Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Vyno dienos 2022
 • 2022 gegužės 6–7 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  ,,Vyno dienos“ – pirmoji Baltijos šalyse ir didžiausia Šiaurės šalyse tarptautinė vyno paroda, organizuojama nuo 2005 m. ir jungianti bendruomenę vyno mėgėjų, profesionalų ir gamintojų.

  ,,Prakalbinki vyną“ ir atversi nuostabią skrynią, – dalijasi vienas parodos iniciatorių Arūnas Starkus, –  Skrynią, kurioje sutelpa asmenybės, skoniai, kvapai, klimatas, vynuogių veislės, gamybos ir šalių tradicijos, ritualai ir emocijos žmonių, kuriančių vyną. Vyno dienose vyndariai ir profesionalai padės prakalbinti vyną ir pajusti šio pasaulio stebuklus“.

  Kasmet parodoje:

  • Per 4000 lankytojų, iš kurių ketvirtis – vyno profesionalai;
  • Daugiau nei 100 dalyvių: būrys užsienio gėrimų gamintojų lietuviško vyno ir midaus gamintojų, mažosios alaus daryklos, vyno platintojai ir ekspertai iš Lietuvos bei Europos, gurmaniškų produktų tiekėjai, vyno kelionių ir paskaitų apie vyną organizatoriai, someljė;
  • Plati edukacinė programa mėgėjams ir profesionalams;
  • Profesionali taurė ragavimui ir išsamus vyno katalogas;
  • Neformali erdvė bendrauti su užsienio vyndariais ir lietuviais profesionalais.

  Bilietų prekyba – nuo gruodžio 1 d.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.