2020 09 01

Apnašas nudažanti dantų pasta, mikroflorą atstatantys probiotikai ir specialistės pranešimai konferencinėje erdvėje

Parodoje ORALMEDA pristatys keletą inovatyvių produktų: dantų pastą Piksters Plaque Glo, kuri padeda išmokti efektyviai išvalyti dantis. Tai dantų pasta, sukurta Australijoje odontologo kartu su mokslininkais. Dantų pastoje esantis fluorestentuojantis pigmentas nudažo apnašas, kurios pasimato pašvietus prie pastos pridėta lempele. Daugiau apie produktą.

 

Įmonė taip pat pristatys švedų gamintojo Biogaia produktą – probiotikus, skirtus burnos ertmės mikroflorai atstatyti. Šiandien yra žinoma, kad tiek dantų ėduonies, tiek dantenų uždegimo  išsivystymui lemiamą reikšmę turi burnos mikrofloros disbalansas, kai dėl tam tikrų aplinkybių padaugėja patogeninių bakterijų kiekis burnoje. Švedų gaminio Biogaia Prodentis efektyvumas yra įrodytas daugiau nei 30 klinikinių studijų, o jose dalyvavo daugiau nei 1500 pacientų. Tai klinikiškai patvirtinta papildoma priemonė lėtinio periodontito kontrolei.

 

 

Rugsėjo 27–28 d. parodoje įsikūrusioje konferencinėje erdvėje ORALMEDA atstovai skaitys pranešimus šiomis temomis:

  1. Kaip bevalysite dantis, vis tiek jūsų odontologui atrodys, kad tai darote blogai – praktiški burnos higienos patarimai (Gitana Rėderienė, Burnos higienistė, VUL Žalgirio klinika). Daugiau informacijos.
  2. Sausa burna arba kodėl seilės būtinos sveikai burnai (Gitana Rėderienė, Burnos higienistė, VUL Žalgirio klinika). Daugiau informacijos.

 

Daugiau apie dalyvį: www.oralmeda.com

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.