2022 04 04

ANTALIS parodoje pristatys naujoves ir medžiagas

Coala Interior Film“ tinka ne tik interjero dekoravimui, bet ir puikiai gelbėja, kai norisi atnaujinti baldus. ANTALIS stende tikrai pamatysite, kaip atrodo baldas, kai atnaujinimui pasirenkama būtent ši plėvelė. Pastaruoju metu, kai daug kalbama apie tvarumą, antrinį medžiagų panaudojimą, „Coala Interior Film“ tampa puikia galimybe laikytis eko krypties. Užuot išmetę senus ar pabodusius baldus, juos labai lengvai galite atnaujinti lipnios plėvelės pagalba. Jums tereikia išsirinkti raštą ir spalvą iš daugiau nei 470 variantų.

Tapetai

Apsilankę ANTALIS stende, turėsite galimybę sužinoti daugiau apie spausdintus tapetus. Parodys ir papasakos ne tik apie medžiagas, jų savybes bei skirtingas tekstūras, bet visą parodos laiką šalia bus ir ANTALIS partneriai @preserve.lt , kurie patars, kaip išsirinkti norimą vaizdą ir kaip pasiruošti, kad atspausdintas tapetas taptų jūsų namų akcentu. Galime drąsiai sakyti, kad gausite visą išsamią su spausdintais tapetais susijusią informaciją.

Coala Windows Décor

Stende turėsite galimybę gyvai pamatyti naujosios ANTARIS plėvelių kolekcijos langų grafikai pavyzdžius. „Coala Windows Décor“ gali suteikti jaukumo, privatumo ar išskirtinumo jūsų namų bei verslo interjerui.

Aplankykite parodoje, papasakokite, kokio interjero norėtumėte ir ANTALIS padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą.

 

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.