2020 09 02

Bendradarbiavimo sutarties tarp Kauno technologijos universitetas (KTU) ir UAB „Kaunas Aircraft Maintenance Services“ (KAMS) pasirašymas parodos STUDIJOS 2019 metu.

Vasario 7 dieną Kauno technologijos universitetas (KTU) ir UAB „Kaunas Aircraft Maintenance Services“ (KAMS) pasirašys sutartį dėl bendradarbiavimo rengiant aviacijos specialistus. Stebėdamas augantį susidomėjimą šia rinka, didėjantį aviacijos sektoriaus patrauklumą ir šiandienines jo vystymosi tendencijas KTU įgyvendina „Techninės priežiūros mokymo organizacijos, patvirtintos pagal 147 dalies reikalavimus (147 TPMO), įkūrimo“ projektą. KTU Aviacijos specialistų mokymo centro pripažinimas kaip 147 TPMO suteiktų KTU teisę pagal EASA reikalavimus ruošti licencijuotus aviacijos specialistus. Projekto įgyvendinime KTU ir KAMS bendradarbiavimas itin svarbus: studentams bus sudarytos praktikos mokymų galimybės realioje aplinkoje – techninės priežiūros organizacijoje.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.