės 16-18 dienomis „Litexpo“ vyksiančioje parodoje „Transbaltica“ pristatys Lietuvos ir Europos vežėjų puikiai vertinamą „Renault Trucks“ T gamos tolimiesiems gabenimams skirtą vilkiką bei transporto sprendimų paketus, apimančius finansavimo, draudimo ir remonto paslaugas, racionalaus vairavimo mokymus vairuotojams, taip pat specialius techninės priežiūros pasiūlymus.

 

T gamos modelis yra sukurtas atsižvelgiant į vairuotojų patogumą, jiems užtikrinant komfortiškas darbo ir poilsio sąlygas bei pagamintas aukščiausius reikalavimus ekonomiškumui ir našumui keliančioms transporto įmonėms. „Renault Trucks Lietuva“ stende eksponuojamas T gamos vilkikas su „High Sleeper Cab“ tipo kabina, kurios išskirtinumas – visiškai lygios grindys, laminuoti dvigubi stiklai ir gausi komforto įranga. Vilkike sumontuoti tvirti ir patikimi jėgos agregatai: robotizuota „Optidriver“ pavarų dėže bei 520 AG Euro 6 standarto variklis su „common rail“ įpurškimo sistema. T gamos vilkikas pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybėmis, optimizuotu nuosavu svoriu didesnei naudingajai apkrovai užtikrinti bei ekonomiškumu dėl naujausios pastovaus greičio palaikymo sistemos „Optivision“. Ji apjungia topografinius ir mobiliuoju ryšiu atnaujinamus kelio profilio žemėlapius, parenka tinkamiausią sunkvežimio važiavimo greitį bei pavarą ir tokiu būdu padeda sumažinti degalų sąnaudas. Šiemet „Renault Trucks“ pristatė ir savo sukurtos sunkvežimių parko valdymo sistemos „Optifleet“ mobiliąją programėlę, kuri leidžia vežėjams prie sistemos patogiai jungtis naudojant išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Šis sprendimas padeda transporto įmonėms stebėti ir mažinti degalų sąnaudas bei CO2 emisiją. Realiu laiku matydami įvairius duomenis, parko vadybininkai gali greičiau reaguoti į įvairias situacijas, didinti savo veiklos pelningumą bei klientų pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis. Apskaičiuota, kad naudodamos „Optifleet“ transporto kompanijos gali sutaupyti net iki 5 000 EUR per metus kiekvienam naudojamam sunkvežimiui. Dar viena naujovė yra „Dual Energy“ energijos tiekimo sistema, sukurta atsižvelgiant į nuolat augantį suvartojamos elektros kiekį kabinoje. Šią sistemą sudaro du atskirų akumuliatorių blokai. Vienas iš jų yra skirtas tik varikliui užvesti, antrasis – tiekti energiją visai kitai kabinoje esančiai įrangai.

 

Parodos svečiai taip pat galės išbandyti ir specialiai į šią parodą atgabentą „Renault Trucks” vairavimo simuliatorių. Be pažinties prie simuliatoriaus vairo su T, K, C ir D modelių gama čia bus galima patirti ir tikro ralio reido iššūkį su MKR komandos sunkvežimiu, dalyvaujančiu Dakaro ir kituose bekelės raliuose.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.