Vyno dienos 2017

Vyno dienos 2017

  • 2017 gegužės 5–6 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

,Vyno dienos“ – didžiausia vyno paroda Baltijos šalyse, organizuojama nuo 2005 m. Kasmet parodoje apsilanko apie 4000 lankytojų. Ketvirtis jų – vyno profesionalai. Likusieji – vyno mėgėjai. Kiekvienas lankytojas gauna taurę, parodos dalyvių ir vyno katalogą ir gali keliauti per sales pažindamas, atsirinkdamas, bendraudamas su užsienio vyndariais ir lietuviais profesionalais. „Norime, kad vyno pasiūlos įvairovė negąsdintų, o žavėtų“, – sako vienas parodos iniciatorių Arūnas Starkus. – „ Taip bus, kai kiekviename butelyje matysime ne prekę, o asmenybę, pajusime skonio niuansus, nulemtus gamtos, vynuogių veislių, gamybos tradicijų ir žmonių, sukūrusių vyną. Paroda yra vieta, kurioje galima pabendrauti su vyndariais be tarpininkų, pasiklausyti jų pasakojimų, pajusti pasaulio vynuogynų margumyną“.

Tryliktosiose Vyno dienose turėsite galimybę susitikti su vyndariais iš Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Vokietijos, Rumunijos, Kroatijos, Makedonijos ir kitų šalių, paragauti naujų Lietuvos importuotojų siūlomų vynų. Didžiausios Baltijos šalyse vyno parodos programoje: teminės degustacijos, pranešimai aktualiausiomis vyno kultūros temomis, atvirasis vyno spėjimo čempionatas “Nosis”. Šiais metais Vyno dienos stebins savo įvairumu – parodoje rasite kavos, gurmaniškų maisto produktų, kokybiškas taures bei kitus vyno aksesuarus.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.