2020 09 01

ART RUGS GALLERY – kokybė visiems

KRUOPŠTI ATRANKA

 

Kokybė prieinama plačiam žmonių ratui – tokia yra ART RUGS GALLERY misija. Šioje galerijoje yra pristatomi savo srities meistrai, kurių darbai be kompromisų atitinka idealų kainos ir kokybės santykį. ART RUGS GALLERY kruopščiai atrenka kilimų kolekcijas, kurių kiekvienas darbas lyg meno kūrinys ir, be abejonės, puiki investicija ateities kartoms. Čia pristatomos kolekcijos yra nuolat pildomos, siekiant tiksliai išpildyti skirtingų stilių interjerus.

 

NEPAVALDU LAIKUI

 

ART RUGS GALLERY pristato haute couture kilimus, kuriamus rankomis, pagal ilgametes tradicijas Irane ir Indijoje, su šiuolaikiniu požiūriu į tvarumą ir dizainą. Šių kilimų gamybai naudojamos medžiagos yra tik geriausios kokybės. Jei vilna, tai tik aukščiausios klasės – tvirta, bet kartu ir minkšta, blizgi, atspari. Jei šilkas – tai tik geriausias, išgaunamas iš vidinės šilkverpio kokono dalies. Visa ta lemia laikui nepavaldų rezultatą.

 

MEISTRYSTĖS VIRŠŪNĖ

 

ART RUGS GALLERY atstovaujami kilimai yra ilgaamžiai, stilingi ir unikalūs. Rankomis iškaršti ir suverpti siūlai yra dažomi natūraliais dažais, tuomet rišami pagal senąsias persų tradicijas mazgas po mazgo, kol iki menkiausios smulkmenos yra išbaigiamas kilimo raštas. Tai yra daugybės valandų, dienų, savaičių ir galiausiai mėnesių darbo rezultatas. Net jeigu kilimas yra kuriamas ne pagal specialų užsakymą, savo amatą įgudusių rankų meistrystės dėka kiekvienas jų yra unikalus ir kolekcinis.

 

ILGAAMŽIŠKUMAS – TAI YRA TIKROJI PRABANGA

 

Ilgaamžiškumas yra tikroji prabanga. Juo pasižymi visi ART RUGS GALLERY atstovaujami kolekciniai darbai. Jų augančią vertę jau pastebėjo eilė įtakingų žmonių visame pasaulyje. Todėl čia pristatomų tokių dizainerių kaip Hossein Rezvani, Thibault Van Renne ir Anna Agapova darbai jau puošia daugybę išskirtinių erdvių visame pasaulyje: nuo konceptualių nedidelių apartamentų Londone iki 12 000 kv/m2 vilų Maskvoje.

 

Visi ART RUGS GALLERY suras tai, kas geriausiai išpildys jų asmeninę erdvę.

 

DIZAINO GALERIJOS

 

Maskvoje, Vilniuje ir Londone veikia ART RUGS GALLERY showroom’ai, kuriuose galima ne tik įvertinti čia pristatomas kolekcijas, bet ir užsisakyti pavyzdžių į namus. Profesionali ART RUGS GALLERY komanda visada yra pasiruošusi patarti bei padėti išsirinkti geriausią variantą jūsų erdvei.

 

 

Daugiau apie parodos dalyvį: www.artrugsgallery.com

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.