2024 02 21

„AdamS“ – aukštos kokybės plastikinių langų ir durų gamyba

Mrongove įsikūrusi „AdamS“ įmonė durų ir langų pramonėje veikia nuo 1993 metų. Įmonės pagrindinė veikla yra aukštos kokybės plastikinių langų ir durų gamyba. Langus ir duris siūlome daugelyje stilistinių ir funkcinių variantų. Gaminame aliuminius langus, duris, vitrinas, fasado konstrukcijas, taip pat išorines žaliuzes ir vidines medžiagines žaliuzes.

Dėl dinamiško vystymosi, kurį palaiko nuolatinės investicijos, „AdamS“ dabar turi didžiulį gamybos potencialą.

AdamS turi modernų mašinų parką (4 galvučių suvirinimo aparatai, 6 galvučių suvirinimo aparatas, pjovimo centrai, apdirbimo centrai, montavimo ir stiklinimo įranga), aukštos klasės klijavimo mašiną, taip pat antros kartos robotus, be kita ko, turinčius automatinius formavimo štampus ir specialią įvairių formų išorinių paviršių dangos sistemą. Nuo 2015 m. Įmonė pati gamina vienos ir dviejų kamerų stiklą. Nuo 2017 m. PREMIUM langai pagaminami taikant naujovišką „V–Perfect“ technologiją, kurios metu suvirinami profiliai, tiksliai juos sujungiant be kampų valytuvo prijungimo poreikio. Taip sukuriamas unikalus besiūlio profilio sujungimo efektas, kuris žmogaus akiai tampa beveik nematomas.

Taip pat turime savo transporto priemonių parką, kuris leidžia mums efektyviai ir laiku atlikti vidaus ir užsienio pristatymus.

Aukšta mūsų produktų kokybė, platus pasiūlymas, trumpas pristatymo laikas ir profesionalus aptarnavimas lėmė tai, kad pastaraisiais metais mes žymiai išplėtėme savo pardavimo tinklą.

Šiuo metu turime kelių šimtų nuolatinių prekybos partnerių tinklą Lenkijoje ir daugelyje Europos šalių.

Mūsų įmonei būdingi du pagrindiniai principai: patikimumas ir aukščiausia kokybė.

Stengiamės juos išsaugoti ir puoselėti:

– nuolat investuodami į gamybos potencialo vystymą,

– nuolat tobulindami mūsų darbuotojų kvalifikacijas,

– aukščiausios kokybės gaminys,

– bendradarbiaujant tik su patikimais geriausios kokybės medžiagų tiekėjais.

Gaminame plastikinius langus bei duris ALUPLAST, VEKA profilių pagrindu ir mūsų gaminių linijos „Passiv Line PLUS“ ir ULTRA produktus su SIEGENIA AUBI apkaustais.

Aliuminio konstrukcijos gaminamos ALIPLAST, SAPA, PONZIO ir WICONA sistemų pagrindu.

Kviečiame susisiekti su mumis!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.