2020 09 03

BŪSIU LIETUVAI! – įkvėpta ketvirtosios pramonės revoliucijos

XVI kartą vyksianti paroda STUDIJOS atkeliauja su nauja erdve – „Būsiu Lietuvai! “ Įkvėpta ketvirtosios pramonės revoliucijos.

 

2018 metais parodoje STUDIJOS  atversime atsinaujinusią erdvę – 4 salę, įkvėptą ketvirtosios pramonės revoliucijos ir poreikio jaunimui šiandien kalbėti ne apie tai kur studijuoti ar kokią profesiją rinktis, bet kokios kompetencijos ir žinios bus reikalingos jau netolimoje ateityje, norint užtikrinti Lietuvos konkurencingumą globalioje rinkoje. Todėl kviečiame verslo įmones ir mokslo organizacijas jungtis, bendradarbiauti ir daugiau nei 40 000 parodą aplankančių moksleivių kalbėti kaip mokymasis visą gyvenimą įtakos šalies ekonomiką ir raidą, kodėl gebėjimas kurti robotizacijos eroje taps svarbiausia konvertuojama verte, kokios perspektyvos atsiveria tiems, kurie geba keistis, kurti, greitai įsisavinti ir pritaikyti naujas technologijas ir yra pasiruošęs atrakint inovacijų potencialą.

  • Inovacijų alėja – sukurta Lietuvoje. Erdvė, kuri supažindina, kokios inovacijos yra sukuriamos Lietuvos mokymo įstaigose, kaip jos pritaikomos įvairiose mokslo ir verslo srityse, kaip idėjos virsta realiais rinkos produktais.
  • Renginių ir susitikimų „Būsiu Lietuvai!“ erdvė. Čia dirbantys, kuriantys ir įkvepiantys savo sričių specialistai, verslo įmonių atstovai, aukštųjų technologijų kūrėjai, mokslininkai, inovatoriai pranešimuose akcentuos aktualių profesijų pasirinkimo svarbą ir mitų apie profesinio mokymo įvaizdį, gajų visuomenėje, griovimą. Susitikimuose bus kalbama apie būtinas ateities kompetencijaslygias galimybes; naujas verslo platformas ir galimybes, mokymąsi visą gyvenimą ir neišvengiamus pokyčius darbo rinkoje, susijusius su ketvirtosios pramonės revoliucijos atėjimu.
  • Verslo erdvė – erdvė kurioje dalyvaus aukštųjų technologijų, IT, pramonės, finansų ir kitų sričių verslo įmonės, norinčios paskatinti jaunimo susidomėjimą studijuoti ir dirbti aukštos pridėtinės vertės sektoriuose ir akcentuoti kvalifikuotų specialistų poreikį.
  • Kūrėjų erdvė, kurią pristato progresyvi jaunimą įkvepianti iniciatyva „būsiu__“. Čia savo idėjų prototipus, inovacijas, ir sukurtus produktus demonstruos Lietuvos startuoliai, mokslo ir technologijų parkai, jaunieji kūrėjai. Čia net pačios beprotiškiausios idėjos taps įgyvendinamos ir taps postūmiu jauniems žmonėms imtis iniciatyvos ir kurti patiems.

 

BŪSIU LIETUVAI – ĮKVĖPTA KETVIRTOSIOS PRAMONĖS REVOLIUCIJOS RENGINIŲ PROGRAMA!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.