Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Vyno dienos 2019
 • 2019 gegužės 3–4 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  „Vyno dienos“ – didžiausia vyno paroda Šiaurės Europoje šalyse, organizuojama nuo 2005 m. 2019 m. paroda vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, gegužės 3-4 d. Dalyviai 2018 m. Vyno dienų parodoje dalyvavo rekordinis skaičius užsienio dalyvių iš Prancūzijos, Portugalijos, Italijos, Rumunijos, Gruzijos, Austrijos, Vokietijos, Moldovos ir kitų šalių. Šiemet paroda dar labiau augs. Lankytojai Kasmet parodoje apsilanko apie 4000 lankytojų. Ketvirtis jų – vyno profesionalai. Likusieji – vyno mėgėjai. Kiekvienas lankytojas gauna taurę, parodos dalyvių ir vyno katalogą ir gali keliauti per sales pažindamas, atsirinkdamas, bendraudamas su užsienio vyndariais ir lietuviais profesionalais. „Norime, kad vyno pasiūlos įvairovė negąsdintų, o žavėtų“, – sako vienas parodos iniciatorių Arūnas Starkus. – „ Taip bus, kai kiekviename butelyje matysime ne prekę, o asmenybę, pajusime skonio niuansus, nulemtus gamtos, vynuogių veislių, gamybos tradicijų ir žmonių, sukūrusių vyną. Paroda yra vieta, kurioje galima pabendrauti su vyndariais be tarpininkų, pasiklausyti jų pasakojimų, pajusti pasaulio vynuogynų margumyną“.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.