2022 04 11

Bene didžiausio energetinio naudingumo plokštelinį rekuperatorių OXYGEN pristatys parodoje RESTA

OXYGEN Lietuvoje gamina kompaktiškus naujos kartos plokštelinius rekuperatorius iš geriausių komponentų, kurie yra draugiški vartotojui ir užtikrina optimalų namų mikroklimatą.

Efektyviausi palubiniai rekuperatoriai

OXYGEN pristato naujieną – stulbinančio 93% energetinio naudingumo palubinį rekuperatorių X-Air C180. Šis vėdinimo įrenginys itin aktualus vystytojams ir projektuotojams, kuriems modeliuojant pastato A++ energinę klasę, numačius rekuperatorius su didesniu šilumogrąžos naudingumu galimi reikšmingi sutaupymai bendroje projekto sąmatoje.

Kartu pristatome ir X-Air C180E modelį su entalpija.

Entalpija

Viena iš opiausių sandarių A+ ir A++ būstų problemų yra sausas patalpų oras. Plokšteliniai rekuperatoriai su pažangiąja entalpijos technologija leidžia išsaugoti iki 80% patalpų oro drėgmės, o tai užtikrina optimalų, sveiką namų mikroklimatą. OXYGEN asortimente yra palubiniai X-Air C180E, X-Air C200E ir sieninis X-Air V400E rekuperatoriai su entalpija.

Išmanumas

OXYGEN rekuperatorius naujakuriai valdo išmaniais pultais. Pasirinkus išmanųjį WiFi valdymą programėle, tampa įmanomas automatinis programinės įrangos atnaujinimas, automatinė nuotolinė diagnostika, rekomendacijos namų vėdinimo nustatymams. Netrukus vartotojams taps prieinami ir debesų sprendimuose laikomi jų namų mikroklimato grafikai.

Kviečiame plačiau susipažinti su rekuperacija OXYGEN 4.35 stende ir išklausyti išsamaus OXYGEN vadovo pranešimo „Rekuperacija: baubas ar draugas?“ RESTA parodoje Balandžio 23d. 11:00 5.2 konferencijų salėje.

Daugiau informacijos: www.oxygen.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.