TVARUMO PLANAS 2024

TVARUMO PLANAS 2024

Renginys, siekiantis apjungti verslą, organizacijas ir institucijas bei bėgant metams augti į vieną didžiausių tvarumo temos renginių Lietuvoje bei drauge kurti tvaresnę ateitį!

Pagrindinis renginio akcentas: praktinė konferencija verslui „Tvarumo planas“.

Kam skirta: įmonės tvarumo planą kuriančiam ar jo ieškančiam Lietuvos verslui. Kviečiame įmonių vadovus, verslo vystymo, pardavimo, personalo, marketingo, tvarumo vadovus ir kitus organizacijų atstovus, kurie yra atsakingi už tvarias iniciatyvas įmonėse.

Tikslas: šia konferencija siekiama, kad šalies verslo atstovai gautų aiškų suvokimą ir planą, kaip teisingai pasiruošti ataskaitų teikimui, kokių klaidų galima išvengti ir apskritai, kokie esminiai žingsniai turi būti žengiami dabar, kad organizacija atitiktų ES tvarumo reikalavimus ir būtų konkurencinga bei sėkminga.

Kas Jūsų lauks?

12 d. – ekspertų patarimai, aiški veiksmų eiga ir geroji Lietuvos verslų praktika, aktuali visiems tvarumo kryptimi žengiantiems ir skirtingus tvarumo etapus išgyvenantiems verslams.
13 d. – aiškiai išdėstyti tvarumo reikalavimai ir tendencijos gamintojams, jiems pakuotes siūlantiems bei atliekomis ir perdirbimu besirūpinantiems verslams.

KONFERENCIJOS PROGRAMA: https://www.tvarumoplanas.lt/

Padėsime sukurti veiksmų planą tvaresnio verslo link!

 

 

 

Norėtumėte bendradarbiauti ar būti renginio dalyviais? Susisiekime!

 

Projekto vadovė

Kamilija Jonytė

+37063987189

k.jonyte@litexpo.lt

 

Projekto vadovo asistentė

Dainora Šuopytė

+37068534674

@d.suopyte@litexpo.lt

 

 

Pardavimų vadybininkas

Audrius Tracauskas

+370 675 92279

a.tracauskas@litexpo.lt

 

RENGINIO ORGANIZATORIAI

 

 

INFORMACINIS PARTNERIS

 

 

PARTNERIAI

 

KAVOS DRAUGAS

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.