ŽIRGAI 2019

ŽIRGAI 2019

  • 2019 lapkričio 30–gruodžio 1 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
  • 5000 m2
  • 6000
  • 44

Paroda ŽIRGAI – pramoginis ir edukacinis renginys, kuriame lankytojai kviečiami ne tik smagiai praleisti savaitgalį, bet ir sužinoti apie žirgininkystės kultūrą, apie auginamas Lietuvoje žirgų veisles, apie žirgus sporte, darbe ir laisvalaikyje.

Renginys ypač įdomus jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus. Tai ir paroda, ir žirgų pasirodymai, ir žirgininkystės kultūros ekspozicija. Viskas bus sutelkta vienoje vietoje, tad lankytojas galės pamatyti ir patirti iš arti ir iš įvairių aspektų.

Pirmą kartą organizuojamame renginyje – daugiau kaip 20 veislių žirgų ekspozicija, įspūdinga šou programa, pramogos šeimai.

 

 

Vilniaus jojimo klubas pristatys išskirtinius savo narių pasirodymus!
LIETUVOS ŽIRGYNAS – seniausias ir didžiausias žirgynas Lietuvoje!
HARMONY PARK stende – išskirtiniai laisvalaikio pramogų pasiūlymai visai šeimai!
Žirgas ne tik draugas, bet ir gydytojas, turintis paslaptingą galią…Parodoje – @ŽIRGŲ TERAPIJA
Lietuvos žirginio sporto federacija kviečia susipažinti su žirginio sporto disciplinomis!
Parodoje Žirgai 2019 – prekybos sporto prekėmis milžinė Decathlon!
Atraskite jodinėjimo pramogą ir bendravimo su žirgais terapiją!
Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos jau spalio 10-13 d. drebins Šiaulių areną!
Atgal

Vilniaus jojimo klubas pristatys išskirtinius savo narių pasirodymus!

Vilniaus jojimo klubas – jau dvejus metus jojimo paslaugas teikiantis sporto klubas, įsikūręs netoli Vilniaus esančioje Buivydiškių gyvenvietėje. Malonus bendravimas, rimtam sportui ir laisvalaikiui tinkanti aplinka, paklusnūs žirgai ir nuoširdus trenerės darbas nepaliks abejingų bei kvies užsukti dar kartą.

Parodoje ŽIRGAI 2019 turėsite išskirtinę galimybę išvysti klubo įkūrėjos ir daugkartinės dailiojo jojimo Lietuvos čempionės Justinos Vanagaitės bei kitų klubo narių pasirodymus. Taip pat galėsite susipažinti su žirgais Sir Paul, Largo MG, Nabab bei klubo talismanu – poni klasės žirgeliu Skambučiu!

Atgal

LIETUVOS ŽIRGYNAS – seniausias ir didžiausias žirgynas Lietuvoje!

Lietuvos žirgyne yra veisiama ir auginama daugiau negu 800 devynių skirtingų veislių arklių. Čia apsilankę galite susipažinti su žemaitukų, stambiųjų žemaitukų, trakėnų, Lietuvos sunkiųjų, jojamųjų, arabų, ristūnų, holšteinų veislės arkliais ir šetlando poniais.

Šio žirgyno istorija siekia dar XVIII a., kada Rytų Prūsijoje buvo įkurtas garsusis Trakėnų žirgynas. Pirmaisiais sovietinės okupacijos metais šis žirgynas nustojo gyvavęs, o veisliniai arkliai buvo išgabenti į Rusijos Rostovo stepėse esantį žirgyną. Vėliau trakėnai buvo grąžinti į Lietuvą ir išauginti grynaveisliai iškirtinio tipo trakėnų žirgai. 2012 m. iki tol atskirai veikę ir valstybei priklausę žirgynai – „Vilniaus žirgynas“, „Sartų žirgynas“ ir „Nemuno žirgynas“ – buvo sujungti ir įkurta bendrovė „Lietuvos žirgynas“.

Parodoje ŽIRGAI 2019 Lietuvos žirgynas pristatys savo teikiamas paslaugas bei gyvai supažindins su savo žirgyno gyventojais – išskirtinėmis auginamomis žirgų veislėmis. Kviečiame apsilankyti stende Nr.5.B08A!

Atgal

HARMONY PARK stende – išskirtiniai laisvalaikio pramogų pasiūlymai visai šeimai!

Parodoje Žirgai 2019 dalyvaus HARMONY PARK – išskirtinis poilsio ir laisvalaikio paslaugų kompleksas Lietuvoje.

Tai vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė, žirgynas, tarptautinius standartus atitinkantis hipodromas, 5+ žvaigždučių „Harmony Park“ viešbutis, traukiantis lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru.

