2024 01 22

Aplankyki Lietuvos užsienio reikalų ministerijos stendą ir sužinok, kaip kelionė gali būti ne tik informatyvi, bet ir saugi

Su telefonu kišenėje Keliauk saugiai! Aplankyki Lietuvos užsienio reikalų ministerijos stendą ir sužinok, kaip kelionė gali būti ne tik informatyvi, bet ir saugi. Jūsų telefonas nėra tik prietaisas – tai jūsų pasas į nuotykius be streso!

Mūsų misija – užtikrinti, kad kiekvienas keliautojas į kelionę leistųsi gerai informuotas ir pasiruošęs.

„Keliauk saugiai“ programėlė – tai:

  • Naujausios kelionių rekomendacijos konkrečiai šaliai ir viskas apie vizas.
  • Konsulinė pagalba: mūsų superherojai konsulai nuolatos pasirengę padėti jums netikėtai užklupus kelionės nesklandumams.
  • Įspėjimai apie krizes: pirmieji gaukite naujausią informaciją ir patarimus, ką daryti ir kur kreiptis.
  • Išmanus kelionių planavimas: sužinokite įvažiavimo į šalis ir keliavimo jose ypatumus, kad priimtumėte pagrįstus sprendimus ir kelionė būtų sklandi ir saugi.
  • Kelionių registravimas: registruokite savo kelionę ir gaukite įspėjimus apie galimus pavojus.

„Keliauk saugiai“ veikia „Android” ir „iOS” telefonuose. Nesvarbu, ar esate patyręs (-usi) nuotykių užsienyje ieškotojas (-a), ar planuojate pirmąją kelionę, užsukite į mūsų stendą parodoje ADVENTUR 2024.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.