2020 09 02

„Adventur 2019“ forumas „Patirk Lietuvą“

Ką reiškia patirti Lietuvą? Pajausti ją, suprasti, pamatyti tai, kas joje yra geriausia, įkvėpti jos. Kiekvieno iš mūsų žvilgsnis į Lietuvą yra skirtingas. Iš skirtingų patirčių susideda bendras vaizdas šalies, kurią mylime ir norime, kad ją mylėtų kiti.

Šių metų ADVENTUR forumo temą įkvėpė Lietuvą garsinantys žmonės ir projektai. Ką pasauliui apie mūsų šalį kalba Kultūros sostinės vardas? Kokių idėjų yra kupini tradicinių apdovanojimų „Turizmo sėkmingiausieji 2018“ nominantai? Kaip išnaudoti savo žinias ir patirtis, kad Lietuva taptų vis stipresniu traukos tašku Europoje?

#Saltibarsciai buvo stebuklingas žodis, atvėręs pasauliui lietuvio keliautojo Jokūbo Laukaičio sukurtą vaizdo filmuką apie Lietuvą „What is Lithuania? (My Country You Know Nothing About)“. „Sėkmingiausia 2018 metų turizmo iniciatyva“ nominuotas filmukas šiandien „Youtube“ kanale peržiūrėtas beveik 800 tūkst. kartų.

Naują savo knygą išleidęs ADVENTUR forumo svečias, fotomenininkas Marius Jovaiša sako norėjęs parodyti „dar labiau neregėtą Lietuvą, dar neregėtesnę“. Už iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ vaizdą Mariui Jovaišai šiemet skirtas apdovanojimas, „Turizmo sėkmingiausiųjų 2018“ apdovanojimuose jis nominuotas sėkmingiausiu 2018 metų turizmo ambasadoriumi.

2019 metais Lietuvos kultūros sostinės estafetę iš Marijampolės perėmė Rokiškis. Kultūrines atostogas visus metus patirčių kolekcionieriams žadantis miestas taip siekia populiarinti Rokiškio vardą, „įpratinti“ keliautojus čia atvykti, leisti laiką su šeima.

ADVENTUR 2019 Forumo programa

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.