2024 03 15

Augimo meistrai – nuotolinių mokymų erdvė žmonėms, ieškantiems balanso

Kviečiame atlikti Balanso testą, kurio pagalba mokymai parenkami pagal individualius kiekvieno žmogaus poreikius tam, kad atradęs daugiau gyvenimo balanso žmogus taptų lamingesnis.

Turime platų aktualių mokymų pasirinkimą – sveikatos, finansų, karjeros,  asmeninio augimo, vaikų auklėjimo, santykių ir kitomis temomis.

Mokymus kuriame su profesionaliais, įkvepiančiais savo sričių specialistais. Rinkdamiesi lektorius, ypatingą dėmesį skiriame ne tik jų profesionalumui, bet ir gebėjimui perteikti medžiagą įdomiai, taip pat dalintis ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir praktiniais įrankiais jų taikymui.

Verslui siūlome galimybę padidinti savo įmonės konkurencingumą ir kurti pridėtinę vertę darbuotojams, padedant jiems augti svarbiausiose gyvenimo srityse. Tyrimais įrodyta, kad geresnį gyvenimo balansą pasiekę žmonės ne tik jaučia didesnį pasitenkinimą gyvenimu, bet ir darbe būna labiau įsitraukę, dirba efektyviau ir produktyviau.

Jei kažko nežinai – Augimo meistrai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.