Moderniame žirgyne atrasite jojimo džiaugsmą, patirsite neišdildomų įspūdžių, turėsite galimybę išmokti joti, pasivažinėti karieta ar įsiamžinti fotosesijoje su žirgais. Turintiems nuosavus žirgus siūlome aukščiausio lygio paslaugas – Jūsų žirgas gyvens erdviame garde, maitinsis aukštos kokybės pašarais, bus nuolat visapusiškai prižiūrimas. Šaltuoju metų periodu jojimo pamokos vyksta šildomame manieže. Hipodrome vyksta įvairios žirgų varžybos.

Renginio metu turėsite išskirtinę galimybę pasinaudoti ypatingais kainų pasiūlymais visoms HARMONY PARK siūlomoms paslaugoms, todėl kviečiame pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis iš anksto!

HARMONY PARK stendo Nr.5.A16. Pasimatykime!

Atgal

Žirgas ne tik draugas, bet ir gydytojas, turintis paslaptingą galią…Parodoje – @ŽIRGŲ TERAPIJA

Parodoje – @ŽIRGŲ TERAPIJA stende susipažinkite ir sužinokite daugiau apie žirgų terapiją ir jos galimybes – kuo ypatingas ir naudingas bendravimas su įvairiais sunkumais ar iššūkiais susiduriantiems vaikams, paaugliams ir suaugusiems.

Žirgų terapijos komanda pasidalins savo patirtimi, papasakos apie savo veiklą ir atsakys į rūpimus klausimus savo stende 5.A28.

Daugiau informacijos galite rasti www.zirguterapija.lt.

Atgal

Lietuvos žirginio sporto federacija kviečia susipažinti su žirginio sporto disciplinomis!

Parodos Žirgai 2019 metu Lietuvos žirginio sporto federacija pristatys penkias oficialiai pripažįstamas Lietuvoje vystomas žirginio sporto disciplinas. Galėsite ne tik įgyti teorinių žinių bei sužinoti įdomių faktų, bet ir gyvai pabendrauti su disciplinų atstovais, kurie pasidalins savo patirtimi. Taip pat išskirtinėje šou programoje su žirgais galėsite išvysti dailiojo jojimo, važiavimo kinkiniais ir konkūrų rungties elementų!

Penkios žirginio sporto disciplinos vystomos Lietuvoje:

Dailusis jojimas – viena geriausiai žinomų žirginio sporto šakų. Dailusis jojimas, kitaip dar vadinamas išjodinėjimu, pagrįstai laikomas meniškiausia jojimo sporto šaka. Varžybose žirgas demonstruojamas trimis aliūrais: žingine, risčia ir šuoliais.

Ištvermės jojimas – pats tikriausias žirgo ir žmogaus santykių išbandymas! Ištvermės jojimas – tai rungtynės prieš laiką, kuriose yra patikrinamas žirgo greitis ir ištvermė, taip pat išbandoma raitelio orientacija bei gebėjimas jausti savo žirgo galimybes.

Važiavimas kinkiniais – trijų dalių varžybos, kuriose varžosi keturratės karietos kinkytos vienu, dviem ar keturiais žirgais. Lietuvoje šios varžybos buvo pradėtos vykdyti vos ne vėliausiai iš visų žirginio sporto šakų.

Konkūrų rungtyje raitelio tikslas – kuo greičiau be klaidų įveikti specialiai kiekvienoms varžyboms pastatytą kliūčių maršrutą. Kliūtys gali būti skirtingų formų, pločio bei aukščio.

Šiuolaikinė trikovė – daug jėgų ir kruopštaus pasiruošimo reikalaujančios trijų dienų varžybos, sudarytos iš dailiojo jojimo, konkūrų bei ištvermės jojimo, arba kitaip vadinamo kroso, rungčių. Trikovės atsiradimas sietinas su testais, naudotais kavalerijos žirgų paruošimui tikrinti.

Daugiau informacijos apie kiekvieną discipliną Lietuvos žirginio sporto federacijos stende Nr. 5.B01A. Susitikime!

Atgal

Parodoje Žirgai 2019 – prekybos sporto prekėmis milžinė Decathlon!

Prancūzijos įmonė, prekybos sporto prekėmis milžinė – Decathlon, gamina bei parduoda sporto prekes, drabužius ir avalynę. Parduotuvių tinklas žinomas visame pasaulyje dėl aukštos kokybės medžiagų naudojimo ir inovatyvių technologijų taikymo savo produkcijos gamybos procese.

Parodos ŽIRGAI 2019 metu Decathlon pristatys išskirtinį prekinį ženklą FOUGANZA – žirgų priežiūrai reikalingą įrangą bei platų jojimo aksesuarų asortimentą.

Decathlon – daugiau nei 70 sporto šakų prekių po vienu stogu!

Kviečiame apsilankyti Decathlon stende Nr. 5.A27.

 

Daugiau informacijos apie Decathlon galite rasti čia.

Atgal

Atraskite jodinėjimo pramogą ir bendravimo su žirgais terapiją!

Convivo laisvalaikio centras – atraskite jodinėjimo pramogą ir bendravimo su žirgais terapiją visai šalia Kauno miesto!

