2022 04 15

BALDŲ PARODOJE – SUASMENINTI IR PERSONIFIKUOTI „LAUKSVOS“ BALDAI

Balandžio 20-23 dienomis, Vilniuje, parodų centre Litexpo vyks tradicinė ir didžiausia Lietuvoje baldų paroda BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2022. Po metų pertraukos, paroda į vieną vietą vėl sukvies Lietuvos baldų bei dizaino kūrėjus bei parodos svečius, išsiilgusius „pasimatuoti“ jų kuriamą patogumą bei grožį.

 Pasaulis nestovi vietoje, todėl LAUKSVA į parodą taip pat grįžta pakitusi – pasikeitusi pagal pandemijos pakoreguotus klientų poreikius, prisitaikiusi prie pakitusio gyvenimo ir jo įpročių bei vyraujančių dizaino tendencijų.

„Pandemija gerokai pakoregavo visų mūsų erdvės ir jų funkcijų bei reikšmės suvokimą, todėl šioje parodoje savo klientams pademonstruosime trijų skirtingų kainų klasių – SIMPLE, DAILY ir TREND – modulinius baldus. Moduliniai baldai turi tą nuostabią savybę – prisitaikyti prie visų žmonių – visų aplinkybių ir visų poreikių. Reikia daug sėdimos vietos vakarėliui ar erdvios vietos miegui? O gal kompaktiškų baldų skirtingoms namų erdvėms, o tada ir vėl didelio, patogaus baldo svečiams? Visai tai apie modulinius baldus.“ – sako LAUKSVOS Pardavimų ir rinkodaros vadovė Miglė Valaitytė.

Šįkart parodoje eksponuojami LAUKSVOS gaminiai bus pristatyti suasmeninti ir personifikuoti – tarytum pilnaverčiai, savo istoriją, charakterį turintys šeimos nariai. „Juk baldai tokie ir yra – su žmonėmis jie gyvena savo gyvenimą, kartu patiria nuotykius, kaupia prisiminimus ir kuria istoriją.“ – sako Miglė.

Baldų formomis, audinių spalvomis bei jų techninėmis savybėmis LAUKSVA savo ekspozicijoje atspindės šių metų pasaulines baldų madų tendencijas, pristatytas prestižinėje Milano baldų dizaino parodoje.

Madingiausios šių metų baldų formos  – purios, aptakių ir nugludintų formų, jas idealiai atspindės ALEXA – modulinis ypatingo minkštumo komplektas, pagamintas iš žąsų plunksnų ir latekso mišinio, dvelkiantis tikra itališka prabanga.

Audiniai – kuo minkštesni ir mielesni lietimui, ypač boucle tipo, o jų spalvose dominuoja natūralios, gamtoje sutinkamos spalvos – deginto molio, samanų, miško, lino atspalviai – visi juos rasite LAUKSVOS stende. Kaip ir itin patvarius, lengvai prižiūrimus ir malonius audinius, sukurtus šeimoms, turinčioms vaikų ir gyvūnų. LAUKSVOS stende bus galimybė juos ne tik paliesti, bet ir gyvai išbandyti jų priežiūrą ir patvarumą.

Pirmą kartą parodoje LAUKSVA pristatys ir lauko baldus – HAVANA ir RIO, jie įsikurs lauko ekspozicijoje.

Iki pasimatymo parodoje, pačioje 1 salės pradžioje bei lauke – L3 zonoje, greta 5 salės įėjimo.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.