2024 03 07

Apsilankykite UAB „Vilpra” stende ir pabendraukite su specialistais!

VILPRA stende Nr.: 4.26 bus pristatomas naujausias šilumos siurblių, vėdinimo, kondicionavimo asortimentas bei saulės elektrinių įranga. Profesionali konsultacija, tinkamiausios įrangos parinkimas, montavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas ir techninė priežiūra.

ATLANTIC, VAILLANT, GREE naujos kartos šilumos siurblių oras-vanduo asortimente rasite įrangą tinkamą montavimui naujos statybos namuose ar renovuojant seną šildymo sistemą.

Taip pat stende bus pristatomi aukšto efektyvumo TOSHIBA bei GREE kondicionieriai, ENSY rekuperacijos sistemos, o kvalifikuoti specialistai patars kokia įranga geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Besidomintiems saulės elektrinės įrengimu bus pristatomi pasaulyje lyderiaujančių gamintojų JINKO SOLAR saulės moduliai ir SOLIS inverteriai, PYLONTECH elektros kaupimo akumuliatoriai bei Austriškos KEBA  elektromobilių įkrovimo stotelės.

 

STENDO ĮRANGOS PRISTATYMAS

Šilumos siurbliai

Vilpra stende pristatysime naujos kartos šilumos siurblių oras/vanduo ATLANTIC (Prancūzija) seriją. Šie šilumos siurbliai tinka šildymui žiemą, o vėsinimui vasarą, ruošia karštą vandenį  ir gali būti įrengiami tiek naujos statybos būste, tiek renovuojant seną šildymo sistemą. Įrenginiai  efektyviai veikia nuo -20 ˚C iki +35˚C lauko oro temperatūros ir turi aukštą naudingo veikimo koeficientą (COP). Šiuos šilumos siurblius taip pat galima valdyti internetu, išmaniuoju telefonu. Su papildomais priedais galima valdyti rezervinį šildymo katilą, kitą šildymo šaltinį, valdyti kelis šildymo kontūrus.

Taip pat VILPRA stende pristatysime modernius VAILLANT (Vokietija) ir GREE (Kinija) šilumos siurblius, o kvalifikuoti specialistai patars, kokia įranga geriausiai atitiks Jūsų poreikius.  Visi pristatomi šilumos siurbliai oras/vanduo atitinka ENA kompensacijos programos reikalavimus. Kviečiame apsilankyti ir pabendrauti su mūsų specialistais.

 

Kondicionavimas

VILPRA stende pristatysime šilumos siurblius oras/oras GREE (Kinija),  kurie efektyviai šildo lauko temperatūrai nukritus iki -30 ˚C, o vėsina temperatūrai pakilus iki +52 ˚C. Įrenginiai dėl modernios naudojamos žemo dažnio technologijos dirba tyliau – triukšmo lygis nuo 21 dB(A) bei sunaudoja mažiau elektros energijos. „I feel“ funkcija automatiškai matuoja aplinkos temperatūrą ir reguliuojant oro srauto stiprumą užtikrinamas maksimalus komfortas.  Įrenginys išsivalo automatiškai, todėl nereikalauja daug priežiūros.

 

Taip pat VILPRA stende galite apžiūrėti aukšto efektyvumo TOSHIBA (Japonija) oro kondicionierius (šilumos siurblius oras/oras), kurie efektyviai šildo lauko temperatūrai nukritus iki -35 ˚C.

Ypač tylaus veikimo TOSHIBA HAORI šilumos siurbliai su stilingo tekstilinio audinio korpusu – pasirinkite audinio spalvą ir lengvai keiskite spalvą, derindami prie būsto interjero.

Bus pristatoma TOSHIBA naujiena – stilingi juodos spalvos šilumos siurbliai POLAR BLACK su išskirtine židinio funkcija.

Kviečiame apsilankyti ir pabendrauti su mūsų specialistais.

 

Rekuperatoriai

Naujai statomiems pastatams pagal ES teisės aktus yra keliamas reikalavimas, kad jų energetinio efektyvumo klasė būtų ne žemesnė kaip  A++ klasė. Tokiems pastatams būtina įrengti rekuperacijos sistemą. VILPRA siūlo aukšto efektyvumo ypač kompaktiškus ir lengvai montuojamus ENSY rekuperatorius, sukurtus Norvegijoje kurie puikiai tinka ir mūsų klimatui. ENSY rotaciniai rekuperatoriai itin efektyvūs ir tylūs, su integruotais drėgmės jutikliu bei šildytuvu. Lietimui jautrų ekraną galima montuoti bet kurioje patogioje vietoje, integruotas WI-FI leis įrenginį valdyti telefonu. Itin platus asortimentas – horizontalūs ir vertikalūs, su integruotu gartraukiu. Suteikiama 3 metų garantija.

VILPRA stende galite gyvai apžiūrėti aukšto efektyvumo ENSY rekuperatorius, o kvalifikuoti specialistai patars, kokia įranga geriausiai atitiks Jūsų poreikius.  Kviečiame apsilankyti ir pabendrauti su mūsų specialistais.

 

Saulės elektrinės

VILPRA stende rasite atsinaujinančios energijos šaltinį elektros gamybai – saulės elektrines. Bus pristatoma pasaulyje žinomų ir vertinamų gamintojų saulės energetikos įranga. JINKO SOLAR saulės moduliai – didžiausio pasaulyje gamintojo, Bloombert Tier I sąrašo lyderio įranga, kuriai suteikiama 15-25 metų produkto garantija, o efektyvumo garantija siekia net 25-30 metų. SOLIS inverteriai – trečio didžiausio pasaulyje gamintojo įranga, kuriai taikoma 5 metų gamyklinė garantija su galimybe garantijos pratęsimui iki 20 metų.

Per 4 metus įrengėme daugiau kaip 40 MW saulės elektrinių, esame patikimas partneris ir dirbame tik su ingametę patirtį turinčių sertifikuotų montuotojų komanda, o mūsų serviso tinklas veikia visoje Lietuvoje. VILPRA yra oficialus JINKO ir SOLIS gamintojų atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą aptarnavimą ir įrangos veikimą garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu.

Taip pat pristatysime PYLONTECH elektros kaupimo akumuliatorius, kurių talpa nuo 7 iki 25 kWh bei pažangios technologijos Austriškas KEBA  elektromobilių įkrovimo stoteles, kurios įkrauna iki 10 kartų greičiau, o galimi galingumai 11 arba 22 Kw.

 

VILPRA stende kvalifikuoti specialistai patars, kokia įranga geriausiai atitiks Jūsų poreikius, apskaičiuos investicijos naudą bei atsiperkamumą.  Kviečiame apsilankyti ir pabendrauti su mūsų specialistais.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.