2020 08 31

„AUTOJUTA“ pristato ketvirtos kartos SEAT Leon

Naujasis SEAT Leon yra pats moderniausias ir pažangiausias SEAT automobilis, kurį  gamintojas kada nors yra sukūręs.

Iš esmės atnaujintas automobilio dizainas bei naujos kartos skaitmeniniai sprendimai kartu su pagalbos vairuotojui sistemomis siūlo tikrą dinamikos pliūpsnį. Ketvirtoji modelio karta skirta perkelti ryšį, efektyvumą bei saugumą į dar aukštesnį lygį.

Naujasis Leon yra pirmasis SEAT markės automobilis, kuriame be turtingos komforto įrangos yra visos ryšio paslaugos. Dėl integruotos „eSIM“ kortelės automobilis yra nuolat prijungtas prie interneto, o tai leidžia atnaujinti navigacijos informaciją ir valdyti automobilio funkcijas išmaniuoju telefonu. Ši sistema vadinama „SEAT Connect“.
„Full LED“ priekiniai bei galiniai LED „Coast-to-coast“ žibintai užtikrina gerą matomumą bei išskirtinį dizaino akcentą.
Skaitmeninis prietaisų skydelis, navigacijos sistema „Plus“ su 10 colių jutikliniu ekranu, visiškai atnaujinta automatinė 3 zonų klimato valdymo sistema „Climatronic“, kurią taip pat gali valdyti galinis keleivis bei aplinką sudarantis daugiaspalvis LED interjero apšvietimas “Wrap Around“ nepaliks abejingų vos tik įsėdus į automobilio vidų.
Naujojo SEAT Leon  Sportstourer versija pasižymi išskirtiniu erdvumu, nuo 620 iki 1600 litrų talpos bagažinė ir erdvesnis salonas. Daugiau erdvės bagažui, didesnis komfortas salone.

Išbandykite testodrome parodos Auto bazar metu!

Daugiau: https://www.seat.lt/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.