VAIDAS BAUMILA | LITEXPO

VAIDAS BAUMILA | LITEXPO

  • Gruodžio 31d.
  • Darbo laikas

    20:00 – 21:30

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Paskutinę išeinančių metų dieną vienas žinomiausių ir talentingiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila savo gerbėjams ruošia tikrą dovaną – naujametį koncertą, kuriame netrūks ne tik šventinės nuotaikos, bet ir kraują kaitinančių šokių bei žymiausių atlikėjo dainų.

Neseniai pakvietęs į didžiausią savo karjeros šou Kauno „Žalgirio“ arenoje ir surengęs didžiausius savo karjeroje vasaros koncertus Kaune, Trakuose bei Palangoje, šiųmečių M.A.M.A. apdovanojimų „Metų albumo“, „Metų vaizdo klipo“ ir „Geriausio metų atlikėjo“ kategorijų laimėtojas V. Baumila ruošiasi gruodžio 31 d. praleisti smagiai, garsiai ir ryškiai. Prie šios muzikinės 2023 m. išlydėtuvių šventės muzikantas kviečia prisijungti ir tave.

Šventinės nuotaikos, nuoširdaus bendravimo ir garsiausių V. Baumilos hitų kupinas koncertas – gruodžio 31 d. LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centre.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.