Prisijungti

Registruotis

Login

Register

VYNO DIENOS 2023
 • 2023 Gegužės 5-6 d.
 • Darbo laikas

  Gegužės 5 d. 10:00-20:00

  Gegužės 6 d. 10:00-19:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

  Tarptautinė ir didžiausia Šiaurės šalyse vyno paroda „Vyno dienos 2023“ jungia bendruomenę vyno mėgėjų, profesionalų ir gamintojų – tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Kartu, kiekvienais metais, jau nuo 2005 m., parodos tikslas auginti ir skatinti vyno kultūrą Lietuvoje. 2023 metų parodos šūkis „Pažink savo vyną!“ – lankytojus ir svečius skatinsime ne tik išsirinkti savo mėgstamiausią vyną, bet ir pažinti, kokios spalvos, aromatai ar skoniai slepiasi taurėje. Kviečiame visus vyno mėgėjus ir entuziastus apsilankyti parodoje gegužės 5-6 dienomis parodų ir konferencijų centre „Litexpo“.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.