2024 01 03

ADVENTUR draugai Kelionių Akademija 2024 – ųjų metų parodoje yra pasiruošę ne tik mūsų konkurso „MENAS KELIAUTI. MENAS PATIRTI“ nugalėtojui padovanoti 1 000€ vertės dovanų kuponą kelionei į Ispaniją, bet taip pat pristatys egzotines kelionių kryptis su vadovais iš Lietuvos!

Juk kai esi nepažintam krašte ar skirtingų kultūrų apsuptyje, kartais taip gera patirti bei nuotykius gali išgirsti gimtąja, kalba… Ar ne tiesa? 😊

ADVENTUR siunčia lankytojams žinutę tiesiogiai iš pirmų lūpų:

Mes – Kelionių Akademija! Jau beveik 18 metų dovanojame kelionių džiaugsmą ir geras emocijas savo klientams. Esame tikri atostogų profesionalai – siūlome ne tik nuvykimą iš taško A į tašką B, bet ir pasitelkdami sukauptas žinias ir meilę kelionėms suteikiame kokybišką rūpestį vedantį į puikias keliautojų patirtis! Mūsų klientai žino, kad Kelionių Akademijoje visada ras didžiausią poilsinių kelionių pasirinkimą Lietuvoje, lietuviškai kalbančius kelionių vadovus Indonezijoje, Tailande, Šri Lankoje, Malaizijoje, Nepale, Kinijoje ir dar daug išskirtiniausių pasaulio kampelių! Kviečiame tapti Kelionių Akademijos šeimos dalimi ir gyventi kelionėmis kartu su mumis!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.