Žiemos alaus festivalis ŽMOGŠALA

Žiemos alaus festivalis ŽMOGŠALA

  • 2023 vasario 11 d.
  • Darbo laikas

    12:00 – 21:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

ŽMOGŠALA – nepriklausomas žiemos kraftinio alaus festivalis, kuris jau 10-tą kartą sukvies alaus gerbėjus į Vilnių 2023 vasario 11 d.

Festivalis skirtas ne tik alaus mėgėjams, bet ir tiems, kas nemėgsta alaus, nes nežino, koks įvairus ir nenuspėjamas gali būti šis gėrimas.

Festivalio tikslas – ugdyti išrankų alaus mėgėją, kuris tobulintų savo skonio receptorius, žinotų kas naujo vyksta alaus pasaulyje, ir suprastų, koks alus labiausiai tinka žiemos sezonui.

Festivalyje dalyvaus: Lietuvos nepriklausomi aludariai, pagrindiniai kraftinio alaus į Lietuvą importuotojai ir būtinai – festivalio svečiai –  kitų šalių bravorai puoselėjantys kraftinio alaus kultūrą. Renginio metu vyks žiemiškiausio alaus konkursas, kurio vertintojai yra festivalio lankytojai. Kiekvienas dalyvis turi teisę pateikti konkursui vieną alų, kurio receptas buvo sukurtas ir alus pagamintas ne anksčiau kaip prieš metus.

Kaip jau yra įprasta nuo pirmojo festivalio, „Žmogšaloje“ savo jungtinį stendą turės ir namų aludariai. Tai tarsi mini tramplynas į didžiąją aludarystę. Atskiras konkursas, sulaukiantis didelio populiarumo, vyks ir šiame stende.

Pernai prie Žmogšalos sėkmingai prisijungė kraftinio sidro atstovai, todėl drąsiai galime sakyti, kad Žmogšala – tai festivalis “kultūringai apie fermentuotus gėrimus, pagamintus su meile ir fantazija!”

Festivalio metu bus degustuojama tik iš firminių degustacinių taurelių po 50-100 ml gėrimo. Taurelė įeina į išankstinio bilieto kainą! Festivalio teritorijoje atsiskaitymams bus naudojama vieninga žetonų sistema.

Šiais metais renginys ir vėl vyks naujoje festivaliui vietoje – Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Visą vasarą bilietai už įprastą kainą – po 10 €. Vėliau bilietai brangs.

SVARBU:

  • „Žmogšala“ pasisako už saikingą alkoholio vartojimą ir skatina svečius festivalio metu elgtis atsakingai.
  • Gerbiant visus susirinkusiuosius ir siekiant pozityvios atmosferos renginyje, dalyviai turės teisę nebepilti gėrimų tiems svečiams, kurie atrodys apsvaigę.
  • Apsvaigę asmenys taip pat nebus įleidžiami į renginį. Tokiems asmenims, pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Renginio organizatoriai: 

Alaus brolija ir Vilnius in love

el.paštas: brolija.alaus@gmail.com

Sekite informaciją: www.zmogsala.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.