2024 01 22

Aplankykite Birštono sanatorijos „VERSMĖ” stendą ir sužinokite apie specialius pasiūlymus poilsiui

Birštono sanatorija „VERSMĖ” – pripažinta medinicinės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo įstaiga Birštone, tradiciškai dalyvaus „Adventur2024“ parodoje pristatydama sveikatinimo ir poilsio paslaugų programas, specialias nuolaidas ir pasiūlymus, daugiau nei 100 gydomųjų ir SPA procedūrų asortimentą, bei gydomųjų gamtinių veiksnių naudą organizmo stiprinimui, sveikatos gerinimui ar ligų prevencijai.

Birštono sanatorija „VERSMĖ” kuria aplinką skirtą sveikatos stiprinimui ir atsipalaidavimui, o mūsų specialist komanda padės individualiai pasirinkti geriausiai tinkančią gydymo, poilsio ar atsipalaidavimo programą, kuri leis mėgautis geriausiai tinkančiomis, individualiai parinktomis gydomosiomis prcedūromis, masažais, purvo ir mineralinio vandens terapijomis, plačiu maitinimo asortimentu ir jaukiomis ir patogiomis kambarių erdvėmis.

Norintys išbandyti gydomuosius masažus, sužinoti apie specialius pasiūlymus poilsiui kviečiami apsilankyti sanatorijos „Versmė“ stende  „Adventur 2024“ parodoje – 3 salėje.

Kontaktai:

Internetinis puslapis: www.versme.com

Facebook: https://www.facebook.com/versme.sanatorija

Instagram: https://www.instagram.com/sanatorija_versme

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=cU5TH3KRKuQ&t=3s

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.