2020 08 31

Atraskite jodinėjimo pramogą ir bendravimo su žirgais terapiją!

Convivo laisvalaikio centras – atraskite jodinėjimo pramogą ir bendravimo su žirgais terapiją visai šalia Kauno miesto!

Raminančioje gamtos apsuptyje, net ir skubantis didmiesčio ar miestelio gyventojas, pasijus ypatingu. „Convivo laisvalaikio centras“ atsižvelgs ir preciziškai išpildys visų lankytojų poreikius – nuo mažiausių iki vyriausių, nuo naujokų iki profesionalų. O sau tinkamą veiklą žirgyne atras kiekvienas!

Naujokų laukia profesionalios pamokos, kuriose jie galės ramiai, neskubėdami susipažinti su žirgais ir jojimo sportu. Profesionalūs treneriai atsižvelgs į jūsų lūkesčius ir išmokys įvairių jojimo gudrybių, kaip išlaikyti pusiausvyrą ir koordinuoti žirgo veiksmus. Taip pat suteiks patarimų, kaip įveikti baimes, ir papasakos apie tinkamą elgesį su žirgais. Pažengę jojikai irgi laukiami individualiose treniruotėse. Žirgyne vyksta sportinis ir pramoginis jodinėjimas.

Mažuosius lankytojus laisvalaikio centras kviečia į vaikų dienos stovyklas, jodinėjimo pamokas, kur jie bus prižiūrimi ir mokomi patyrusių trenerių. Daug džiaugsmo vaikams suteiks draugiški žirgyno gyventojai Adidas, Kolibris, Elbe, Fuga ir kiti. Plačios mažųjų šypsenos ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

Turite nuosavą žirgą? „Convivo laisvalaikio centras“ pasiūlys gardų žirgams nuomą. Patikėkite augintinį savo darbą mylinčių profesionalų priežiūrai. Čia jis ne tik ras jaukius namus, visapusišką rūpestį, tačiau ir sportines treniruotes kartu su treneriu.

Kodėl reikėtų jodinėti? Nes jojimas – tai pramoga ir sportas viename. Anot mokslininkų, jodinėjimas žirgais ir buvimas gamtoje, gryname ore, gerina žmogaus emocinę būklę ir yra tarsi terapija. O kur dar nauda fiziniam kūnui – jojimo metu deginamos kalorijos, lavinama ištvermė ir lankstumas, koordinacija ir pusiausvyra.

Convivo jojimo mokyklos atstovai stende Nr. 5.B12 ne tik pristatys savo veiklą, bet ir gyvai supažindins su savo gyventoju – poniu! Kviečiame apsilankyti!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.