Raminančioje gamtos apsuptyje, net ir skubantis didmiesčio ar miestelio gyventojas, pasijus ypatingu. „Convivo laisvalaikio centras“ atsižvelgs ir preciziškai išpildys visų lankytojų poreikius – nuo mažiausių iki vyriausių, nuo naujokų iki profesionalų. O sau tinkamą veiklą žirgyne atras kiekvienas!

Naujokų laukia profesionalios pamokos, kuriose jie galės ramiai, neskubėdami susipažinti su žirgais ir jojimo sportu. Profesionalūs treneriai atsižvelgs į jūsų lūkesčius ir išmokys įvairių jojimo gudrybių, kaip išlaikyti pusiausvyrą ir koordinuoti žirgo veiksmus. Taip pat suteiks patarimų, kaip įveikti baimes, ir papasakos apie tinkamą elgesį su žirgais. Pažengę jojikai irgi laukiami individualiose treniruotėse. Žirgyne vyksta sportinis ir pramoginis jodinėjimas.

Mažuosius lankytojus laisvalaikio centras kviečia į vaikų dienos stovyklas, jodinėjimo pamokas, kur jie bus prižiūrimi ir mokomi patyrusių trenerių. Daug džiaugsmo vaikams suteiks draugiški žirgyno gyventojai Adidas, Kolibris, Elbe, Fuga ir kiti. Plačios mažųjų šypsenos ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

Turite nuosavą žirgą? „Convivo laisvalaikio centras“ pasiūlys gardų žirgams nuomą. Patikėkite augintinį savo darbą mylinčių profesionalų priežiūrai. Čia jis ne tik ras jaukius namus, visapusišką rūpestį, tačiau ir sportines treniruotes kartu su treneriu.

Kodėl reikėtų jodinėti? Nes jojimas – tai pramoga ir sportas viename. Anot mokslininkų, jodinėjimas žirgais ir buvimas gamtoje, gryname ore, gerina žmogaus emocinę būklę ir yra tarsi terapija. O kur dar nauda fiziniam kūnui – jojimo metu deginamos kalorijos, lavinama ištvermė ir lankstumas, koordinacija ir pusiausvyra.

Convivo jojimo mokyklos atstovai stende Nr. 5.B12 ne tik pristatys savo veiklą, bet ir gyvai supažindins su savo gyventoju – poniu! Kviečiame apsilankyti!

Atgal

Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos jau spalio 10-13 d. drebins Šiaulių areną!

Spalio 10-13 d. prasidės svarbiausias ir didžiausio dėmesio susilaukiantis žirginio sporto renginys, vyksiantis Šiaulių arenoje, Šiauliuose – Pasaulio taurės etapo ir Šiaulių miesto mero taurės konkūrai!

Šiuose konkūruose dėl gražuolės Šiaulių miesto mero taurės varžysis patys tituluočiausi Vidurio ir Rytų Europos šalių bei Lietuvos raiteliai su pačiais pajėgiausiais ir reikšmingiausius rezultatus pasiekusiais žirgais. Jaunieji raiteliai turės progą varžytis dėl atskirų rungčių taurių, Žemaitukų arklių augintojų asociacijos taurės, Poni klasės žirgų taurės!

Žirgų konkūrų varžybos – tai ne tik daug ištvermės, tikslumo ir elegancijos reikalaujanti sporto šaka, bet ir pasakiško grožio reginys. Šio renginio koncepcija orientuota ne tik į sportinius pasiekimus, bet ir į žirginio sporto populiarinimą Lietuvoje, platesnį šios sporto šakos pažinimą, vaikų edukaciją, o tuo pačiu visos šeimos pramogą.

Žirginis sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnė ir vis daugiau žiūrovų ir žirginio sporto mylėtojų pritraukianti sporto šaka. Šios varžybos yra rengiamos jau septintus metus iš eilės ir yra tapusios tradicija, siekiant išaiškinti CSI2*-W/CSIYH1* suaugusiųjų raitelių ir jaunų žirgų grupių nugalėtojus.

Pasibaigus svarbiausiai varžybų rungčiai – Pasaulio taurės etapo ir Šiaulių miesto mero taurės konkūrui – žiūrovus stebins ir savo unikaliais gebėjimais džiugins teatralizuotas pasirodymas su žirgu, kuriame raitelis, atrodytų, visiškai be vizualių komandų, priverčia žirgą atlikti tokius dalykus, kurie šiems gyvūnams yra visiškai nebūdingi. Ateikite ir pamatykite tai!

Nepraleiskite progos pamatyti tikras, nesuvaidintas pergalės ir nusivylimo emocijas, kraują stingdančius žirgų šuolius ir, žinoma, neįprastą žirgo ir žmogaus ryšį!

Kiekvienam privalu pajausti šią atmosferą ir tai galėsite padaryti atvykę į Šiaulių areną!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.